До вашої уваги інтерв’ю з байдарочницею олімпійської збірної України Марією КІЧАСОВОЮ-СКОРИK. До речі, саме в день публікації матеріалу дебютантка Олімпіади відзначала свій день народження. Вітаємо спортсменку (На фото: 20 липня. Обухів. Тренувальна база. Перед ранковим тренуванням. Квіти для іменинниці)

Продовжуємо серію портретних матеріалів, присвячених веслувальникам олімпійської збірної України. До вашої уваги інтерв’ю з каноїстом Павлом АЛТУХОВИМ, який націлюється на медалі Ігор-2020 після 4-го місця на Олімпіаді-2016.

Продовжуємо серію портретних матеріалів, присвячених веслувальникам олімпійської збірної України. До вашої уваги інтерв’ю з переможницею Європейських ігор-2019 Людмилою КУКЛІНОВСЬКОЮ, котра, як і наш перший герой – Юрій ВАНДЮК, дебютує на Олімпійських іграх.

Розпочинаємо серію портретних матеріалів, присвячених веслувальникам олімпійської збірної України. Відкриває ії інтерв’ю зі срібним призером Європейських ігор-2019 Юрієм ВАНДЮКОМ, для якого Ігри в Токіо-2020 стануть першими в кар’єрі.

Справжньою героїнею цього, тепер вже екс-олімпійського року, стала каноїстка Людмила ЛУЗАН, яка на єдиному міжнародному старті року – Кубку світу в Сегеді – зробила медальний хет-трик: завоювала три медалі, з яких дві золоті. При цьому вона показала результати світового рівня. До вашої уваги рубрика «Зірковий онлайн» з надією України на Іграх в Токіо-2020: від дитячих років до олімпійської мрії. Шипи та троянди Людмили ЛУЗАН (фото: 27 вересня 2020 року. Сегед. Кубок світу)

Президент Федерації каное України Сергій ЧЕРНИШОВ підбив підсумки 2020-го спортивного року, торкнувшись основних аспектів розвитку веслування в країни.

Старший тренер національної збірної України (каное, чоловіки) Сергій БЕЗУГЛИЙ розповів про підготовку каноїстів до Кубку світу в Сегеді. Привідом для бесіди став високі показники спортсменів на чемпіонаті України.

Ми завершуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Останній герой рубрики «Перед стартом» - володар срібною та бронзової медалей чемпіонату Європи, учасниця Олімпійських ігор-2016 Анастасія ТОДОРОВА.

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. В рубриці «Перед стартом» - срібний призер Європейських ігор-2019 Юрій ВАНДЮК.

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. В рубриці «Перед стартом» - бронзовий призер Олімпійських ігор-2016 Тарас МІЩУК, який разом з Дмитром ЯНЧУКОМ націлений повернути звання чемпіонів України в олімпійскому виді.

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. В рубриці «Перед стартом» Юлія КОЛЕСНИК - бронзовий призер чемпіонату світу-2017 серед молоді у байдарці, яка зараз ставить олімпійські цілі вже в каное.

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Слідом за Олегом КУХАРИКОМ, Павлом АЛТУХОВИМ, Марією КІЧАСОВОЮ-СКОРИК та Людмилою ЛУЗАН в рубриці «Перед стартом» бронзовий призер чемпіонату Європи-2019 серед молоді Дмитро ДАНИЛЕНКО:

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Слідом за Олегом КУХАРИКОМ, Павлом АЛТУХОВИМ, Марією КІЧАСОВОЮ-СКОРИК в рубриці «Перед стартом» неодноразова чемпіонка Європи серед молоді Людмила ЛУЗАН:

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Слідом за Олегом КУХАРИКОМ та Павлом АЛТУХОВИМ на питання пресслужби ФКУ відповіла чемпіонка Європи 2017 року Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, яка минулого року увірвалася у світовий топ-5 у спринті.

Продовжуємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Своїми думками з пресслужбою ФКУ поділився учасник Олімпійських ігор-2016, володар двох бронзових медалей Євро-2015 каноїст Павло АЛТУХОВ, якого на найближчому змаганні ми побачимо в новій якості.

Розпочинаємо серію інтерв’ю з провідними веслувальниками країни напередодні головного національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА. Відкриває рубрику срібний призер Європейських ігор-2019, найсильніший байдарочник України останнього олімпійського циклу (500 та 1000 м) Олег КУХАРИК.

Одна з провідних байдарочниць України Марія ПОВХ дала розгорнуте інтерв’ю пресслужбі ФКУ. Розпочали бесіду з актуальних питань 2020-го року. З карантину…

Срібна призерка чемпіонату Європи серед юніорів-2020 Юліана ПУТНІНА дала розгорнуте, і досить цікаве, не по рокам глибоке, інтерв’ю пресслужбі ФКУ, основане на запитаннях, які були поставлені вболівальниками на сторінці ФКУ у фейсбук. Рубріка "Зірковий онлайн" стартувала.

Одним з героїв минулого року стала каноїстка Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, яка зібрала неймовірний врожай медалей на великих міжнародних змаганнях – 8 нагород, 3 з яких золоті, а також, разом з Людмилою ЛУЗАН, завоювала для України першу в історії олімпійську ліцензію.

Слідом за Миколою КРЕМЕРОМ на питання пресслужби ФКУ відповів Олексій СЕМИКІН, який в збірній України відповідає за підготовку байдарочниць (на фото: 25 серпня. Сегед. Чемпіонат світу. Олексій СЕМИКІН і провідіні байдарочниці збірної України)