Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд Японії у понеділок домовилися про нові дати проведення ігор XXXII Олімпіади в 2021 році.

ОСТАТОЧНІ ДАТИ

Олімпійські ігри Токіо-2020 відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри - з 24 серпня до 5 вересня 2021 року. Про це повідомив сайт МОК.

Раніше сьогодні керівництво ключових організацій зібралося на телефонній конференції, до якої приєдналися президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 року Йосіро Морі, губернатор Токіо Юріко Койке та міністр олімпійських і паралімпійських країн Сейко Хашимото і домовились про новий графік.

tokyo 2020 logo 2

Це рішення було прийняте на основі трьох основних міркувань та відповідно до принципів, встановлених виконавчим комітетом МОК 17 березня 2020 року та підтверджених на сьогоднішньому засіданні. Їх підтримали всі Міжнародні літні олімпійські федерації спорту (МФ) та всі Національні олімпійські комітети (НОК):

  1. Охороняти здоров'я спортсменів та всіх учасників та підтримувати стримування вірусу COVID-19.
  2. Захист інтересів спортсменів та олімпійського спорту.
  3. Глобальний міжнародний спортивний календар.

Ці нові дати дають органам охорони здоров’я та всім учасникам організації Ігор максимум часу для боротьби з постійно мінливим пейзажем та зривом, спричиненим пандемією COVID-19.

Також ми маємо додаткову користь від того, що будь-які перебої в міжнародного спортивного календаря можуть бути зведені до мінімуму в інтересах спортсменів та міжнародних федерацій. Крім того, буде достатній час для завершення кваліфікаційного процесу.

КОМЕНТАРІ

Після сьогоднішнього рішення президент МОК сказав: «Я хочу подякувати міжнародним федераціям за одностайну підтримку та континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за велике партнерство та підтримку в процесі консультацій протягом останніх кількох днів. Я також хотів би подякувати комісії спортсменів МОК, з якою ми постійно контактували. Завдяки цьому оголошенню я впевнений, що, працюючи разом з усіма нашими зацікавленими сторонами, ми зможемо опанувати цей небачений виклик. Наразі людство опиняється в темному тунелі. Ці Олімпійські ігри Токіо 2020 можуть стати світлом у кінці цього тунелю».

Президент Організаційного комітету Токіо 2020 року Йосіро Морі заявив: «Я запропонував проведення Ігор між липнем і серпнем 2021 року, і я дуже ціную, що президент Бах, обговоривши цю пропозицію з різними міжнародними спортивними федераціями та іншими пов'язаними організаціями, люб’язно прийняв мою пропозицію. Певний проміжок часу потрібен для відбору та кваліфікації спортсменів та їх тренувань та підготовки, і консенсус полягав у тому, що краще проводити перенесені Ігри під час літніх канікул у Японії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській областіНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…