Сайт міжнародної федерації каное оприлюднив розклад європейської кваліфікації на Олімпійські ігри-2020, яка відбудеться в Сегеді 12-13 травня.

РОЗКЛАД ЗМАГАНЬ

Першою боротьбу за ліцензію розпочне каноїстка Людмила БАБАК – об 11-й за київським часом. Тут відбудеться два попередніх заїзди і, таким чином, у фінал напряму вийде по три спортсменки, а каноїстки, які фінішують на місцях з 4-го по 7-е та одна краща за часом поборються за вихід у фінал у півфінальній стадії.

За такою ж схемою пройдуть змагання серед каноїстів на дистанції 1000 м, де виступить Павло АЛТУХОВ, серед байдарочниць на дистанції 500 м, де стартує Юлія ЮРІЙЧУК, та в «байдарці-двійці, 1000 м» (Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН).

По три попередніх заїзди відбудуться у змаганнях байдарочників-одиночників: на дистанції 200 м (Олег КУХАРИК) та 1000 м (Олександр СИРОМЯТНИКОВ). Тут, за системою В, у фінал вийдуть переможці заїздів, у півфінал – спортсмени, який посядуть місця з 2-го по 7-е.

Попередні заїзди в обох видах, в яких бере участь Олег КУХАРИК, відбудуться в денній сесії: блоки заїздів в цих видах розділяють 24 хвилини – спочатку «К1-200».

Всі фінали відбудуться у другий день змагань.

ОЛІМПІЙСЬКІ ЛІЦЕНЗІЇ

У змаганнях байдарок-одиночок за участю українських спортсменів олімпійські ліцензії отримають учасники, які фінішують в топ-2 (Олег КУХАРИК, Юлія ЮРІЙЧУК і Олександр СИРОМЯТНИКОВ), в решті видів – лише переможці.

Європейська олімпійська кваліфікація. Сегед

Розклад заїздів за участю веслувальників збірної України

День перший. 12 травня

РАНКОВА СЕСІЯ

Попередні заїзди

11.00, 11.06. Каное-одиночка. 200 м. Людмила БАБАК. 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

11.10, 11.16. Байдарка-одиночка. 500 м. Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

11.22, 11.29, 11.36. Байдарка-одиночка. 1000 м. Олександр СИРОМЯТНИКОВ. 1 – фінал, 2-7 – півфінал.

11.43, 11.50. Каное-одиночка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ. 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

Півфінал*

13.00. Каное-одиночка. 200 м. Людмила БАБАК. 1-3 – фінал.

13.05. Байдарка-одиночка. 500 м. Попередні заїзди. Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – фінал.

13.11, 13.18. Байдарка-одиночка. 1000 м. Олександр СИРОМЯТНИКОВ. 1-3 – фінал.

13.25. Каное-одиночка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ. 1-3 – фінал.

ДЕННА СЕСІЯ

Попередні заїзди

16.15, 16.20, 16.25. Байдарка-одиночка. 200 м. Олег КУХАРИК. 1 – фінал, 2-7 – півфінал.

16.49, 16.56. Байдарка-двойка. 1000 м. Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН. 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

Півфінал*

18.40, 18.45. Байдарка-одиночка. 200 м. Олег КУХАРИК. 1-3 – фінал.

19.02. Байдарка-двойка. 1000 м. Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН. 1-3 – фінал.

День другий. 13 травня

РАНКОВА СЕСІЯ

Фінали**

12.00. Каное-одиночка. 200 м. Людмила БАБАК.

12.07. Байдарка-одиночка. 500 м. Юлія ЮРІЙЧУК.

12.15. Байдарка-одиночка. 1000 м. Олександр СИРОМЯТНИКОВ.

12.24. Каное-одиночка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ.

ДЕННА СЕСІЯ

Фінали**

17.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Олег КУХАРИК.

17.52. Байдарка-двойка. 1000 м. Олег КУХАРИК/ Віталій ЦУРКАН.

Примітки: * - в разі необхідності, ** - в разі виходу.

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

21 вересня 2021

Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога

Срібному призеру Олімпійських ігор з веслування Сергію КІРСАНОВУ потрібна допомога.
13 вересня 2021

Став відомий порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ

Президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ повідомив порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ, які відбудуться в…
12 вересня 2021

Знамениті веслувальники взяли участь у святкуванні 30-річчя НОК України (фото)

Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві.…

Міжнародні новини

18 вересня 2021

Українські веслувальники завоювали три золоті медалі в третій день чемпіонату світу

Веслувальники збірної України завоювали 4 медалі, з яких 3 золоті, в третій день чемпіонаті світу,…