Веслувальники збірної України завоювали 10 медалей (2 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) за підсумками етапу Кубку світу в Сегеді (на фото: Зліва направо -  головний тренер Юрій ЧЕБАН, мультімедалістки змагань Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, тренер Людмили ЛУЗАН Микола МАЦАПУРА). В заключний день – 5 медалей (1-2-2) і посіли 2-е місце в Кубке націй, набравши 685 залікових очки (на 1-му місці збірна Угоршини - 1043). У вересні, на такому ж Кубку світу, також у Сегеді, українці завоювали 8 медалей (3 золоті, 2 срібні і 3 бронзові).

МУЛЬТІМЕДАЛІСТИ

Більше всіх медалей завоювали каноїстки: представниця Полтавської області Людмила ЛУЗАН – 4 медалі (2 золоті, 2 бронзові), Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська) – 3 (1 золота, 1 срібна, 1 бронзова). Дві нагороди в активі луцької байдарочниці Марії ПОВХ – 1 срібна і 1 бронзова.

Кубок світу. Сегед.

Всі медалі збірної України

15 травня

1. Каное-одиночка. 200 м. 2. Людмила ЛУЗАН (4) – 47,91.

Luzan C1 200 20

Szeged site 15 05 02

2. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (5) – 1.33,09.

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

3,4. Каное-одиночка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН (5) – 2.09,40. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (6) – 2.13,15.

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

5. Каное-двійка. 500 м. 3. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (7) – 1.42,95.

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

16 травня

6. Каное-двійка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 2.00,71

Українські каноїстки, як і на етапі Кубку світу в Сегеді, який проводився у вересні 2020-го, за перемогу в двійці на дистанції 500 м отримали трофей пам’яті знаменитого угорського веслувальника, дворазового олімпійського чемпіона сам в цьому виді - Георге КОЛОНІЧА

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

7. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Марія ПОВХ (4) – 1.56,86.

Szeged site 15 05 02

Szeged site 15 05 02

8. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (4) – 39,17.

Szeged site 16 05 106

9. Каное-двійка. 200 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4) – 46,29.

Szeged site 16 05 106

Szeged site 16 05 106

10. Байдарка-двійка. Мікст. 200 м. 3. Марія ПОВХ/ Іван СЕМИКІН (9) – 35,49.

Szeged site 16 05 106

Szeged site 16 05 106

Кубок світу. Перший етап. Сегед

Результати заїздів за участю веслувальників збірної України

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 16 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Півфінал

10.55. Каное-одиночка. 500 м. 2. Андрій РИБАЧОК (3) – 1.54,39, фінал А.

11.01. Каное-одиночка. 500 м. 5. Віктор СВИРИДЮК (8) – 1.58,30, фінал В.

11.07. Байдарка-четвірка. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (3) – 1.41,10, фінал.

11.19. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (5) – 1.24,75, фінал В.

Фінал В

11.46. Байдарка-одиночка. 500 м. 5. Діана ТАНЬКО (5) – 1.57,97.

12.15. Каное-одиночка. 500 м. 7. Віктор СВИРИДЮК (6) – 157,92.

12.21. Байдарка-четвірка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (4) – 1.24,42.

ДЕННА СЕСІЯ

Фінал A

12.33. Каное-двійка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 2.00,71

12.41. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Марія ПОВХ (4) – 1.56,86.

13.03. Каное-двійка. 1000 м. 6. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (9) – 3.52,15. 7. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (4) – 3.52,37.

13.17. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 39,17… 5. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК – 39,69.

13.24. Каное-двійка. 200 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4) – 46,29

13.36. Каное-одиночка. 500 м. 7. Андрій РИБАЧОК (8) – 1.58,72.

13.44. Байдарка-четвірка. 500 м. 9. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (9) – 1.42,42.

14.05. Каное-двійка. Мікст. 200 м. 4. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (2) – 42,13… 6. Олена ЦИГАНКОВА/ Олег БОРОВИК (5) -

14.12. Байдарка-двійка. Мікст. 200 м. 3. Марія ПОВХ/ Іван СЕМИКІН (9) – 35,49.

