26 травня в Дніпрі стартує особистий чемпіонат України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який є заключним відбором на Олімпійські ігри-2020. Федерація каное України спільно з компанією «proDUCK» організовує пряму трансляцію змагань.

ГОЛОВНІ ПИТАННЯ

Чемпіонат України – це заключний відбір в олімпійську збірну України. Саме тут визначиться, хто представить збірну України в двох олімпійських видах, де Україна має ліцензії – каное-двійках (1000 м, чоловіки і 500 м, жінки). Переможці в цих видах програми захищатимуть честь країни на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що склад олімпійської збірної України у жіночій байдарці і учасник змагань в "каное-одиночці, 1000 м" вже відомі (всього Україна має 10 квот спортсменів в Токіо-2020).

Також чемпіонат України є відбором на чемпіонат Європи, який відбудеться вже наступного тижня в Познані, 3-6 червня. На Євро відправляться переможці чемпіонату.

ТРАНСЛЯЦІЇ

До вашої уваги трансляції 2-го дня змагань (27 травня), коли саме і відбудуться фінальні гонки в каное-двійках на олімпійських дистанціях. Всього в цей день – фінали в 6-ти видах олімпійської програми: крім каное, ще в чотирьох видах байдарки (К4-500, жінки і чоловіки; К2-500, жінки; К2-1000). Відкриють програму дня три фінали на дистанції 1000 м, далі програма буде повністю присвячена дистанції 500 м)

Всі заїзди 2-го дня ви зможете побачити на Інтернет-каналі ФКУ в YouTube.

Також Кубок України транслюватиметься на національних телеканалах.

Канал «Sport 1» покаже в прямому ефірі всю програму 2-го дня змагань, ТК «XSport» - покаже фінали на дистанції 1000 м (ранковий блок фіналів) і 500 м (денний блок фіналів). Також в повному обсязі ви зможете подивитися змагання на сайті xsport.uaі Інтернет-каналі XSPORT.ua

Детальний розклад змагань і трансляцій – найближчим часом на наших ресурсах.

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…