Українські веслувальники завоювали п’ять медалей в заключний день етапу Кубку світу в Познані.

 ПІДСУМКИ

Переможницею на дистанції 5000 м стала байдарочниця Інна ГРИЩУН (на фото), яка представляє Полтавщину. Дві «бронзи» завоювалаканое-двійка у складі Людмили ЛУЗАН (Полтавська) та Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ (Житомирська) – на дистанціях 200 та 500 м. Також українські веслувальники піднялися на третю сходинку у змішаних категоріях: в «каное-двійці, мікс» - Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (Волинська) та в «байдарці-двійці, мікс» - Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК (обидва – Полтавська). Таким чином, збірна України завоювала в Познані 8 медалей (2 золоті, 6 бронзові). Більше всіх нагород в активі Анастасії ЧЕТВЕРІКОВОЇ – 4 (1 золота, 3 бронзові), 3 медалі у Людмили ЛУЗАН. 

ОЛІМПІЙСЬКА ПРОГРАМА

В четвертий день українські веслувальники виступали у вирішальних заїздах в 4-х олімпійських видах програми і завоювали одну медаль – в жіночій «каное-двійці, 500», причому Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА фінішували 3-ми з кращим часовим показником в історії українського веслування – 1.56,513.

Ковельський дует Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК на «тисячі» фінішував 6-м з результатом 3.33,494. Чемпіони України-2018 йшли 3-ми після половини дистанції, але свою позицію не втримали – заключні 250 метрів краще вдалися конкурентам.

7-е місце посів новостворений екіпаж байдарки-двійки Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олег КУХАРИК на дистанції 1000 м зі своїм особистим рекордом – 3.14,618. Звісно для того, щоб зберегти таку позицію і на чемпіонаті світу, часовий показник треба покращувати. Втім, це стосується всіх екіпажів/ одиночників, які виступають в олімпійських видах.

Жіноча байдарка-четвірка Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА, яка вперше на міжнародній арені виступала в такому складі, фінішувала 7-ю – 1.34,923. Українки поступилися майже 2 секунди бронзовій позиції (Польщі), та 3,5 секунди – переможницям (Новій Зеландії).

Якщо проектувати всі ці результати на олімпійську кваліфікацію, то всі наші екіпажі фінішували в ліцензійній зоні. Чоловіча байдарка-четвірка також була близька до цього: наші хлопці стали 11-ми, тоді як на Олімпіаду кваліфікуються 10 екіпажів.

medals 25 05

medals 25 05

Українські веслувальники на етапі Кубку світу в Познані

 ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. 26 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

11.15. Байдарка-двійка. 200 м. Півфінал. 1. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (5) – 37,958

Фінали В

11.26. Байдарка-четвірка. 500 м. Фінал В. 2 (11 - загальне). Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (5) – 1.21,277.

11.32. Каное-одиночка. 500 м. Фінал В. 5 (14). Віктор СВИРИДЮК (8) – 1.53,775.

11.38. Каное-двійка. 500 м. Фінал В. 5 (14). Ольга КРИКУН/ Олена ЦИГАНКОВА (4) – 2.04,330.

11.50. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал В. 8 (17). Інна ГРИЩУН (3) – 1.55,867,

Фінали

12.33. Каное-двійка. 500 м. 3. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (5) – 1.56,513.

12.57. Байдарка-двійка. 1000 м. 7. Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олег КУХАРИК (7) – 3.14,618.

13.07. Каное-двійка. 1000 м. 6. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (3) – 3.33,494

13.22. Байдарка-двійка. 200 м. 6. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 38,474.

13.30. Каное-двійка. 200 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3), Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (9).

13.44. Каное-двійка. 200 м. 6. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ (2) – 37,927. 7. Віталій ГОЛЮК/ Володимир ТРОЦЮК (8) – 38,335.

14.05. Каное-одиночка. 500 м. 4. Павло АЛТУХОВ (2) – 1.49,759.

14.14. Байдарка-четвірка. 500 м. 7. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (1) – 1.34,923.

Денна сесія

Півфінали

14.48. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 7. Людмила ЛУЗАН/ Олег БОРОВИК (6) – 2.00,492 , завершили боротьбу.

14.54. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 3. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК (5) – 1.54,669, фінал.

15.00. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 4. Анастасія ТОДОРОВА/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ (5) – 1.39,788, завершили боротьбу.

15.12. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК (2) – 1.36,652, фінал.

Фінали

15.54. Каное-двійка. Мікст. 500 м. 3. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА/ Юрій ВАНДЮК – 1.53,467.

16.00. Байдарка-двійка. Мікст. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Олег КУХАРИК – 1.34,533.

16.30. Каное-одиночка. 5000 м. 6. Олена ЦИГАНКОВА (17) – 30.46,010. 7. Ольга КРИКУН (16) – 31.00,190.

