На особистому чемпіонаті України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який відбувся в Дніпрі з 30 липня по 2 серпня, були визначені чемпіони в 39-ти видах програми (200 м – 11, 500 – 15, 1000 – 9 , 5000 – 4). Чемпіонами стали 46 спортсменів (на фото: 18-річна херсонська байдарочниця Анастасія МАЛИНОВСЬКА, яка вперше стала чемпіонкою України. Вона виграла на дистанції 5000 м).

 

К-1 200 м чоловіки  швидкість вітру -1,0 м/с

1

Семикін Іван

Київська

Обухівський р-н

0.35.97

С-1 200 м чоловіки  швидкість вітру -1,0 м/с

1

Міщук Тарас

Полтавська

Горішні Плавні

0.43.28

К-1 200 м  жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Кічасова-Скорик Марія

Полтавська

Полтава

0.41.60

С-1 200 м  жінки швидкість вітру

1

Лузан Людмила

Полтавська

Горішні Плавні

0.48.95

К-2 200 м чоловіки  швидкість вітру -0,1 м/с

1

Зайцев Олександр

Херсонська

Херсон

0.33.86

Іванов Іван

Дніпропетровська

Дніпро

С-2 200 м чоловіки  швидкість вітру -0,1 м/с

1

Боровик Олег

Полтавська

Полтава

0.38.32

Борсук Павло

Волинська

Ковель

К-2 200 м  жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Кукліновська Людмила

