29 веслувальників збірної України візьмуть участь в першому етапі Кубку світу, який відбудеться 14-16 травня в Сегеді. Нагадаємо, що 12-13 травня, там же в Сегеді, за участю українських веслувальників пройде олімпійська кваліфікація.

СКЛАД КОМАНДИ

В перших міжнародних змаганнях року візьмуть участь: байдарка (16) – Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Людмила КУКЛІНОВСЬКА, Діана ТАНЬКО (всі – Полтавська), Марія ПОВХ (Волинська), Анастасія ТОДОРОВА (Одеська), Юлія ЮРІЙЧУК (Київська), Юрій ГАЛКІН (Одеська), Дмитро ДАНИЛЕНКО, Олег ПЕТРОВ, Денис ЛАХМАНОВ (Вінницька), Олександр ЗАРУБІН, Олександр СИРОМЯТНИКОВ (Херсонська), Олег КУХАРИК (Полтавська), Іван СЕМИКІН (Київська), Віталій ЦУРКАН (Миколаївська), Кирило ЧЕРНОМОРОВ (Житомирська); каное (13) – Людмила БАБАК (Запорізька), Людмила ЛУЗАН (Полтавська), Олена ЦИГАНКОВА (Рівненська), Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська), Олег БОРОВИК, Тарас МІЩУК, Едуард ШЕМЕТИЛО, Дмитро ЯНЧУК (всі – Полтавська), Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК, Віктор СВИРИДЮК (всі – Волинська), Віталій ВЕРГЕЛЕС (Львівська).

ВИДИ ПРОГРАМИ

Українські спортсмени візьмуть участь в 21-му виді програми: байдарка-одиночка – Олег КУХАРИК (200 м), Іван СЕМИКІН (200 і 500 м), Олександр СИРОМЯТНИКОВ (1000 и 5000 м), Людмила КУКЛІНОВСЬКА (200 м), Марія ПОВХ (500 м), Діана ТАНЬКО (200 і 500 м), байдарка-двійка – Олег КУХАРИК/ Дмитро ДАНИЛЕНКО, Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (обидва - 500 м), Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН, Юрій ГАЛКІН/ Олег ПЕТРОВ (обидва – 1000 м), Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК, Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ (обидва – 500 м), байдарка-четвірка – Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (500 м), Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (500 м), каное-одиночка – Павло АЛТУХОВ, Андрій РИБАЧОК (обидва – 500 м), Віктор СВИРИДЮК (1000 м), Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (обидві – 200 і 500 м), Олена ЦИГАНКОВА, Людмила БАБАК (обидві – 5000 м), каное-двійка – Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК, Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (обидва – 1000 м), Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО, Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (обидва – 500 м), Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (обидві – 200 і 500 м), Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, Олена ЦИГАНКОВА/ Олег БОРОВИК (обидва – мікст, 200 м).

ОЛІМПІЙСЬКА КВАЛІФІКАЦІЯ

Нагадаємо, що в олімпійській кваліфікації, згідно системи відбору, байдарочник Олег КУХАРИК, візьме участь в двох видах програми, де він здобув перемогу на Кубку України: в спринті та в змаганнях екіпажів-двійок на дистанції 1000 м (з Віталієм ЦУРКАНОМ).

Також у відборі стартують: Юлія ЮРІЙЧУК («байдарка-одиночка, 500 м»), Людмила БАБАК («каное-одиночка, 200 м»), Олександр СИРОМЯТНИКОВ («байдарка-одиночка, 1000 м») і Павло АЛТУХОВ («каное-одиночка, 1000 м»).

У змаганнях байдарок-одиночок за участю українських спортсменів олімпійські ліцензії отримають учасники, які фінішують в топ-2 (Олег КУХАРИК, Юлія ЮРІЙЧУК і Олександр СИРОМЯТНИКОВ), в решті видів – лише переможці.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Обидва змагання будуть показані в прямому ефірі (детальна інформація – на наших ресурсах)

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

11 березня 2022

До уваги юних веслувальників та їхніх батьків! Закордонні збори!

В дні, коли в Україні йде війна, юні веслувальники лишені можливості тренуватися. У зв’язку з…
02 січня 2022

Веслувальна династія Трунових може увійти до української книги рекордів

Заслужений майстер України Ігор ТРУНОВ - уродженець Кам'янського, який виступає за Одеську область (Южне), отримав…
22 грудня 2021

Збірна України з веслування на байдарках і каное визнана кращою командою країни 2021 року

За версію Асоціації спортивних журналістів України збірна України з веслування на байдарках і каное, визнана…

Міжнародні новини

25 травня 2022

На етапі Кубку світу в Познані виступатимуть 29 українських спортсменів

29 українських спортсменів виступатимуть на етапі Кубку світу, який відбудеться в Познані 26-29 травня: 22–…
23 травня 2022

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей етапі Кубку світу в Рачіце

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей (3 золоті, 2 срібні, 1 бронзову) на етапі Кубку…