109452 долари виручив знаменитий український веслувальник Юрій ЧЕБАН за свої олімпійські медалі за підсумками онлайн-аукціону «SCP Auctions», який проходив з 23 листопада по 10 грудня.

Як відомо, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН виставив на благодійний аукціон всі свої олімпійські медалі. Про це в своїх новинах розповіла програма «ТСН» (канал «1+1»)

Одна з провідних байдарочниць збірної України, чемпіонка Європейських ігор 2019 року Людмила КУКЛІНОВСЬКА дала розгорнуте інтерв’ю «Веслуванню України». Насправді, серце кров’ю обливалося в процесі підготовки інтерв’ю – бачимо, що байдарочниці важко працюють, але, можно сказати, власноруч, вигрібають зі своїх проблем – начебто головного тренера збірної і не існує.

Проєкт «Веслування України» продовжує знайомити вас з героями чемпіонату Європи серед юніорів і молоді. Сьогодні – з Віталієм ПРИСТАЄМ, який з Ярославом ВЕРБЛЮДОМ став бронзовим призером у змаганнях серед юніорів, причому в олімпійському виді (С2-500).

Українська веслувальниця Вікторія УС завоювала бронзову медаль в екстремальному слаломі на етапі Кубку світу в Кракові. Це перша нагорода в цьому виді спорту в історії України.

Байдарочник южненського ФСК «Хімік» Ігор ТРУНОВ, який у вересні став чемпіоном світу, поділився враженнями про минулий рік та розповів про подальші плани.

Як ми повідомляли, байдарка-четвірка у складі Василя СМІЛКИ (Львівська), Дмитра ДАНИЛЕНКА (Вінницька), Віталія БИСТРЕВСЬКОГО (Дніпропетровська) та Олександра ЗАЙЦЕВА (Херсонська) стала чемпіоном світу серед молоді на олімпійській дистанції (500 м). До вашої уваги відео цього історично-фантастичного фіналу.

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської кваліфікації, поділився враженнями з пресслужбою ФКУ.

Добігає кінця підготовка збірної України з веслування на байдарках і каное до олімпійської кваліфікації. До вашої уваги відеоролик про підготовку байдарочників, які, нагадаємо, стартують в трьох видах програми

В Туреччині набирає оберти другий збір національної збірної України. Яскравий кліп із закордонного збору – до вашої уваги. Все, що залишається за кадром, все, що приносить успіх на офіційних стартах.

Провідні каноїсти збірної України Юрій ВАНДЮК та Павло АЛТУХОВ, які на особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава СОРОКІНА вперше на офіційних змаганнях виступили в двійці, прокоментували свій переможний виступ на дистанції 1000 м та розповіли про розвиток свого екіпажу.

Українські каноїстки взяли участь у популярному челенджі «Перевтілення». Ви подивиться яка краса! Не відірвати погляд!

Головний тренер збірної України з веслування на байдарках та каное Юрій ЧЕБАН розповів про підготовку збірної на тренувальному зборі в Італії та ситуаціяю з коронавірусом.