Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд Японії у понеділок домовилися про нові дати проведення ігор XXXII Олімпіади в 2021 році.

ОСТАТОЧНІ ДАТИ

Олімпійські ігри Токіо-2020 відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри - з 24 серпня до 5 вересня 2021 року. Про це повідомив сайт МОК.

Раніше сьогодні керівництво ключових організацій зібралося на телефонній конференції, до якої приєдналися президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 року Йосіро Морі, губернатор Токіо Юріко Койке та міністр олімпійських і паралімпійських країн Сейко Хашимото і домовились про новий графік.

tokyo 2020 logo 2

Це рішення було прийняте на основі трьох основних міркувань та відповідно до принципів, встановлених виконавчим комітетом МОК 17 березня 2020 року та підтверджених на сьогоднішньому засіданні. Їх підтримали всі Міжнародні літні олімпійські федерації спорту (МФ) та всі Національні олімпійські комітети (НОК):

  1. Охороняти здоров'я спортсменів та всіх учасників та підтримувати стримування вірусу COVID-19.
  2. Захист інтересів спортсменів та олімпійського спорту.
  3. Глобальний міжнародний спортивний календар.

Ці нові дати дають органам охорони здоров’я та всім учасникам організації Ігор максимум часу для боротьби з постійно мінливим пейзажем та зривом, спричиненим пандемією COVID-19.

Також ми маємо додаткову користь від того, що будь-які перебої в міжнародного спортивного календаря можуть бути зведені до мінімуму в інтересах спортсменів та міжнародних федерацій. Крім того, буде достатній час для завершення кваліфікаційного процесу.

КОМЕНТАРІ

Після сьогоднішнього рішення президент МОК сказав: «Я хочу подякувати міжнародним федераціям за одностайну підтримку та континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за велике партнерство та підтримку в процесі консультацій протягом останніх кількох днів. Я також хотів би подякувати комісії спортсменів МОК, з якою ми постійно контактували. Завдяки цьому оголошенню я впевнений, що, працюючи разом з усіма нашими зацікавленими сторонами, ми зможемо опанувати цей небачений виклик. Наразі людство опиняється в темному тунелі. Ці Олімпійські ігри Токіо 2020 можуть стати світлом у кінці цього тунелю».

Президент Організаційного комітету Токіо 2020 року Йосіро Морі заявив: «Я запропонував проведення Ігор між липнем і серпнем 2021 року, і я дуже ціную, що президент Бах, обговоривши цю пропозицію з різними міжнародними спортивними федераціями та іншими пов'язаними організаціями, люб’язно прийняв мою пропозицію. Певний проміжок часу потрібен для відбору та кваліфікації спортсменів та їх тренувань та підготовки, і консенсус полягав у тому, що краще проводити перенесені Ігри під час літніх канікул у Японії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській областіНовини Україна

29 червня 2022

Президент України призначив стипендії байдарочникам, які стали чемпіонами світу

Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ призначив стипендії байдарочникам, які стали чемпіонами світу в 2021 році в…
19 червня 2022

Запрошуємо до безкоштовного курсу з фінансової грамотності для спортсменів

Чемпіонка світу серед юніорок з легкої атлетики Аліна ШУХ запрошує до свого авторського курсу «Управління…
11 березня 2022

До уваги юних веслувальників та їхніх батьків! Закордонні збори!

В дні, коли в Україні йде війна, юні веслувальники лишені можливості тренуватися. У зв’язку з…

Міжнародні новини

28 червня 2022

Українські веслувальники завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді

Веслувальники збірної України завоювали 6 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
25 червня 2022

Українські веслувальники стали переможцями молодіжного чемпіонату Європи

Каноїсти Артем ЧЕТВЕРТАК і Павло БОРСУК відкрили рахунок медалям збірної України на чемпіонаті Європи серед…