15.30. Каное-одиночка. 5000 м. 6. Олена ЦИГАНКОВА (10) – 26.51,93… 10. Людмила БАБАК (7) – 27. 50,27

17.20. Байдарка-одиночка. 5000 м.  9. Олександр ЗАРУБІН (27) - 20.35,21... 12. Віталій ЦУРКАН (12) - 20.49,69.

Кубок світу. Перший етап. Сегед

Результати заїздів за участю веслувальників збірної України

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 14 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

10.00. Байдарка-одиночка. 200 м. 3. Олег КУХАРИК (1) - 36,68, півфінал.

10.04. Байдарка-одиночка. 200 м. 5. Іван СЕМИКІН (2) – 37,60, півфінал.

10.32. Каное-одиночка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН (6) – 49,19, півфінал... 4. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4) – 51,17, півфінал.

10.48. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Діана ТАНЬКО (1) – 44,94, півфінал.

10.52. Байдарка-одиночка. 200 м. 2. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (1) – 43,71, півфінал.

11.32. Байдарка-одиночка. 1000 м. 5. Олександр ЗАРУБІН (7) – 3.51,84, завершив боротьбу.

11.46. Байдарка-одиночка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ (7) – 3.45,51, завершив боротьбу.

12.07. Каное-одиночка. 1000 м. 2. Віктор СВИРИДЮК (2) – 4.10,61, півфінал.

13.12. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (6) – 1.33,38, півфінал.

13.24. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.35,80, півфінал.

13.30. Каное-одиночка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН (4) – 2.05,30, фінал.

13.36. Каное-одиночка. 500 м. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 2.09,22, фінал.

13.48. Каное-двійка. 500 м. 4. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (4) – 1.49,79, півфінал.

13.54. Каное-двійка. 500 м. 2. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (2) – 1.39,80, півфінал.

14.00. Байдарка-двійка. 500 м. 2. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (6) – 1.50,36, півфінал.

14.12. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (2) – 1.44,03, півфінал.

14.48. Байдарка-одиночка. 500 м. 3. Іван СЕМИКІН (8) – 1.47,08, півфінал.

ДЕННА СЕСІЯ

Півфінал

16.18. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (4) – 1.46,95, фінал А... 6. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (6) – 1.50,91, фінал В.

16.59. Каное-одиночка. 1000 м. 4. Віктор СВИРИДЮК (7) – 4.06,46, фінал В.

Попередні заїзди

17.27. Каное-двійка. 500 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 2.05,97, півфінал.

17.45. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Діана ТАНЬКО (9) – 1.57,28, півфінал.

17.57. Байдарка-одиночка. 500 м. 2. Марія ПОВХ (7) – 1.55,07, півфінал.

Півфінал

18.09. Байдарка-одиночка. 500 м. 7. Іван СЕМИКІН (3) – 1.45,57, фінал С.

Попередні заїзди

18.28. Каное-двійка. 1000 м. 1. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (4) – 3.42,25, фінал.

18.35. Каное-двійка. 1000 м. 5. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (1) – 3.45,61, півфінал.

18.49. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Віталій ЦУРКАН/ Олег ПЕТРОВ (9) – 3.33,56, півфінал.

18.56. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олександр ЗАРУБІН (3) – 3.27,4, півфінал.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 15 ТРАВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Півфінали

10.00. Байдарка-одиночка. 200 м. 1 Олег КУХАРИК (3) – 35,44, фінал А… 7. Іван СЕМИКІН (1) – 36,38, фінал С.

10.12. Каное-одиночка. 200 м. 5. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 49,26, фінал В.

10.16. Каное-одиночка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН (4) – 47,44, фінал А

10.28. Байдарка-одиночка. 200 м. 6. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (6) – 42,91, фінал В. 7. Діана ТАНЬКО (2) – 43,00, фінал С.

10.36. Байдарка-двійка. 500 м. 1. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (5) – 1.33,26, фінал А

10.41. Байдарка-двійка. 500 м. 9. Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (9) – 1.42,66, завершили боротьбу.