17.10. Каное-одиночка. 5000 м. 7. Віктор СВИРИДЮК (8) – 26.11,684… 11. Володимир ТРОЦЮК (15) – 27.29,348.

17.45. Байдарка-одиночка. 5000 м. 1. Інна ГРИЩУН (16) – 25.31,548.

18.20. Байдарка-одиночка. 5000 м. 5. Олександр СИРОМЯТНИКОВ (11) – 23.25,096… 12. Сергій БАШТОВИЙ (19) – 24.52,496. 

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 23 ТРАВНЯ

Попередні заїзди

15.20. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 5. 1. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (6) – 42,446, півфінал.

15.25. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 6. 1. Анастасія ГОРЛОВА (8) – 42,994, півфінал.

15.30. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 1. 1. Олег БОРОВИК (1) – 41,651, фінал.

15.35. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 2. 1. Андрій РИБАЧОК (7) – 41,755, фінал.

15.50. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 3. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО (3) – 36,556, півфінал.

15.55. Байдарка-одиночка. 200 м. Заїзд 4. 7. Денис ЛАХМАНОВ (1) – 37,410, завершив боротьбу.

16.10. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 1. 1. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (3) – 49,445, фінал.

16.15. Каное-одиночка. 200 м. Заїзд 2. 6. Людмила ЛУЗАН (4) – 49,270, півфінал.

17.07. Байдарка-двійка. 500 м. Заїзд 3. 4. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (2) – 1.44,698, півфінал.

17.19. Каное-одиночка. 1000 м. Заїзд 1. 6. Віталій ГОЛЮК (7) – 4.10,786, півфінал.

17.26. Каное-одиночка. 1000 м. Заїзд 2. 2. Павло АЛТУХОВ (3) – 3.55,914, півфінал.

17.54. Байдарка-одиночка. 1000 м. Заїзд 2. 9. Микола ОЧКУР (4) – 3.47, 945, завершив боротьбу.

18.01. Байдарка-одиночка. 1000 м. Заїзд 3. 1. Олег КУХАРИК (4) – 3.35,985, півфінал.

18.50. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (1) – 46,187, фінал.

18.55. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 2. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (5) – 48,305, півфінал.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 24 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

10.00. Байдарка-двійка. 500 м. 3. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (7) – 1.43,364, фінал А.

10.25. Байдарка-одиночка. 1000 м. 3. Олег КУХАРИК (5) – 3.38,070, фінал А.

10.39. Каное-одиночка. 1000 м. 4. Павло АЛТУХОВ (4) – 3.57,383, фінал В… 9. Віталій ГОЛЮК (8) – 4.13,971, завершив боротьбу.

Попередні заїзди

11.18. Байдарка-двійка. 500 м. Заїзд 1. 7. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (7) – 1.33,160, півфінал.

11.36. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 1. 2. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (9) – 2.12,465, фінал

11.42. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 2. Людмила ЛУЗАН (4) – 2.10,43, фінал.

11.48. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 3. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (5) – 1.43,127, фінал.

11.54. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 3. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (6) – 1.42,539, фінал.

12.12. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 3. 8. Сергій БАШТОВИЙ (6) – 1.43,438, завершив боротьбу.

12.18. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 4. 5. Кирило ЧЕРНОМОРОВ (4) – 1.43,135, півфінал.

Півфінали

13.49. Байдарка-одиночка. 500 м. 6. Кирило ЧЕРНОМОРОВ – 1.40,902, фінал В.

Вечірня сесія

Попередні заїзди

16.00. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 1. 1. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (1) – 2.00,115, фінал.

16.06. Каное-двійка. 500 м. Заїзд 2. 4. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН (4) – 2.06,772, півфінал.

16.24. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 7. Тетяна ЄДНАК (3) – 1.56,073, завершила боротьбу.

16.24. Байдарка-одиночка. 500 м. Заїзд 3. Інна ГРИЩУН (7). 1-5+2ВТ – півфінал.

16.48. Каное-двійка. 1000 м. Заїзд 1. 2. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК (5) – 3.29,626, фінал.

16.55. Каное-двійка. 1000 м. Заїзд 2. 4. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК (6) – 3.36,394, півфінал.

17.02. Байдарка-двійка. 1000 м. Заїзд 1. 2. Олег КУХАРИК/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ (5) – 3.14,349, півфінал.

17.09. Байдарка-двійка. 1000 м. Заїзд 2. 8. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (7) – 3.20,139, завершили боротьбу.

17.50. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 1. 4. Віталій ГОЛЮК/ Володимир ТРОЦЮК (6) – 37,946, півфінал

17.55. Каное-двійка. 200 м. Заїзд 2. 3. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Денис КАМЕРИЛОВ (6) – 38,368, фінал.

18.00. Байдарка-двійка. 200 м. Заїзд 4. 4. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА (2) – 37,895, півфінал.

18.16. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 2. 6. Павло АЛТУХОВ (2) – 1.58,118, півфінал.

