В перший день чемпіонату України серед молоді та юніорів визначилися чемпіони та призери у змаганнях екіпажів-четвірок на дистанції 1000 м. Також на цій дистанції відбулася кваліфікація в одиночках та двійках.

Першими "молодіжними" чемпіонами 2020 року стали фаворити перегонів - каное-четвірка у складі Сергія НАГОРНОГО (Львівська), Андрія ШКАРНЕГИ (Рівненська), Віктора СВИРИДЮКА та Олександра ЯЦЮКА (обидва – Волинська) – 3.25,97.

Серед молодіжних байдарок переміг екіпаж у складі Дмитро КОСТИШЕНА, Сергія КРАВЧУКА, Олега ПЕТРОВ (обидва – Вінницька), Василя ЧЕДРИКА (Львівська). Лише на 0,18 вони випередили Дмитра БЕСПАЛЬКА (Миколаївська), Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (Львівська), Олександра ЗАЙЦЕВА, Олександра ЗАРУБІНА (обидва – Херсонська) – 3.00,99 проти 3.01,17.

champions 04 08 site 02

Серед каноїстів-юніорів першими фінішували Олександр КОМЯГІН (Херсонська), Олег ПАТЕР, Марьян РЕКА, Юрій ШУТЯК (всі – Львівська) – 3.42,47, серед байдарочників – вінницький екіпаж у складі Володимира МОРОЗА, Владислава ПАВЛОВА, Георгія СЕЛЕЗНЬОВА та Віктора СИРОВАТКА – 3.10,22.

champions 04 08 site 04

champions 04 08 site 04

Чемпіонат України (молодь, юніори). День перший. Фінали

М

C4-1000

молодь

чоловічий

 

1

6

Нагорний Сергій

Львівська

3.24,87

Свиридюк Віктор

Волинська

Шкарнега Андрій

Рівненська

Яцюк Олександр

Волинська

2

2

Дігтяр Владислав

Полтавська

3.25,97

Кряж Дмитро

Запорізька

Купріянов Ян

Полтавська

Шпак Дмитро

Полтавська

3

7

Деревинський Дмитро

Миколаївська

3.31,30

Мазовський Тарас

Львівська

Озимок Дмитро

Львівська

Чабан Богдан

Волинська

М

К4-1000

молодь

чоловічий

 

1

8

Костишен Дмитро

Вінницька

3.00,99

Кравчук Сергій

Вінницька

Петров Олег

Вінницька

Чедрик Василь

Львівська

2

9

Беспалько Дмитро

Миколаївська

3.01,17

Брезіцький Віталій

Львівська

Зайцев Олександр

Херсонська

Зарубін Олександр

Херсонська

3

1

Любчич В`ячеслав

Херсонська

3.06,69

Рябов Валерій

Кіровоградська

Тарасюк Владислав

Рівненська

Теленков Максим

Житомирська

М

C4-1000

юніори

чоловічий

 

1

4

Комягін Олександр

Херсонська

3.42,47

Патер Олег

Львівська

Река Марян

Львівська

Шутяк Юрій

Львівська

2

7

Бондаренко Олександр

Полтавська

3.43,09

Морозюк Богдан

Волинська

Шворак Анатолій

Волинська

Яковлєв Сергій

Волинська

3

6

Власов Владислав

Черкаська

3.49,79

Подолянець Петро

Черкаська

Савлук Павло

Черкаська

Українець Роман

Черкаська

М

К4-1000

юніори

чоловічий

 

1

2

Мороз Володимир

Вінницька

3.10,22

Павлов Владислав

Вінницька

Селезньов Георгій

Вінницька

Сироватко Віктор

Вінницька

2

6

Брезіцький Олександр

Львівська

3.15,25

Жиров Данил

Дніпропетровська

Куценко Данило

Дніпропетровська

Мудрик Максим

Львівська

3

4

Бугаєнко Валерій

м. Київ

3.16,89

Гладченко Валерій

м. Київ

Смиковський Ілля

м. Київ

Чухлеб Ілля

м. Київ

Особистий чемпіонат України памяті Вячеслава СОРОКІНА-2020



Новини Україна

11 березня 2022

До уваги юних веслувальників та їхніх батьків! Закордонні збори!

В дні, коли в Україні йде війна, юні веслувальники лишені можливості тренуватися. У зв’язку з…
02 січня 2022

Веслувальна династія Трунових може увійти до української книги рекордів

Заслужений майстер України Ігор ТРУНОВ - уродженець Кам'янського, який виступає за Одеську область (Южне), отримав…
22 грудня 2021

Збірна України з веслування на байдарках і каное визнана кращою командою країни 2021 року

За версію Асоціації спортивних журналістів України збірна України з веслування на байдарках і каное, визнана…

Міжнародні новини

25 травня 2022

На етапі Кубку світу в Познані виступатимуть 29 українських спортсменів

29 українських спортсменів виступатимуть на етапі Кубку світу, який відбудеться в Познані 26-29 травня: 22–…
23 травня 2022

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей етапі Кубку світу в Рачіце

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей (3 золоті, 2 срібні, 1 бронзову) на етапі Кубку…