В другий день чемпіонату України серед молоді та юніорів визначилися чемпіони та призери у змаганнях «одиночок» та «двійок» на дистанції 1000 м. Дворазовим чемпіоном став в цей день ковельський каноїст Віктор СВИРИДЮК.

ЧЕМПІОНИ УКРАЇНИ-2020

Переможцями чемпіонату України серед молоді та юніорів в одиночках на дистанції 1000 м стали: Олег КУХАРИК (Полтавська, байдарка, молодь) – 3.44,93, Віктор СВИРИДЮК (Волинська, каное, молодь) – 4.07,76, Олена СКВОРЦОВА (Херсонська, байдарка, молодь) – 4.31,96, Олексій МАМЧЕНКО (Херсонська, байдарка) – 3.52,72, Тарас СЕМЕНЮК (Волинська, каное) – 4.21,31, Іванна ДЯЧЕНКО (Тернопільська) – 4.20,58, Ксенія РОМАНЧУК (Київ) – 5.16,03.

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

Переможцями чемпіонату України серед молоді та юніорів в двійках стали: «байдарка, молодь» – Олег ПЕТРОВ (Вінницька)/ Микола ОЧКУР (Одеська) – 3.26,25, «каное-молодь» - Віктор СВИРИДЮК/ Олександр ЯЦЮК (Волинська) – 3.51,03, «байдарка-молодь» - Аліна ВОСКРЕСЕНСЬКА (Київ)/ Аліна ЧИЖ (Полтавська) - 4.05,67, «байдарка-юніори» - Вадим ТКАЧУК (Черкаська)/ Віталій БРАТАШ (Львівська) – 3.34,97, «каное-двійка» - Тарас КУЗИК (Полтавська)/ Антон ЧЕТВЕРТАК (Запорізька) – 4.02.50, Віра ІСАЄВА/ Надія ІСАЄВА (Київ) – 4.06,85, «каное, юніорки» - Христина ОСИПЧУК (Львівська)/ Тетяна СМОЛОВЕНКО (Житомирська) – 4.46,01.

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

champions 05 08 site 01

Чемпіонат України (молодь, юніори). День 2. 5 серпня. 1000 м. Призові трійки

 

9.07

К-1 чоловіки

Фінал

Час

1

4

Кухарик Олег

Полтавська

3.44,93

2

7

Петров Олег

Вінницька

3.45,95

3

6

Брезіцький Віталій

Львівська

3.46,85

 

9-15

С-1 чоловіки

Фінал

 

1

5

Свиридюк Віктор

Волинська

4.07,76

2

3

Харечко Данил

Одеська

4.08,94

3

4

Яцюк Олександр

Волинська

4.09,12

 

9-22

К-1 жінки

Фінал

 

1

3

Скворцова Олена

Херсонська

4.31,96

2

4

Воскресенська Аліна

Київ

4.42,51

3

7

Клюєва Ірина

Одеська

4.43,90

 

9-37

К-1 юніори

Фінал

1

7

Мамченко Олексій

Херсонська

3.52,72

2

3

Чехмістренко Олександр

Запорізька

3.52,90

3

6

Вічев Валерій

Миколаївська

3.53,20

 

9-52

С-1 юніори

Фінал А

 

1

6

Семенюк Тарас

Волинська

4.21,31

2

7

Савчин Володимир

Львївська

4.22,63

3

9

Красинський Кирило

Херсонська

4.24,70

 

10

К-1 юніорки. 1000.

Фінал

 

1

6

Дяченко Іванна

Тернопільська

4.20,58

2

4

Малиновська Анастасія

Херсонська

4.20,92

3

5

Павлова Ганна

Хмельницька

4.26,75

 

10-07

С-1 юніорки

Фінал

 

1

3

Романчук Ксенія

Київ

5.16,05

2

1

Дежицька Анастасія

Хмельницька

5.28,06

3

4

Калініченко Вікторія

Київська

5.34,09

 

10-15

К-2 чоловіки

Фінал

 

1

5

Петров,Очкур

Збірний

3.26,25

2

4

Смілка,Бистревський

Збірний

3.27,20

3

1

Зарубін,Галкін

Збірний

3.27,42

 

10-22

С-2 чоловіки

Фінал

 

1

7

Яцюк,Свиридюк

Волинська

3.51,03

2

8

Нагорний,Шкарнега

Збірний

3.51,21

3

4

Шпак,Кряж

Збірний

3.52,57

 

10-30

К-2 жінки

Фінал

 

1

6

Пінчук, Бураго

Збірний

4.05,67

2

5

Воскресенська, Чиж

Збірний

4.15,33

3

1

Степаненкова, Жеплинська

Львївська

4.19,46

 

10-37

К-2 юніори

Фінал

 

1

5

Ткачук, Браташ

Збірний

3.34,97

2

4

Стародубцев,Брюханський

Збірний

3.39,41

3

2

Буря,Сіленок

Черкаська

3.46,76

 

10-45

С-2 юніори

Фінал

 

1

6

Кузик,Четвертак

Збірний

4.02,50

2

3

Назаренко,Мармулинський

Збірний

4.13,99

3

5

Савчин, Семенюк

Збірний

4.17,84

 

10-52

К-2 юніорки

Фінал

 

1

5

Ісаєва,Ісаєва

Київ

4.06,85

2

4

Магир,Павлова

Збірний

4.07,79

3

6

Зварич,Саражина

Збірний

4.16,77

 

11-00

С-2 юніорки

Фінал

 

1

1

Осипчук, Смиловенко

Збірний

4.46,01

2

2

Трофімова,Шарова

Черкаська

4.58,83

3

5

Шаманська,Шляховська

Збірний

5.01,56

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

11 березня 2022

До уваги юних веслувальників та їхніх батьків! Закордонні збори!

В дні, коли в Україні йде війна, юні веслувальники лишені можливості тренуватися. У зв’язку з…
02 січня 2022

Веслувальна династія Трунових може увійти до української книги рекордів

Заслужений майстер України Ігор ТРУНОВ - уродженець Кам'янського, який виступає за Одеську область (Южне), отримав…
22 грудня 2021

Збірна України з веслування на байдарках і каное визнана кращою командою країни 2021 року

За версію Асоціації спортивних журналістів України збірна України з веслування на байдарках і каное, визнана…

Міжнародні новини

25 травня 2022

На етапі Кубку світу в Познані виступатимуть 29 українських спортсменів

29 українських спортсменів виступатимуть на етапі Кубку світу, який відбудеться в Познані 26-29 травня: 22–…
23 травня 2022

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей етапі Кубку світу в Рачіце

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей (3 золоті, 2 срібні, 1 бронзову) на етапі Кубку…