На тренувальній базі в Обухові завершилася підготовка збірної України до чемпіонату світу з веслування, який відбудеться в Копенгагені з 16 по 19 вересня (Обухів. На дистанції байдарка-четвірка, яка візьме участь у чемпіонаті світу - Олег КУХАРИК, Дмитро ДАНИЛЕНКО, Ігор ТРУНОВ, Іван СЕМИКІН).

Каноїстка Людмила ЛУЗАН, яка представляє Полтавську область, стала бронзовою призеркою Олімпійських ігор. В нашому матеріалі ми розповімо, як це було.

За підсумками особистого чемпіонату України пам’яті заслуженого тренера Вячеслава Сорокіна найбільшу кількість золотих медалей завоювали: каноїсти Людмила ЛУЗАН, яка представляє Горішні Плавні, і Андрій РИБАЧОК із Ковеля, а також байдарочниця Марія ПОВХ із Луцька - вони стали 4-разовими чемпіонами України.

Веслувальники збірної України провели перший день на каналі в Сегеді, де 12-13 травня відбудеться олімпійська кваліфікація, а 14-16-го – перший етап Кубку світу. Про те, як українські спортсмени освоюються на водні арені – в нашому фоторепортажі.

В Італії розпочався тренувальний збір національної збірної України. До вашої уваги фоторепортаж про будні українських веслувальників в Кальярі.