Полтавська

Горішні Плавні

0.38.67

Повх Марія

Волинська

Луцьк

С-2 200 м  жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Колесник Юлія

Одеська

Южне

0.47.66

Четверікова Анастасія

Житомирська

Житомир

К-4 200 м чоловіки  швидкість вітру -1,0 м/с

1

Лахманов Денис

Вінницька

Вінниця

0.30.80

Семикін Іван

Київська

Обухівський р-н

Ткачук Олександр

Житомирська

Житомир

Черноморов Кирило

Житомирська

Житомир

С-4 200 м чоловіки  швидкість вітру -1,0 м/с

1

Боровик Олег

Полтавська

Полтава

0.35.85

Вергелес Віталій

Львівська

Львів

Камерилов Денис

Полтавська

Полтава

Шеметило Едуард

Полтавська

Полтава

К-4 200 м  жінки швидкість вітру -1,0 м/с

1

Горлова Анастасія

Львівська

Львів

0.36.53

Кічасова-Скорик Марія

Полтавська

Полтава

Кукліновська Людмила

Полтавська

Горішні Плавні

Танько Діана

Полтавська

Полтава

К-1 500 м чоловіки  швидкість вітру 0 м/с

1

Кухарик Олег

Полтавська

Горішні Плавні

1.41.68

С-1 500 м чоловіки  швидкість вітру -0,5 м/с

1

Вандюк Юрій

Волинська

Ковельський р-н

1.54.11

К-1 500 м  жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1

Повх Марія

Волинська

Луцьк

1.54.58

С-1 500 м  жінки швидкість вітру -0,5 м/с

1

Лузан Людмила

Полтавська

Горішні Плавні

2.13.13

К-2 500 м чоловіки  швидкість вітру 0 м/с

1

Кухарик Олег

Полтавська

Горішні Плавні

1.31.49

Сиромятников Олександр

Херсонська

Херсон

С-2 500 м чоловіки  швидкість вітру -0,5 м/с

1

Вергелес Віталій

Львівська

Львів

1.42.19

Камерилов Денис

Полтавська

Полтава

К-2 500 м  жінки швидкість вітру 0 м/с

1

Кукліновська Людмила

Полтавська

Горішні Плавні

1.43.18

Повх Марія

Волинська

Луцьк

С-2  500 м  жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Колесник Юлія

Одеська

Южне

1.55.79

Четверікова Анастасія

Житомирська

Житомир

К-4 500 м чоловіки  швидкість вітру +2,0 м/с

1

Даниленко Дмитро

Вінницька

Вінниця

1.20.25

Лахманов Денис

Вінницька

Вінниця

Семикін Іван

Київська

Обухівський р-н

Черноморов Кирило

Житомирська

Житомир

С-4 500 м чоловіки  швидкість вітру -0,5 м/с

1

Вергелес Віталій

Львівська

Львів

1.37.28

Камерилов Денис

Полтавська

Полтава

Міщук Тарас

Полтавська

Горішні Плавні

Янчук Дмитро

Полтавська

Горішні Плавні

К-4  500 м  жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Грищун Інна

Полтавська

Горішні Плавні

1.32.84

Докієнко Наталія

Київська

Фастів

Повх Марія

Волинська

Луцьк

Тодорова Анастасія

Одеська

Одеса

ХК-2 500 м змішані (мікс)  швидкість вітру -1,0 м/с

1

Біденко Микола

Житомирська

Житомир

1.45.47

Пінчук Діана

Житомирська

Житомир

ХС-2 500 м  змішані (мікс) швидкість вітру -1,0 м/с

1

Боровик Олег

Полтавська

Полтава

1.57.45

Циганкова Олена

Рівненська

Млинів

ХК-4 500 м змішані (мікс) швидкість вітру - 1,5 м/с 

1

Біденко Микола

Житомирська

Житомир

1.35.96

Бураго Ольга

Херсонська

Херсон

Пінчук Діана

Житомирська

Житомир

Теленков Максим

Житомирська

Житомир

ХС-4 500 м змішані (мікс) швидкість вітру -1,5 м/с

1

Крикун Ольга

Івано-Франківська

Івано-Франківськ

1.47.15

Мазовський Тарас

Львівська

Львів

Терета Валерія

Львівська

Львів

Харечко Данило

Одеська

Южне

К-1 5000 м чоловіки 

1

Зарубін Олександр

Херсонська

Херсон

20.06.39

С-1 5000 м чоловіки

1

Давидов Денис

Запорізька

Енергодар

21.36.69

К-1 5000 м  жінки

1

Малиновська Анастасія

Херсонська

Херсон

22.20.56

С-1 5000 м  жінки

1

Бабак Людмила

Запорізька

Енергодар

25.35.34

К-1 1000 м чоловіки  швидкість вітру +1,0 м/с

1

Кухарик Олег

Полтавська

Горішні Плавні

3.30.96

С-1000 м чоловіки  швидкість вітру +1,0 м/с

1

Вандюк Юрій

Волинська

Ковельський р-н

3.49.21

К-1 1000 м  жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Мунтян Вікторія

Полтавська

Полтава

4.12.18

С-1 1000 м  жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Бабак Людмила

Запорізька

Енергодар

4.40.43

К-2 1000 м чоловіки  швидкість вітру 0 м/с

1

Кухарик Олег

Полтавська

Горішні Плавні

3.21.76

Сиромятников Олександр

Херсонська

Херсон

С-2 1000 м чоловіки  швидкість вітру 0 м/с

1

Алтухов Павло

Полтавська

Горішні Плавні

3.35.37

Вандюк Юрій

Волинська

Ковельський р-н

К-2 1000 м  жінки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Грищун Інна

Полтавська

Горішні Плавні

3.40.71

Повх Марія

Волинська

Луцьк

С-2 1000 м  жінки швидкість вітру 0 м/с

 

Терета Валерія

Львівська

Львів

4.24,37

Крикун Ольга

Івано-Франківська

Івано-Франківськ

К-4 1000 м чоловіки  швидкість вітру +1,0 м/с

1

Галкін Юрій

Одеська

Одеса

2.56.60

Очкур Микола

Одеська

Южне

Петров Олег

Вінницька

Вінниця

Цуркан Віталій

Волинська

Луцьк

   


Новини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…