Байдарочниця Людмила КУКЛІНОВСЬКА розповіла про олімпійську підготовку. Нагадаємо, що зараз в Обухові проходить підготовчий збір до Токіо-2020.

- Людо, перш за все, чи звикли ви вже до звання олімпійця?

- Так, звикла. І це дуже приємно, і вагомо для мене, адже участь в Олімпійських іграх – це мета кожного спортсмена. На жаль, в цьому році Ігри пройдуть в закритому форматі, але перші для мене Олімпійські ігри назавжди залишаться в моєму серці.

- В дитинстві мріяли про Олімпіаду?

- Звісно ж, як і всі спортсмени. Це було основною ціллю моїх занять веслуванням. Звісно, спочатку я займалася спортом просто потому, що подобалося, а вже з часом, коли усвідомила, що таке Олімпійські ігри, стала націлюватися саме на ці змагання.

Kuklinovska 01

- Чи відчули, що зараз йде підготовка саме до Олімпійських ігор?

- Особисто для мене підготовка до Олімпійських ігор, принаймні в психологічному плані, розпочалася напевно рік тому. До чемпіонату світу готуєшся місяць-два, на Олімпійські ігри треба готуватися заздалегідь.

- Чи відчуваєте наближення Ігор?

- Поки що ні, адже час в роботі тягнеться дуже довго. Хоча розумію, що до відкриття Ігор вже менше місяця.

Що стосується безпосередньо підготовки, то вона, на мій погляд, проходить дуже добре – я себе відмінно відчуваю і на воді, і в голові (сміється). Мені все подобається. Йде робота на воді, йде робота в залі. Звичайна робота, яку ми робимо напередодні великих змагань.

Мікроклімат відмінний - всі дівчата гарно спілкуються між собою. Команда дружня і дуже приємно, що ти можеш розраховувати на цих людей, дуже рада, що з цими дівчатами їду в Токіо.

Kuklinovska 01

Велике інтерв’ю з Людмилою КУКЛІНОВСЬКОЮ – в серії матеріалів про спортсменів олімпійської збірної України, які будуть опубліковані в липні на сайті ФКУ.

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…