18.22. Каное-одиночка. 500 м. Заїзд 3. 5. Віктор СВИРИДЮК (7) – 1.53,488, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. Заїзд 2. 5. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (3) – 1.35,645, півфінал.

18.52. Байдарка-четвірка. 500 м. Заїзд 2. 3. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.22,025, півфінал. 

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 25 ТРАВНЯ

Ранкова сесія

Півфінали

10.05. Байдарка-одиночка. 200 м. 2. Дмитро ДАНИЛЕНКО (2) – 35,056, фінал.

10.15. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (4) – 41,821, фінал В.

10.25. Байдарка-одиночка. 200 м. 4. Анастасія ГОРЛОВА (6). – 41,202, фінал В.

10.40. Каное-одиночка. 200 м. 3. Людмила ЛУЗАН (8) – 48,334, фінал.

10.51. Байдарка-двійка. 500 м. 6. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН (9) – 1.34,227, фінал В.

Фінали

11.35. Байдарка-одиночка. 200 м. Фінал В. 1. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК – 41,160. 2. Анастасія ГОРЛОВА – 41,184.

11.46. Байдарка-одиночка. 500 м. Фінал В. 3. Кирило ЧЕРНОМОРОВ – 1.40,318.

11.52. Каное-одиночка. 1000 м. Фінал В. 2. Павло АЛТУХОВ – 3.51,115.

12.33. Каное-одиночка. 200 м. 4. Андрій РИБАЧОК – 39,923. 5. Олег БОРОВИК – 40,185.

12.48. Байдарка-одиночка. 200 м. 8. Дмитро ДАНИЛЕНКО – 35,202.

12.56. Каное-одиночка. 200 м. 8. Людмила ЛУЗАН – 47,761. 9. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА – 47,957.

13.09. Байдарка-одиночка. 1000 м. 5. Олег КУХАРИК – 3.31,320.

13.54. Каное-одиночка. 500 м. 1. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА – 2.09,288… 3. Людмила ЛУЗАН – 2.09,852.

14.07. Каное-двійка. 500 м. 3. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 1.42,151… 6. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК – 1.42,667,

14.16. Байдарка-двійка. 500 м. 7. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА – 1.42,390.

15.08. Байдарка-двійка. 500 м. Фінал В. 1. Юрій ГАЛКІН/ Віталій ЦУРКАН – 1.32,509. 

Вечірня сесія

Півфінали

16.36. Байдарка-одиночка. 500 м. 5. Інна ГРИЩУН – 1.54,737, фінал В.

16.55. Байдарка-двійка. 1000 м. 1. Олег КУХАРИК/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ – 3.16,336, фінал А.

17.02. Каное-двійка. 1000 м. 6. Дмитро ЯНЧУК/ Тарас МІЩУК – 3.38,043.

17.36. Каное-двійка. 500 м. 4. Олена ЦИГАНКОВА/ Ольга КРИКУН – 2.06,035, фінал В.

17.48. Каное-одиночка. 500 м. 2. Павло АЛТУХОВ – 1.52,971, фінал А… 7. Віктор СВИРИДЮК – 1.55,531, фінал В.

17.54. Байдарка-четвірка. 500 м. 3. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Наталія ДОКІЄНКО/ Анастасія ТОДОРОВА/ Анастасія ГОРЛОВА (3) – 1.35,893, фінал.

18.12. Байдарка-четвірка. 500 м. 4. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Олег КУХАРИК/ Денис ЛАХМАНОВ (7) – 1.21,300, фінал В. 

Прес-служба ФКУ



Новини Україна

22 вересня 2020

Сергій БЕЗУГЛИЙ: «Нам вперше вдалося об’єднати найсильніших каноїстів на одному зборі»

Старший тренер національної збірної України (каное, чоловіки) Сергій БЕЗУГЛИЙ розповів про підготовку каноїстів до Кубку…
16 вересня 2020

В Полтаві стартує командний чемпіонат України

До вашої уваги стартові протоколи та програма 1-го дня командного чемпіонату України, який відбудеться в…
13 вересня 2020

Завершився чемпіонат України з марафону

У Вінниці з 9 по 10 вересня проходив чемпіонат України з марафону.

Міжнародні новини

20 вересня 2020

Збірна України завоювала 32 медалі і посіла 3-е місце в Кубку націй на великих міжнародних…

Українські веслувальники завоювали 32 медалі (11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових) юнацьких змаганнях «Olympic…
20 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Україна завоювала 24 медалі за два дні змагань

Юні українські веслувальники завоювали 24 медалі (6 золотих, 8 срібних та 10 бронзових) за другий…
17 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Є перша українська медаль в Сегеді!

Каноїстки Тетяна СМИЛОВЕНКО та Христина ОСИПЧУК відкрили рахунок медалям збірної України на міжнародних юнацьких змаганнях…