З 1 квітня, згідно відповідного наказу Мінмолодьспорту, буде змінений порядок комплектування збірної України з веслування на байдарках і каное.

Федерація каное України звертає увагу громадськість на те, що порядок комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту здійснюється відповідно до наказу Мінмолодьспорту від 18.11.2020 № 2614 «Про затвердження Порядку комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту та внесення змін до наказу Міністерства молоді та спорту України від 11 серпня 2014 року № 2624», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04 січня 2021 р. за № 4/35626.

Відповідно до пункту 3 розділу ІІ порядку комплектування національних збірних команд України з олімпійських видів спорту гранична кількість основного складу спортсменів, складу спортсменів-кандидатів та резервного складу спортсменів національних збірних команд, крім складів національних збірних команд з командних ігрових видів спорту, визначається з урахуванням стартового складу команди, що може взяти участь в Олімпійських іграх, у видах спорту першої категорії з єдиноборств - до 4-х складів, для інших видів спорту - до 3-х складів.

Оскільки стартовий склад команди з веслування на байдарках і каное, що може взяти участь в Олімпійських іграх, 18 спортсменів (9 чоловіків та 9 жінок) то гранична
кількість Складу національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное становить (18 х 3 = 54):

основний склад спортсменів – 54 спортсмени;

склад спортсменів-кандидатів – 54 спортсмени;

резервний склад спортсменів – 54 спортсмени.

Всього: 162 спортсмени.

У зв'язку з чим 1 квітня 2021 року склад національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное на 2021 рік буде затверджено у новій редакції.

Пресслужба ФКУНовини Україна

22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…
13 жовтня 2021

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає президент Федерація каное України Сергій ЧЕРНИШОВ.

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…