Українські спортсмени завоювали 18 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів, який проходив в Монтемор-у-Велью.
ПІДСУМКИ
В активі українських ветеранів 12 золотих, 4 срібних і 2 бронзові нагороди. Чотири золоті медалі завоював Володимир САБАТОВ, по три – Михайло ШЕВЧЕНКО, Сергій ГУМЕНЮК, Тетяна ЛІЧМАН і Руслана КАСЬКОВА.
ЧЕМПІОНИ
По дві золоті медалі в одиночках в активі каноїстів Михайла ШЕВЧЕНКА в категорії «65-69 років» (200 м, 48,686; 500 м, 2.12.697), Миколи ГУМЕНЮКА в категорії «60-64» (49,721; 2.13,372), а також байдарочника Володимира САБАТОВА (46,671; 2.06,192).
По дві золоті медалі в екіпажах-двійках завоювали каноїсти Микола ГУМЕНЮК/ Михайло ШЕВЧЕНКО (200 м – 49,713; 500 м, 2.05,162), байдарочниці Тетяна ЛІЧМАН/ Руслана КАСЬКОВА (48,579; 2.03,713).
Також українські ветерани стали чемпіонами в «байдарці-двійці, 200 м» - Володимир САБАТОВ/ Сергій СИДОРЕНКО («65-69», 46,671) і змішаній «байдарці-четвірці, 500 м» («50-54 роки») - Тетяна ЛІЧМАН/ Руслана КАСЬКОВА/ Володимир САБАТОВ/ Сергій СИДОРЕНКО (1.54,468).
СРІБНІ ПРИЗЕРИ
Дві срібні медалі завоював байдарочник Сергій ГОРЄЄВ («70-74 роки») - на дистанціях 200 і 500 м (53,851 і 2.21,979 відповідно). Також срібними призерами стали байдарочниці: Тетяна ЛІЧМАН («50-54») на дистанції 200 м (48,913) і Руслана КАСЬКОВА (2.12,539) на 500-метровці.
БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ
Бронзові медалі завоювали Ігор РАСПІТІН/ Дмитро ІВАНЕНКО («45-49») – в «байдарці-двійці, 500 м» (1.56,937) і Руслана КАСЬКОВА (200 м, 51,583).
Влад ЄФІМОВ, «Веслування України»