Головний тренер збірної України з параканое В'ячеслав ЗАГРЕБА відповів на питання проєкту «Веслування України» напередодні чемпіонату світу, який розпочинається 3 серпня (на фото: 18 вересня 2021 року. Копенгаген. В'ячеслав ЗАГРЕБА з Миколою СИНЮКОМ після перемоги на чемпіонаті світу)

– Ми прилетіли в Канаду 21 липня, - розповів В’ячеслав Миколайович. – До цього останні чотири місяці ми тренувалися у французькому місті Нансі – за що ми дуже вдячні федерації веслування цієї країни. Тут, в Галіфаксі, спочатку тренувалися на «місцевих» човнах – по двоє, змінюючи один одного. А потім, щоправда, з деякою затримкою, під’їхали вже наші човни.

- Що скажете про підготовку?

- Підготовка пройшла за планом. Сподіваюся, що ми зможемо реалізувати, що напрацювали. Канал, на мій погляд, дуже незручний, більше схожий на озеро, ніж на канал. Але умови для всіх однакові. Команда знаходиться у робочому, я би казав навіть, відмінному, стані.

- На яку кількість медалей розраховуєте?

- Прогнози робити не люблю. Потенціал у нас є. Побачимо, на що напрацювали наші суперники.

Нагадаємо, що у складі збірної України з параканоє на чемпіонаті світу: срібний призер Паралімпійських ігор, чемпіон світу-2021 Микола СИНЮК (клас KL2, Рівненська), срібна призерка Паралімпійських ігор, триразова чемпіонка світу Марина МАЖУЛА (клас KL1, Волинська), бронзовий призер чемпіонату світу-2021 Владислав ЄПІФАНОВ (класи VL3, Черкаська), срібна призерка Паралімпійських ігор, володарка 7-ми медалей чемпіонату світу в різних класах Наталія ЛАГУТЕНКО (клас KL2, VL3, Рівненська) і фіналіст чемпіонатів світу і Європи 2021 року Андрій КРИВЧУН (клас VL2, Полтавська).

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»Новини Україна

15 серпня 2022

Збірна України вперше в історії виступить в чемпіонаті світу з кануполо

Збірна України з кануполо завдяки «вайлд кард» (спецзапрошення), яку отримала від Міжнародної федерації каное (МФК),…
09 серпня 2022

Олексій СЛІВІНСЬКИЙ: «Перед Олімпіадою напарнику розірвало півдолоні»

8 серпня виповнилося 50 років заслуженому майстру спорту України, чемпіону світу Олексію СЛІВІНСЬКОМУ. До вашої…

Міжнародні новини

15 серпня 2022

Анастасія ГОРЛОВА: «Майже без підготовки, але ми націлюємося на завоювання ліцензії на Європейські ігри»

Байдарочниця збірної України Анастасія ГОРЛОВА в інтерв’ю проєкту «Веслування України» підбила підсумки чемпіонату світу, поділилася…
15 серпня 2022

Українські ветерани веслування завоювали 11 золотих медалей на чемпіонаті світу

Українські спортсмени завоювали 27 медалей (11 золотих, 9 срібних 7 бронзових) на чемпіонаті світу серед…