Українська веслувальниця Вікторія УС завоювала бронзову медаль в екстремальному слаломі на етапі Кубку світу в Кракові. Це перша нагорода в цьому виді спорту в історії України.

ЕКСТРЕМАЛЬНА БРОНЗА

Вікторія фінішувала у фіналі 4-ю, але через дискваліфікацію дворазової чемпіонки світу, чешки Терези ​​Фішерової, українка завоювала «бронзу» в новому олімпійському виді спорту. Втім, як відзначила сама Вікторія в інтерв'ю проєкту "Веслування України", саме вона змусила чешку пропустити ворота (найближчим часом на наших ресурсах нашого проєкту велике відеоінтерв'ю зі спортсменкою. - проєкт "ВУ")

На першому етапі змагань Вікторія посіла 5-е місце (серед 45-ти учасниць) і відібралася в основну сітку змагань, де 32 учасниць були розподілені на вісім четвірок. Далі змагання пройшли за принципом прямого вибування – з кожної четвірки в наступне коло виходили по дві кращих спортсменки, поки не визначилася топ-4, куди, крім, українки і чешки, потрапили австралійка Наомі Фокс і Мартіна Вегман із Нідерландів, яка в підсумку і перемогл

У змагання також брали участь ще дві українки - Вікторія ДОБРОТВОРСЬКА і Анна ЛИЧКО, але кваліфікацію вони не пройшли.

КАНОЕ І БАЙДАРКА

Крім того, українські спортсменки – обидві Вікторії і Анна ЛИЧКО – брали участь у змаганнях в традиційних видах – в байдарці і каное.

Найвищим результатом стало 7-е місце Вікторії УС у змаганнях на байдарці, а ось у фінал в каное вона не потрапила, хоча мала сьомий результат в кваліфікаціїю.

ЧЕТВЕРТА МЕДАЛЬ ВІКТОРІЇ

Це вже четверта медаль Вікторії УС на етапах Кубку світу: дві (срібло – в каное, бронза – в байдарці) були завойовані у французькому По (6-8 листопада 2020) і одна (бронза в байдарці – в Любляні (28-30 червня 2019). До речі, саме в Любляні відбудеться найближчий етап Кубку світу, вже 24-26 червня.

Кубок світу. Краків. Бронза Вікторії УС

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»



Новини Україна

28 березня 2025

Спортсмени і тренери збірної України з веслування взяли участь у незвичайному семінарі

Веслувальники і тренери збірної України, які знаходяться на зборі в Португалії, взяли участь у семінарі…
18 березня 2025

На Вінничині відкриють спортивні класи з веслування в рамках всеукраїнського проєкту«Шлях чемпіонів»

На Вінничині відкриють спортивні класи з веслування в рамках проєкту Мінмолодьспорту України та НОК України…
17 березня 2025

Знаменитий український веслувальник відзначив ювілей!

17 березня своє 65-річчя відзначив заслужений майстер спорту СРСР, віцепрезидент ФКУ Микола БАРАНОВ!

Міжнародні новини

26 грудня 2024

Міжнародна федерація каное оголосила про зміни в правилах змагань

Міжнародна федерація каное оголосила про зміни в правилах змагань у різних видах веслування, які вступають…
23 серпня 2024

Чемпіонат світу-2024. Чи зможе Олег КУХАРИК кинути виклик олімпійському чемпіону Парижа Йозефу Досталю?

18 веслувальників збірної України візьмуть участь в чемпіонаті світу в неолімпійських видах програми, який вперше…
09 серпня 2024

Париж-2024. Марія ПОВХ: «Головне – до кінця вірити в свою перемогу»

Луцька байдарочниця Марія ПОВХ, яка в заключний день веслувальних змагань на Олімпіаді виступить у фінальній…