30 веслувальників збірної України (головний тренер – Юрій ЧЕБАН) візьмуть участь у ліцензійному чемпіонаті світу в Сегеді (21-25 серпня). Вони стартують у 28-ми видах програми (17 – байдарка, 11 – каное), 12 з яких входять в олімпійську програму (6 – байдарка, 6 – каное). Збірна України відправляється в Сегед 18 серпня.

СКЛАД ЗБІРНОЇ

У змагання візьмуть участь: байдарка (19) – Дмитро ДАНИЛЕНКО, Дмитро КОСТИШЕН, Денис ЛАХМАНОВ (всі - Вінницька), Олександр СЕНКЕВИЧ (Житомирська), Олег КУХАРИК (Полтавська), Олександр СИРОМЯТНИКОВ (Херсонська), Василь СМІЛКА, Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (обидва – Львівська), Дмитро БЕСПАЛЬКО (Миколаївська), Кирило ЧЕРНОМОРОВ (Житомирська), Іван СЕМИКІН (Київська), Віталій ЦУРКАН (Волинська), Віталій БИСТРЕВСЬКИЙ (Дніпропетровська),

Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Людмила КУКЛІНОВСЬКА , Інна ГРИЩУН (всі – Полтавська), Марія ПОВХ (Волинська), Анастасія ТОДОРОВА (Одеська), Тетяна ЄДНАК (Тернопільська), каное (11) – Павло АЛТУХОВ, Олег БОРОВИК, Едуард ШЕМЕТИЛО (всі - Полтавська), Тарас МАЗОВСЬКИЙ (Львівська), Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК (обидва – Волинська), Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська), Людмила ЛУЗАН (Полтавська), Людмила БАБАК (Запорізька), Віталій ГОЛЮК (Вінницька), Володимир ТРОЦЮК (Волинська). 

РОЗКЛАД ЗА ВИДАМИ

ЧОЛОВІКИ. БАЙДАРКА (9 видів/ 4 олімпійських)

Байдарка-одиночка. 200 м. Дмитро ДАНИЛЕНКО.

Байдарка-одиночка. 500 м. Олег КУХАРИК.

Байдарка-одиночка. 1000 м. Віталій ЦУРКАН.

Байдарка-двійка. 200 м. Олександр СЕНКЕВИЧ/ Дмитро КОСТИШЕН.

Байдарка-двійка. 500 м. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗИЦЬКИЙ.

Байдарка-двійка. 1000 м. Олег КУХАРИК/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ.

Байдарка-четвірка. 500 м. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Кирило ЧЕРНОМОРОВ/ Іван СЕМИКІН/ Денис ЛАХМАНОВ.

Байдарка-четвірка. 1000 м. Василь СМІЛКА/ Віталій БИСТРЕВСЬКИЙ/ Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ.

Байдарка-одиночка. 5000 м. Олександр СИРОМЯТНИКОВ.

ЧОЛОВІКИ. КАНОЕ (8 видів/ 2 олімпійських)

Каное-одиночка. 200 м. Тарас МАЗОВСЬКИЙ.

Каное-одиночка. 500 м. Павло АЛТУХОВ.

Каное-одиночка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ.

Каное-одиночка. 5000 м. Едуард ШЕМЕТИЛО.

Каное-двійка. 200 м. Віталій ГОЛЮК/ Володимир ТРОЦЮК.

Каное-двійка. 500 м. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК.

Каное-двійка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК.

Каное-четвірка. 500 м. Юрій ВАНДЮК/ Андрій РИБАЧОК/ Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО.

ЖІНКИ. БАЙДАРКА (6 видів/ 4 олімпійських)

Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК.

Байдарка-одиночка. 500 м. Тетяна ЄДНАК.

Байдарка-двійка. 200 м. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА.

Байдарка-двійка. 500 м. Марія ПОВХ/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА.

Байдарка-одиночка. 5000 м. Інна ГРИЩУН

Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ/ Анастасія ТОДОРОВА/ Інна ГРИЩУН.

ЖІНКИ. КАНОЕ (5 видів/ 2 олімпійських)

Каное-одиночка. 200 м. Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

Каное-одиночка. 500 м.Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

Каное-двійка. 200 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

Каное-одиночка. 5000 м. Людмила БАБАК.

Примітка: підкреслені - олімпійські види.

Прес-служба ФКУ



Новини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…