Збірна України з веслування взяла участь в урочистих проводах на Олімпійські ігри-2020, які відбулися в столичному телецентрі «Олівець».

УНІКАЛЬНА ПОДІЯ

Веслувальникам олімпійської збірної України, особливо для дебютантів Ігор-2020, день 11 липня запам’ятається надовго. Ще б пак: побувати в компанії таких зірок українського спорту як Сергій Бубка, Вадим Гутцайт, Лілія Подкопаєва, Григорій Крісс, Анна Різатдінова, зарядитися позитивною переможною енергетикою – дорогого коштує. Та й сам по собі олімпійський телемарафон, а саме такий формат прийняли урочисті проводи збірної України – подія унікальна.

Ті, хто прийшов трохи раніше, відразу потрапили під приціл телекамер. Уникнув своєрідного артобстрілу напевно лише Юрій Вандюк, але, сподіваємося, він візьме своє після Олімпійських ігор.

provody site 003

provody site 003

provody site 003

ТРАДИЦІЙНІ ПОДІЇ

Традиційними для проводів стала церемонія погашення поштової марки, участь в якій разом із Сергієм Бубкою та Вадимом Гутцайтом взяв і генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський та презентація олімпійської форми, в якій наші атлети вийдуть на спортивні арени Токіо. В новій екіпіровці красувалися і веслувальники-олімпійці.

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Як і інші учасники цього яскравого заходу, вони залишили свої побажання на прапорі України, який відправиться в Токіо і буде надихати спортсменів перед змаганнями.

provody site 003

provody site 003

А перед найвідповідальнішим для них моментом вечора – прямим включенням в рамках телемарафону – для них була організована мініекскурсія музеєм телецентру. В цей час головний тренер збірної України Юрій Чебан з Павлом Алтуховим і Анастасією Четверіковою вже були на головній локації – в студії, відповідаючи на питання Дмитра Лазуткіна та Дар’ї Кузнецової. Після цього слово передали Юлії Пазенко-Столярчук, яка в антуражі знаменитого олімпійського каное Юрія Чебана часів Ріо-2016, поставила по одному питанню решті веслувальникам олімпійської збірної, відзначивши бойовий дух збірної України з веслування.

provody site 003

provody site 003

provody site 003

provody site 003

Коротка фотосесія завершила участь збірної України в телемарафоні, втім, інший марафон, як можна охрестити шлях на олімпійський п’єдестал, продовжиться – на тренувальній базі в Обухові, де спортсмени проведуть два заключних тижні перед відправленням в Токіо.

provody site 003

Пресслужба ФКУ,Новини Україна

12 вересня 2022

В Умані завершився чемпіонат України з веслування. Повні результати

В Умані завершився чемпіонат України з веслування, який проходив з 9 по 12 вересня.
11 вересня 2022

На чемпіонаті України відбувся флешмоб «Пам’яті Вячеслава Сорокіна»

В третій день чемпіонату України, який відбувається в Умані, веслувальники взяли участь у своєрідному флешмобі…
10 вересня 2022

В Умані пройшла найяскравіша гонка чемпіонату України з веслування

В другий день чемпіонату України, який відбувається в Умані, учасники визначили переможців на дистанції 500…

Міжнародні новини

29 вересня 2022

Став відомий розклад заїздів збірної України на чемпіонаті світу з марафону

Українські веслувальники стартують в 11-ти видах на чемпіонаті світу з марафону, який відбудеться в португальському…
28 вересня 2022

Напередодні чемпіонат світу в Португалії. Історія веслувального марафону

В четвер, в португальському містечку Понте-де-Ліма стартує чемпіонат світу з марафону за участю збірної України.…
27 вересня 2022

Став відомий склад збірної України на чемпіонаті світу з марафону

9 українських веслувальників візьмуть участь в чемпіонаті світу з марафону, який відбудеться в португальському Понте-де-Ліма…