Вже завтра, 12 травня, стартує європейська кваліфікація на Токіо-2020, а з 26 по 29 травня в Дніпрі відбудеться особистий чемпіонат України пам’яті Вячеслава Сорокіна, який остаточно визначить склад збірної України на Олімпійських іграх.

До вашої уваги попередній розклад головного національного старту 2021-го року, який надала суддівська колегія змагань (головний суддя – Сергій Лесь, головний секретар – Тетяна Большакова).

ГОЛОВНІ ПОДІЇ

Відзначимо, що чемпіонат України відбудеться приблизно за тією ж схемою, що і Кубок України, а найбільш цікавим стане другий день змагань, коли визначать склад олімпійських екіпажів в каное-двійках – в чоловічій «тисячі» і жіночій п’ятисотці, котра, як відомо дебютує на Іграх.

Крім відбору в олімпійську збірну, цей чемпіонат України, нагадаємо, є відбірковим і на чемпіонат Європи, який відбудеться, «не відходячи від каси» - вже 3-6 червня, в Познані.

СХЕМА ЗМАГАНЬ

В перший день визначаться переможці в одиночках на дистанції 1000 м, в другий – окрім «двійок, 1000», також відбудуться фінали на п’ятисотці, які завершаться в ранковій програмі 3-го дня. Крім того, в третій день визначаться найсильніші спринтери країни (200 м). В заключний день – 200-метрову програму завершать двійки, а програму чемпіонату в цілому завершать змагання на дистанції 5000 м.

КОРОНАВІРУС

Федерація каное України нагадує про обов’язкове тестування на COVID-19 учасників чемпіонатів України серед юніорів та молоді, а також особистого чемпіонату України пам'яті Вячеслава Сорокіна (26-29 травня).

Особистий чемпіонат України памяті Вячеслава Сорокіна. Попередня програма

Пресслужба ФКУНовини Україна

30 листопада 2021

Українське веслування понесло важкі втрати

29 листопада українське веслування понесло важкі втрати. У віці 24-х років із життя пішов майстер…
26 листопада 2021

Збірну України з веслування на байдарці і каное очолить Ігор НАГАЄВ

У четвер новим головним тренером збірної України з веслування на байдарках і каное був назначений…

Міжнародні новини

21 листопада 2021

Став відомий календар міжнародних змагань з веслування на байдарках і каное

Сайт Міжнародної федерації каное (ICF) оприлюднив календар змагань з веслування на байдарках і каное на…
08 листопада 2021

Конгрес Міжнародної федерації каное обрав нового президента організації

Конгрес Міжнародної федерації каное (МФК), який відбувся в Римі, обрав новим президентом організації німця Томаса…
04 листопада 2021

Українським веслувальникам і тренерам присвоєні високі спортивні звання

Згідно наказам Мінмолодьспорту українським веслувальникам присвоєні звання «Заслужений майстер спорту України» за результаті, показані в…