10.56. Каное-двійка. 500 м. 1. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (4) – 1.47,64, фінал А… 5. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (3) – 1.49,75, фінал В.

Фінали В,С

11.20. Байдарка-одиночка. 200 м. 1. Діана ТАНЬКО (4) – 42,49.

11.24. Байдарка-одиночка. 200 м. 6. Людмила КУКЛІНОВСЬКА (9) – 42,19.

11.28. Байдарка-одиночка. 200 м. Фінал С. 6. Іван СЕМИКІН (5) – 36,45.

11.36. Каное-одиночка. 200 м. 4. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7) – 50,66.

11.40. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал С. 8. Іван СЕМИКІН (4) – 2.02,70.

11.50. Каное-двійка. 500 м. Фінал В. 7. Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (6) – 1.49,77.

11.55. Байдарка-двійка. 500 м. Фінал В. 4. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (9) – 1.49,87

12.05. Каное-одиночка. 1000 м. Фінал В. 3. Віктор СВИРИДЮК (4) – 4.08,17.

Фінал А

12.40. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Олег КУХАРИК (5) – 36,74.

12.47. Каное-одиночка. 200 м. 2. Людмила ЛУЗАН (4) – 47,91.

13.34. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (5) – 1.33,09.

13.42. Каное-одиночка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН (5) – 2.09,40. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (6) – 2.13,15.

13.55. Каное-двійка. 500 м. 3. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (7) – 1.42,95.

14.03. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Марія ПОВХ/ Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (9) – 1.47,53

ДЕННА СЕСІЯ

Півфінал

16.05. Каное-двійка. 500 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (6) – 2.19,57, фінал А.

16.12. Байдарка-одиночка. 500 м. 4. Діана ТАНЬКО (3) – 2.08,35, фінал В.

16.18. Байдарка-одиночка. 500 м. 1. Марія ПОВХ (4) – 2.01,63, фінал А.

16.30 Байдарка-двійка. 1000 м. 8. Віталій ЦУРКАН/ Олег ПЕТРОВ (9) – 3.37,44, завершили боротьбу.

16.37 Байдарка-двійка. 1000 м. 9. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олександр ЗАРУБІН (9) – 3.37,84, завершили боротьбу.

16.51. Каное-двійка. 1000 м. 3. Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (2) – 3.46,79, фінал А.

Попередні заїзди

17.35. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (8) – 38,95, фінал.

17.40. Байдарка-двійка. 200 м. 2. Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (2) – 38,100 фінал.

17.50. Каное-двійка. 200 м. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 46,46, фінал.

18.16. Каное-одиночка. 500 м. 6. Віктор СВИРИДЮК (5) – 2.04,41, півфінал.

18.22. Каное-одиночка. 500 м. 4. Андрій РИБАЧОК (1) – 1.58,23, півфінал.

18.28. Байдарка-четвірка. 500 м. 2. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.24,37, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (3) – 1.36,97, півфінал.

 Примітки: * - в разі необхідності, ** - в разі виходу.

Пресслужба ФКУ із Сегеда



Новини Україна

23 липня 2021

Фінал командного чемпіонату України серед ДЮСШ та СДЮШОР. День другий

До вашої уваги програма і стартові протоколи 2-го дня командного чемпіонату України серед ДЮСШ та…
23 липня 2021

Владиславу ГРЯЗНОВУ – 85!

Сьогодні, в день відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор в Токіо, 85-річний ювілей відзначає багаторічний директор Уманської…

Міжнародні новини

24 липня 2021

Токіо-2020. Українка Вікторія УС розпочинає боротьбу на Олімпійських іграх

Українська майстриня веслувального слалому Вікторія УС розпочне у неділю свій виступ на Олімпійських іграх-2020. Вона…
23 липня 2021

В Токіо відбулася церемонія відкриття ХХХІІ Олімпійських ігор-2020. Як це було (фото)

Сьогодні, 23 липня, у Токіо, відбулася церемонія відкриття літніх Олімпійських ігор 2020. До вашої уваги…