Житомирська ОШВСМ націлена взяти на баланс майновий комплекс готелю «Зарічани», територію якого можна використовувати як веслувальну базу для підготовки збірної України.

Це питання обговорювалося на засіданні Житомирської облради, в якому взяв участь головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН. У підсумку бюджетна комісія відправила питання на доопрацювання, бо членам комісії не вистачило «цифр». Про це повідомив сайт «Спортивний Житомир».

Cheban Italy 01В інтерв’ю Інтернет-виданню керманич збірної розповів про своє бачення цього питання та про веслувальну базу, на якій, до речі, збірна України готувалася до чемпіонату Європи-2018 серед молоді та юніорів, де показала чи не найкращий результат за останні роки - 9 медалей (4 золоті, 1 срібна та 4 бронзові).

- Так, на базі в Зарічанах ми вже проводили збори два роки тому і в підсумку показали гарний результат, - підтвердив Юрій Володимирович.- Я з впевненістю можу сказати, що ця база під Житомиром - просто ідеальна для підготовки як професійних веслувальників на всеукраїнські та міжнародні старти, так і для занять іншими водними видами спорту для професіоналів і аматорів. Це дуже зручна локація, центр України. Сюди легко добиратися, зручно для міжнародних стартів, якщо потрібно їхати за кордон.

Плюс тут клімат, котрий якнайкраще підходить веслувальникам. Якщо порівнювати нашу нинішню основну локацію – Дніпро, де влітку «+40», в Житомирі - більш прийнятна температура.

Плюс водна гладь там ідеально підходить. І вже є мірна дистанція, яка теж влаштовує. І я думаю, не лише нас, а іншим водним видам спорту.

БЮДЖЕТНА КОМІСІЯ

- Ви успішно пройшли гуманітарну комісію, але виникли складнощі на бюджетній. Що сталося?

- На бюджетній комісії проголосували відправити проект на доопрацювання. Бо є люди, які проти такого рішення. В першу чергу це керівник комунального підприємства, якому зараз належить база. Були питання і до самоокупності - депутати хотіли бачити більше цифр. Я не можу сказати детальніше, бо цим займається місцева федерація і ОШВСМ.

- А як щодо самоокупності? Це реально в наших умовах?

- Ми говоримо про те, що ця база може приносити дохід. Це цілком реально. База не буде збитковою, як це намагається зробити нинішнє керівництво комплексу.

СПОРТИВНИЙ ФОРМАТ

- Ми говоримо про те, що на цій базі можна будувати і розвивати спортивну інфраструктуру, яка буде не лише самоокупатися, а й приносити дохід для області. І цей об’єкт ми збережемо на балансі комунального закладу, яким є ОШВСМ.

До того ж, будь хто зможе прийти і спробувати себе у водних видах спорту, займатися на каяках, САПах, драгонботах.

Ми пропонуємо формат спортивного напряму, як професійного, так і любительського.

Ми розуміємо, що потрібно думати не про власні кишені, а про розвиток спорту. І в масштабах країни цей проект матиме велике значення. Бо в нас зараз немає жодного місця, де можна комплексно проводити всі необхідні заходи з підготовки спортсменів в одному місці. У нас зараз є унікальна можливість вирішити проблему підготовки збірних команд і вивести її на новий рівень. Тим паче, що зараз всі шукають гарні місця для підготовки. Спорт зараз розвивається шаленими темпами. Тому будемо працювати над цим питанням далі.

Kavunovi 1kavunovi 3

Пресслужба ФКУ за матеріалами сайту «Спортивний Житомир»Новини Україна

16 вересня 2020

В Полтаві стартує командний чемпіонат України

До вашої уваги стартові протоколи та програма 1-го дня командного чемпіонату України, який відбудеться в…
13 вересня 2020

Завершився чемпіонат України з марафону

У Вінниці з 9 по 10 вересня проходив чемпіонат України з марафону.
08 вересня 2020

Cтали відомі стартові протоколи чемпіонату України з марафону

Суддівська колегія чемпіонату України з марафону (головний суддя – Сергій ОСИПЕНКО, головний секретар – Тамара…

Міжнародні новини

17 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Є перша українська медаль в Сегеді!

Каноїстки Тетяна СМИЛОВЕНКО та Христина ОСИПЧУК відкрили рахунок медалям збірної України на міжнародних юнацьких змаганнях…
13 вересня 2020

Чемпіонат Європи з марафону скасований

Європейська асоціація каное скасувала чемпіонат Європи з марафону, який був запланований 2-4 жовтня в угорському…
29 серпня 2020

Юні українські веслувальники візьмуть участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії»

32 українських веслувальники візьмуть участь у міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», які відбудуться в Сегеді з…