23-річна вихованка миколаївського веслування Людмила КУКЛІНОВСЬКА, яка представляє зараз Полтавську область, після перемоги в спринті на Кубку України потрапила в олімпійську збірну на Ігри-2020. Відразу після фінішу байдарочниця поділилася своїми враженнями.

- Дуже задоволена проходженням дистанції, - відзначила спортсменка. - Зробила гарний старт і зуміла втримати швидкість до кінця, не було западання.

- Це, що стосується самої дистанції. А які ж відчуття у зв’язку з відбором в олімпійську збірну? Ігри в Токіо стануть першими для вас…

- Складно сказати про відчуття саме зараз. Складно, тому що, я ще не в Японії. Мені здається, що коли я навіть буду на Іграх, я не повірю, що це зробила. Але, звісно ж, я дуже рада.

- Кому б хотіли б подякувати за це досягнення?

- Звісно ж, старшому тренеру збірної Олексію Семикіну – за підготовку, за віру в мене. Дякую лікарям збірної, масажистам за роботу. Я досягла цілі завдяки загальній роботі команди.

Пресслужба ФКУНовини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…