Як ми повідомляли, на особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА кращий байдарочник країни останнього олімпійського циклу Олег КУХАРИК, який представляє Полтавську область, зробив «золотий покер», вигравши в «одиночці» та «двійці» на дистанціях 500 та 1000 м. Завершив свій виступ на змагання перемогою на улюбленій «п’ятисотці».

Провідні каноїсти збірної України Юрій ВАНДЮК та Павло АЛТУХОВ, які на особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА вперше на офіційних змаганнях виступили в двійці, прокоментували свій переможний виступ на дистанції 1000 м та розповіли про розвиток свого екіпажу.

Чемпіонат України з марафону пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка перенесений на місяць назад. Змагання відбудуться у Вінниці 8-10 вересня замість 2-4 жовтня. Відповідний документ додається

Головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН підбив підсумки першого національного старту року – особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА, який відбувся з 30 липня по 2 серпня. Втім, розпочали бесіду з участі дворазового олімпійського чемпіона в цих змаганнях.

Рівно 8 років тому, 11 серпня 2012 року, нинішній головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН вперше став олімпійським чемпіоном, вигравши в Лондоні на дистанції 200 м.

Проведення особистого чемпіонату України пам'яті заслуженого тренера Вячеслава СОРОКІНА 2020 ріку м. Дніпрі (30 липня- 2 серпня), крім безпосередньо Федерації каное України (голова – Сергій ЧЕРНИШОВ), забезпечили ще ряд організацій, за що керівництво ФКУ висловлює щиру подяку.

До вашої уваги технічні результати чемпіонату України серед молоді та юніорів, який відбувся в Дніпрі 4-7 серпня.

Ковельский каноїст Віктор СВИРИДЮК завоював більше всіх медалей на чемпіонаті України серед молоді та юніорів: 10 (5 золотих, 2 срібних, 3 бронзових). Чотири юніори завоювали по 4 золоті медалі, причому 18-річна байдарочниця Ельвіра ГРИШАКОВА із Кам’янського в 3-х олімпійських видах.

Героїнею третього дня чемпіонату України серед молоді та юніорів стала 18-річна байдарочниця з Дніпра Ельвіра ГРИШАКОВА, яка завоювала три золоті медалі з трьох можливих, причому всі три в олімпійських видах – «одиночці», «двійці» та «четвірці».

До вашої уваги стартові протоколи заключного дня чемпіонату України серед молоді та юніорів в Дніпрі. В ранковій сесії, яка стартує о 8.00, заїзди на дистанції 200 м. Завершать програму змагань перегони на дистанції 5000 м.

В другий день чемпіонату України серед молоді та юніорів визначилися чемпіони та призери у змаганнях «одиночок» та «двійок» на дистанції 1000 м. Дворазовим чемпіоном став в цей день ковельський каноїст Віктор СВИРИДЮК.

До вашої уваги стартові протоколи 3-го дня чемпіонату України серед молоді та юніорів, який триває у Дніпрі. Розпочнеться день фіналами на дистанції 500 м, продовжиться – кваліфікацією на дистанції 200 м.

До вашої уваги стартові протоколи змагань на дистанції 500 м чемпіонату України серед молоді та юніорів, які відбудуться 5 серпня.

До вашої уваги стартові протоколи фінальних заїздів на дистанції 1000 м 2-го дня чемпіонату України серед молоді та юніорів, який триває у Дніпрі.

До вашої уваги технічні результати особистого чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА, який відбувся в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня.

В перший день чемпіонату України серед молоді та юніорів визначилися чемпіони та призери у змаганнях екіпажів-четвірок на дистанції 1000 м. Також на цій дистанції відбулася кваліфікація в одиночках та двійках.

До вашої уваги галерея чемпіонів України 2020 року. Як ми повідомляли, були визначені переможці у 39-ти видах програми. В нашу галерею не потрапили (за технічними причинами) лише чемпіони України в «байдарці-четвірці, 1000 м». В цьому виді переміг екіпаж у складі Віталія ЦУРКАНА, Миколи ОЧКУРА, Юрія ГАЛКІНА та Олега ПЕТРОВА.

На особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який відбувся в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня, були визначені чемпіони в 39-ти видах програми (200 м – 11, 500 – 15, 1000 – 9 , 5000 – 4). Чемпіонами стали 46 спортсменів (на фото: 18-річна херсонська байдарочниця Анастасія МАЛИНОВСЬКА, яка вперше стала чемпіонкою України. Вона виграла на дистанції 5000 м).

До вашої уваги стартові протоколи 1-го дня чемпіонату України серед юніорів 2002-2003 рр.н. та молоді до 23 років, який розпочинається в Дніпрі.

У понеділок та у вівторок телеканал XSPORT покаже в запису фінальні заїзди чемпіонату України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА на дистанціях 500 та 200 м відповідно. Початок трансляцій о 14.40.