Офіційний сайт Олімпійських ігор оприлюднив стартові протоколи змагань з веслування на байдарках і каное. Нагадаємо, змагання на «Sea Forest Waterway» стартують 2 серпня, о 3.30 за київським часом – в цей день на старт вийдуть шість спортсменів збірної України.

Tokyo 29 07 38

30 липня. Токіо. «Sea Forest Waterway». Людмила КУКЛІНОВСЬКА і Анастасія ТОДОРОВА випробовують олімпійську воду, на яку вийдуть саме в перший день змагань

СИСТЕМА ЗМАГАНЬ

Нагадаємо, що система олімпійських змагань в Токіо-2020 на відміну від звичної для великих міжнародних змагань – двох-, чи триступеневої (попередній заїзд, півфінал/ фінал) – буде чотирьохступенева, тобто в кожному з видів програми учасникам в більшості своїй належить чотири рази пройти свою дистанцію (перший день – попередній заїзд і чвертьфінал, другий – півфінал і фінал).

Втім, із попереднього заїзду є прямий вихід у півфінал (для цього треба стати першим, чи другим в своєму заїзді), а вже із цієї стадії – у фінал. Півфінали і фінали у всіх видах відбудуться з різницею 2-2,5 години.

ЗБІРНА УКРАЇНИ В ТОКІО-2020

Склад збірної України на Олімпійських іграх-2020 на сайті ФКУ

Профайли веслувальників олімпійської збірної України на сайті ФКУ

Профайли тренерів олімпійської збірної України на сайті ФКУ

Всі новини Токіо-2020: на сайті ФКУ 

ТРАНСЛЯЦІЇ І РЕЗУЛЬТАТИ

Трансляції змагань: на «UA-перший» і сайті "Суспільне. Спорт"

Результати онлайн: на офіційному сайті Олімпіади.

Олімпійські ігри-2020.

Розклад заїздів за участю веслувальників збірної України

2 серпня

Попередні заїзди

3.30. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.51. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.08. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – півфінал.

6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – півфінал.

3 серпня

Півфінали

3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК.

5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.

6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА.

4 серпня

Попередні заїзди

4.05. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Людмила ЛУЗАН (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.12. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники). Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (4). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.47. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Юлія ЮРІЙЧУК (7). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.01. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (4). 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – півфінал.

6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал.

5 серпня

Півфінали

3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – фінал А, 3-4 – фінал В, 5-6 - фінал С.

Фінал А і В

5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК.

6 серпня

Попередні заїзди

3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів). Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.52. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Павло АЛТУХОВ (3). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК (1). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.30. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (6). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінал*

5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-2 – півфінал.

6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.

7 серпня

Півфінал

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.

4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ.

6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

Примітка: * - в разі необхідності

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

23 жовтня 2021

Андрій ХІМІЧ: «Олімпійські ігри ми виграли в одні ворота»

До вашої уваги матеріал про першого олімпійського чемпіона України Андрія ХІМІЧА. Джерелами стали статті, опубліковані…
22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…