29 веслувальників збірної України візьмуть участь в першому етапі Кубку світу, який відбудеться 14-16 травня в Сегеді. Нагадаємо, що 12-13 травня, там же в Сегеді, за участю українських веслувальників пройде олімпійська кваліфікація.

СКЛАД КОМАНДИ

В перших міжнародних змаганнях року візьмуть участь: байдарка (16) – Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Людмила КУКЛІНОВСЬКА, Діана ТАНЬКО (всі – Полтавська), Марія ПОВХ (Волинська), Анастасія ТОДОРОВА (Одеська), Юлія ЮРІЙЧУК (Київська), Юрій ГАЛКІН (Одеська), Дмитро ДАНИЛЕНКО, Олег ПЕТРОВ, Денис ЛАХМАНОВ (Вінницька), Олександр ЗАРУБІН, Олександр СИРОМЯТНИКОВ (Херсонська), Олег КУХАРИК (Полтавська), Іван СЕМИКІН (Київська), Віталій ЦУРКАН (Миколаївська), Кирило ЧЕРНОМОРОВ (Житомирська); каное (13) – Людмила БАБАК (Запорізька), Людмила ЛУЗАН (Полтавська), Олена ЦИГАНКОВА (Рівненська), Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська), Олег БОРОВИК, Тарас МІЩУК, Едуард ШЕМЕТИЛО, Дмитро ЯНЧУК (всі – Полтавська), Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК, Віктор СВИРИДЮК (всі – Волинська), Віталій ВЕРГЕЛЕС (Львівська).

ВИДИ ПРОГРАМИ

Українські спортсмени візьмуть участь в 21-му виді програми: байдарка-одиночка – Олег КУХАРИК (200 м), Іван СЕМИКІН (200 і 500 м), Олександр СИРОМЯТНИКОВ (1000 и 5000 м), Людмила КУКЛІНОВСЬКА (200 м), Марія ПОВХ (500 м), Діана ТАНЬКО (200 і 500 м), байдарка-двійка – Олег КУХАРИК/ Дмитро ДАНИЛЕНКО, Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (обидва - 500 м), Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН, Юрій ГАЛКІН/ Олег ПЕТРОВ (обидва – 1000 м), Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК, Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ (обидва – 500 м), байдарка-четвірка – Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олександр ЗАРУБІН/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Денис ЛАХМАНОВ (500 м), Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Юлія ЮРІЙЧУК (500 м), каное-одиночка – Павло АЛТУХОВ, Андрій РИБАЧОК (обидва – 500 м), Віктор СВИРИДЮК (1000 м), Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (обидві – 200 і 500 м), Олена ЦИГАНКОВА, Людмила БАБАК (обидві – 5000 м), каное-двійка – Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК, Юрій ВАНДЮК/ Тарас МІЩУК (обидва – 1000 м), Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО, Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (обидва – 500 м), Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (обидві – 200 і 500 м), Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА, Олена ЦИГАНКОВА/ Олег БОРОВИК (обидва – мікст, 200 м).

ОЛІМПІЙСЬКА КВАЛІФІКАЦІЯ

Нагадаємо, що в олімпійській кваліфікації, згідно системи відбору, байдарочник Олег КУХАРИК, візьме участь в двох видах програми, де він здобув перемогу на Кубку України: в спринті та в змаганнях екіпажів-двійок на дистанції 1000 м (з Віталієм ЦУРКАНОМ).

Також у відборі стартують: Юлія ЮРІЙЧУК («байдарка-одиночка, 500 м»), Людмила БАБАК («каное-одиночка, 200 м»), Олександр СИРОМЯТНИКОВ («байдарка-одиночка, 1000 м») і Павло АЛТУХОВ («каное-одиночка, 1000 м»).

У змаганнях байдарок-одиночок за участю українських спортсменів олімпійські ліцензії отримають учасники, які фінішують в топ-2 (Олег КУХАРИК, Юлія ЮРІЙЧУК і Олександр СИРОМЯТНИКОВ), в решті видів – лише переможці.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Обидва змагання будуть показані в прямому ефірі (детальна інформація – на наших ресурсах)

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

23 жовтня 2021

Андрій ХІМІЧ: «Олімпійські ігри ми виграли в одні ворота»

До вашої уваги матеріал про першого олімпійського чемпіона України Андрія ХІМІЧА. Джерелами стали статті, опубліковані…
22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…