З 1 квітня, згідно відповідного наказу Мінмолодьспорту, буде змінений порядок комплектування збірної України з веслування на байдарках і каное.

Федерація каное України звертає увагу громадськість на те, що порядок комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту здійснюється відповідно до наказу Мінмолодьспорту від 18.11.2020 № 2614 «Про затвердження Порядку комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту та внесення змін до наказу Міністерства молоді та спорту України від 11 серпня 2014 року № 2624», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 січня 2021 р. за № 4/35626.

Відповідно до пункту 3 розділу ІІ порядку комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту гранична кількість основного складу спортсменів, складу спортсменів-кандидатів та резервного складу спортсменів національних збірних команд, крім складів національних збірних команд з командних ігрових видів спорту, визначається з урахуванням стартового складу команди, що може взяти участь в Олімпійських іграх, у видах спорту першої категорії з єдиноборств - до 4-х складів, для інших видів спорту - до 3-х складів.

Оскільки стартовий склад команди з веслування на байдарках і каное, що може взяти участь в Олімпійських іграх, 18 спортсменів (9 чоловіків та 9 жінок) то гранична
кількість Складу національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное становить (18 х 3 = 54):

основний склад спортсменів – 54 спортсмени;

склад спортсменів-кандидатів – 54 спортсмени;

резервний склад спортсменів – 54 спортсмени.

Всього: 162 спортсмени.

У зв'язку з чим 1 квітня 2021 року склад національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное на 2021 рік буде затверджено у новій редакції.

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…