В третій день чемпіонату України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який проходить в Дніпрі, визначалися переможці в семи номерах програми.

ДИСТАНЦІЯ 500 м. ЗАВЕРШЕННЯ

В ранковій сесії визначилися переможці в решті номерів на дистанції 500 м. Серед жінок традиційно перемогла луцька байдарочниця Марія ПОВХ, яка, нагадаємо, стала срібним призером Кубку світу в цьому виді. В Дніпрі з результатом 1.55,73 вона випередила ще двох спортсменок збірної України Діану ТАНЬКО (Полтавська) – 1.57,43 і Наталію ДОКІЄНКО (Київська) – 1.59,34. Для Марії це 11-а поспіль перемога в цьому класичному виді на головних національних стартах - чемпіонаті і Кубку України (6ЧУ+5КУ).

UkrChamp 28 05site 07

В байдарці-двійці на дистанції також перемогли фаворити – Дмитро ДАНИЛЕНКО (Вінницька)/ Олег КУХАРИК (Полтавська) – 1.33,73. Бронзові призери етапу Кубку світу в Сегеді в цьому виді програми витримали конкуренцію збоку молодіжного екіпажу Олександр ЗАЙЦЕВ (Херсонська)/ Василь СМІЛКА (Львівська), який відстав лише на 0,22 секунди. Треті – Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (Львівська) – 1.34,97.

UkrChamp 28 05site 07

І в третьому фінальному заїзді дня – в «каное-двійці, 500 м» – без несподіванок: тут також перемогли призери нещодавнього етапу Кубку світу – Віталій ВЕРГЕЛЕС (Львівська)/ Андрій РИБАЧОК (Волинська) – 1.43,59. Хоча конкуренти були дуже серйозними: Юрій ВАНДЮК (Волинська)/ Тарас МІЩУК (Полтавська) – 1.44,78 та Олег БОРОВИК/ Едуард ШЕМЕТИЛО (обидва – Полтавська) – 1.44,99.

UkrChamp 28 05site 07

ЗМАГАННЯ СПРИНТЕРІВ

В денній сесії 3-го визначилися найшвидші веслувальники країни. Обійшлося без сенсацій. В байдарці чемпіоном України вперше став Олег КУХАРИК (Полтавська), який додав цей титул до перемоги в Кубку України – 35,87. В інших видах чемпіонами стали спортсмени, які вже перемагали в спринті на чемпіонаті України: байдарочниця Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (Полтавська) – 41,21, каноїісти – Андрій РИБАЧОК (Волинська) – 40,87 і Людмила ЛУЗАН (Полтавська) - 47,19.

UkrChamp 28 05site 07

UkrChamp 28 05site 07

UkrChamp 28 05site 07

UkrChamp 28 05site 07

Пресслужба ФКУ з Дніпра



Новини Україна

07 липня 2026

Збірна України завершила виступ на молодіжному чемпіонаті світу

Збірна України завоювала 7 медалей на чемпіонаті світу серед юніорів і молоді, який проходив в…
23 червня 2026

Українські веслувальники завоювали 18 медалей на чемпіонаті Європи

Українські спортсмени завоювали 18 медалей на чемпіонаті Європи серед ветеранів, який проходив в Монтемор-у-Велью.
18 червня 2026

Голосуємо за тренера року!

Міністерство молоді та спорту України разом із ДУ «Агенція масового спорту України» запустили премію «Тренер…

Міжнародні новини

09 липня 2026

Збірна України виступить на черговому етапі відбору на Олімпійські ігри-2028

9 липня збірна України стартує в Монреалі на третьому етапі Кубку світу, який є черговим…
30 червня 2026

Збірна України стартує на молодіжному чемпіонаті світу

В канадському Галіфаксі з 1 по 5 липня відбудеться чемпіонат світу серед юніорів і молоді.
29 червня 2026

Збірна України завоювала 8 медалей на чемпіонаті Європи з марафону

Збірна України посіла 4-е місце в загальнокомандному заліку чемпіонату Європи з марафону, який відбувся в…