Напередодні Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської старші тренери збірної України відповіли на три питання анкети пресслужби ФКУ.

1. Над чим працювали на останньому зборі?

2. Як оцінюєте цю роботу? Що скажете про самовіддачу спортсменів.

3. Чого очікуєте від ваших підопічних на Кубку України?

Микола КРЕМЕР, старший тренер збірної України (на зборі у Туреччині працював з групою у складі: Дмитро ДАНИЛЕНКО, Василь СМІЛКА, Юрій ЗУБ, Даниїл КУЗЬМІН)

1. Спринтери і ті, хто буде йти довгий спринт, працювали в основному над дистанційною швидкістю, над швидкісно-силовими показниками, вибуховою силою – з метою вийти на певні результати вже на Кубку України.

2. Задоволений десь на 90% тією роботою, що була зроблена. Завжди можна краще – і більше, і швидше. За самовіддачею претензій немає: працювали з гарним настроєм, з високою мотивацією. Впевнений, що ми побачимо на Кубку України достойні гонки.

3. Очікую тільки перемог, а також високих швидкостей. І, звісно, красивих, видовищних заїздів. Взагалі, всім спортсменам збірної України і тим, хто націлений потрапити в збірну, бажаю боротися тільки за перші місця.

Можливо, за результатами минулих сезонів, фаворитами в спринті виглядають Дмитро Даниленко і Іван Семикін, але і інших спортсменів не треба скидати з рахунку – всі готувалися, всі, впевнений, націлені боротися за медалі. Чув, що і Олег Кухарик стане на старт спринтерської дистанції. Тож буде цікаво. Чим вище конкуренція у нас в Україні, тим вище шанси у переможця завоювати путівку на Олімпійські ігри на ліцензійному відборі.

Пресслужба ФКУНовини Україна

15 серпня 2022

Збірна України вперше в історії виступить в чемпіонаті світу з кануполо

Збірна України з кануполо завдяки «вайлд кард» (спецзапрошення), яку отримала від Міжнародної федерації каное (МФК),…
09 серпня 2022

Олексій СЛІВІНСЬКИЙ: «Перед Олімпіадою напарнику розірвало півдолоні»

8 серпня виповнилося 50 років заслуженому майстру спорту України, чемпіону світу Олексію СЛІВІНСЬКОМУ. До вашої…

Міжнародні новини

15 серпня 2022

Анастасія ГОРЛОВА: «Майже без підготовки, але ми націлюємося на завоювання ліцензії на Європейські ігри»

Байдарочниця збірної України Анастасія ГОРЛОВА в інтерв’ю проєкту «Веслування України» підбила підсумки чемпіонату світу, поділилася…
15 серпня 2022

Українські ветерани веслування завоювали 11 золотих медалей на чемпіонаті світу

Українські спортсмени завоювали 27 медалей (11 золотих, 9 срібних 7 бронзових) на чемпіонаті світу серед…