Збірна України з веслування взяла участь в урочистих проводах на Олімпійські ігри-2020, які відбулися в столичному телецентрі «Олівець».

УНІКАЛЬНА ПОДІЯ

Веслувальникам олімпійської збірної України, особливо для дебютантів Ігор-2020, день 11 липня запам’ятається надовго. Ще б пак: побувати в компанії таких зірок українського спорту як Сергій Бубка, Вадим Гутцайт, Лілія Подкопаєва, Григорій Крісс, Анна Різатдінова, зарядитися позитивною переможною енергетикою – дорогого коштує. Та й сам по собі олімпійський телемарафон, а саме такий формат прийняли урочисті проводи збірної України – подія унікальна.

Ті, хто прийшов трохи раніше, відразу потрапили під приціл телекамер. Уникнув своєрідного артобстрілу напевно лише Юрій Вандюк, але, сподіваємося, він візьме своє після Олімпійських ігор.

provody site 003

provody site 003

provody site 003

ТРАДИЦІЙНІ ПОДІЇ

Традиційними для проводів стала церемонія погашення поштової марки, участь в якій разом із Сергієм Бубкою та Вадимом Гутцайтом взяв і генеральний директор «Укрпошти» Ігор Смілянський та презентація олімпійської форми, в якій наші атлети вийдуть на спортивні арени Токіо. В новій екіпіровці красувалися і веслувальники-олімпійці.

З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ

Як і інші учасники цього яскравого заходу, вони залишили свої побажання на прапорі України, який відправиться в Токіо і буде надихати спортсменів перед змаганнями.

provody site 003

provody site 003

А перед найвідповідальнішим для них моментом вечора – прямим включенням в рамках телемарафону – для них була організована мініекскурсія музеєм телецентру. В цей час головний тренер збірної України Юрій Чебан з Павлом Алтуховим і Анастасією Четверіковою вже були на головній локації – в студії, відповідаючи на питання Дмитра Лазуткіна та Дар’ї Кузнецової. Після цього слово передали Юлії Пазенко-Столярчук, яка в антуражі знаменитого олімпійського каное Юрія Чебана часів Ріо-2016, поставила по одному питанню решті веслувальникам олімпійської збірної, відзначивши бойовий дух збірної України з веслування.

provody site 003

provody site 003

provody site 003

provody site 003

Коротка фотосесія завершила участь збірної України в телемарафоні, втім, інший марафон, як можна охрестити шлях на олімпійський п’єдестал, продовжиться – на тренувальній базі в Обухові, де спортсмени проведуть два заключних тижні перед відправленням в Токіо.

provody site 003

Пресслужба ФКУ,Новини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…