Міжнародний олімпійський комітет (МОК), міжнародний паралімпійський комітет, оргкомітет Токіо- 2020, столичний уряд Токіо та уряд Японії у понеділок домовилися про нові дати проведення ігор XXXII Олімпіади в 2021 році.

ОСТАТОЧНІ ДАТИ

Олімпійські ігри Токіо-2020 відбудуться з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Паралімпійські ігри - з 24 серпня до 5 вересня 2021 року. Про це повідомив сайт МОК.

Раніше сьогодні керівництво ключових організацій зібралося на телефонній конференції, до якої приєдналися президент МОК Томас Бах, президент Токіо-2020 року Йосіро Морі, губернатор Токіо Юріко Койке та міністр олімпійських і паралімпійських країн Сейко Хашимото і домовились про новий графік.

tokyo 2020 logo 2

Це рішення було прийняте на основі трьох основних міркувань та відповідно до принципів, встановлених виконавчим комітетом МОК 17 березня 2020 року та підтверджених на сьогоднішньому засіданні. Їх підтримали всі Міжнародні літні олімпійські федерації спорту (МФ) та всі Національні олімпійські комітети (НОК):

  1. Охороняти здоров'я спортсменів та всіх учасників та підтримувати стримування вірусу COVID-19.
  2. Захист інтересів спортсменів та олімпійського спорту.
  3. Глобальний міжнародний спортивний календар.

Ці нові дати дають органам охорони здоров’я та всім учасникам організації Ігор максимум часу для боротьби з постійно мінливим пейзажем та зривом, спричиненим пандемією COVID-19.

Також ми маємо додаткову користь від того, що будь-які перебої в міжнародного спортивного календаря можуть бути зведені до мінімуму в інтересах спортсменів та міжнародних федерацій. Крім того, буде достатній час для завершення кваліфікаційного процесу.

КОМЕНТАРІ

Після сьогоднішнього рішення президент МОК сказав: «Я хочу подякувати міжнародним федераціям за одностайну підтримку та континентальним асоціаціям національних олімпійських комітетів за велике партнерство та підтримку в процесі консультацій протягом останніх кількох днів. Я також хотів би подякувати комісії спортсменів МОК, з якою ми постійно контактували. Завдяки цьому оголошенню я впевнений, що, працюючи разом з усіма нашими зацікавленими сторонами, ми зможемо опанувати цей небачений виклик. Наразі людство опиняється в темному тунелі. Ці Олімпійські ігри Токіо 2020 можуть стати світлом у кінці цього тунелю».

Президент Організаційного комітету Токіо 2020 року Йосіро Морі заявив: «Я запропонував проведення Ігор між липнем і серпнем 2021 року, і я дуже ціную, що президент Бах, обговоривши цю пропозицію з різними міжнародними спортивними федераціями та іншими пов'язаними організаціями, люб’язно прийняв мою пропозицію. Певний проміжок часу потрібен для відбору та кваліфікації спортсменів та їх тренувань та підготовки, і консенсус полягав у тому, що краще проводити перенесені Ігри під час літніх канікул у Японії.

Пресслужба відділення НОК України в Одеській областіНовини Україна

03 грудня 2022

Юрій ЧЕБАН передав всі свої олімпійські медалі на благодійний аукціон. Сюжет ТК "1+1" (відео)

Як відомо, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН виставив на благодійний аукціон всі свої олімпійські медалі.…
01 грудня 2022

Дворазовий олімпійський чемпіон з України виставив свої золоті медалі на благодійний аукціон

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН виставив всі свої три олімпійські медалі (золото Лондона-2012…
24 листопада 2022

Українська веслувальна спільнота звернулася з листом до Міністерства в підтримку тренера, який завоював 6 медалей…

Представники веслувальної спільноти (всього 71 особа) звернулися з листом до Міністерства молоді і спорту України…

Міжнародні новини

20 листопада 2022

Неймовірно! За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників – третина від…

За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників. Як ми днями повідомляли,…
08 листопада 2022

Міжнародна федерація каное оприлюднила календар змагань 2023 року

Міжнародна федерація каное оприлюднила календар змагань 2023 року. Головними стартами, як відомо, стануть ліцензійні чемпіонати…
06 листопада 2022

Міжнародне антідопінгове агентство опублікувало список заборонених препаратів на 2023-й рік

Міжнародне антідопінгове агентство опублікувало список заборонених препаратів на 2023-й рік. Також опублікований список основних змін…