Бронзовий призер Олімпійських ігор Тарас МІЩУК підбив підсумки 2020-го року та розповів про цілі на наступний рік, який, нагадаємо, є олімпійським.

ПІДСУМКИ-2020

- Не можу сказати, що 2020-й рік вийшов успішним, але, разом з цим, доволі плодотворним, - відзначив Тарас. – Основне досягнення – бронзова медаль на Кубку світу, де ми з Дмитром Янчуком стали третіми. Чемпіонат України, звісно, залишив гірчинку, адже перемогти нам не вдалося.

ТРЕНУВАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

- Микола Мацапура, з яким працювали багато років, зараз переключився на роботу з дівчатами, зокрема з Людмилою Лузан. І вже перед Кубком світу ми розпочали працювати під керівництвом Сергія Безуглого в збірній України. Робота подобається, подобається сам підхід до тренувального процесу. Я продовжую працювати і зараз в групі Сергія Олександровича, а Дмитро підключиться вже у січні.

В Туреччині перший збір був більшою мірою відновлювальним – тренування були, але не було високих навантажень. Під час були вже об’ємні тренування на воді, а також робота в «тренажерці». В Южному працювали більшою мірою на суші – в тренажерному залі, а також в басейні. Після Нового року знову розпочнеться серйозна робота на воді.

Так, наступний сезон олімпійський, але не можу сказати, що готуюся до Олімпіади, я просто готуюся, щоб показати свій максимальний результат. Чи дозволить моя готовність відібратися на Олімпійські ігри, побачимо навесні.

ПРО ВІДБІР НА ОЛІМПІЙСЬКІ ІГРИ

- Раніше ми з Дімою працювали окремо від збірної, тож не було можливості спробувати інші варіанти екіпажів. Вже на зборі в Обухові, перед Кубком світу, така можливість була. Вважаю, що це позитивний момент, адже в українському каное є чимало сильних хлопців, які могли б створити сильні екіпажі.

Але основна підготовка буде все ж таки в одиночці (основний відбір буде через одиночці. – пресслужба ФКУ). І вже потім будуть формуватися двійки.

Повторюся, в Україні чимало сильних каноїстів: Паша Алтухов, Діма Янчук, Вітя Свиридюк, Андрій Рибачок, Юра Вандюк. Націлююся, звісно, показати свій максимум в одиночці. Вважаю, що у того, хто виграє Кубок України, у того буде відмінний шанс завоювати олімпійську ліцензію. Будемо до цього прагнути. Які мої шанси? Складно відповісти. Побачимо навесні. На Кубку України.

Неважливо, хто поїде на олімпійський відбір, важливо, щоб у нашої країни була ліцензія. Якщо вона буде, впевнений, наш найсильніший каноїст достойно представить Україну на Олімпіаді.

Пресслужба ФКУНовини Україна

27 січня 2021

Вітаємо з ювілеєм!

Сьогодні 60-річний ювілей відзначає заслужений тренер України, старший тренер збірної України Сергій ДУБІНІН!
26 січня 2021

Україна святкуватиме День тренера. Тепер офіційно

Уряд погодив проєкт Указу Президента України «Про День тренера». Про це повідомив Міністр молоді та…

Міжнародні новини

12 січня 2021

Головним стартом сезону стане для ветеранів чемпіонат світу в Тернополі

Став відомий календар змагань з веслування на байдарках і каное серед ветеранів на 2021-й рік.
21 грудня 2020

Веслування на байдарках і каное включене до програми ІІІ Європейських ігор

Веслування стало одним з трьох видів спорту, які першими включені до програми ІІІ Європейських ігор,…
07 грудня 2020

У веслувальній програмі Олімпійських ігор відбулися кардинальні зміни

Правління Міжнародної федерації каное (МФК) затвердило нову програму змагань у веслуванні на байдарках і каное…