Напередодні Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської старші тренери збірної України відповіли на три питання анкети пресслужби ФКУ.

1. Над чим працювали на останньому зборі?

2. Як оцінюєте цю роботу? Що скажете про самовіддачу спортсменів

3. Чого очікуєте від ваших підопічних на Кубку України

Сергій БЕЗУГЛИЙ, старший тренер збірної України (на зборі у Туреччині працював з групою у складі: Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК, Тарас МІЩУК, Віталій ВЕРГЕЛЕС, Данило ХАРЕЧКО, Денис ДАВИДОВ):

1. Під час передсезонної підготовки були сформовані два, на мій погляд, найсильніших екіпажі, які будуть на особистому чемпіонаті України битимуться за право представляти країну на Олімпійських іграх: Вандюк/ Міщук і Вергелес/ Рибачок. Тому на останньому зборі було проведено чимало тренувань саме в двійках – в тому виді, де Україна має ліцензію. Також скомплектована двійка Харечко/ Давидов, яка складала конкуренцію двом досвідченим екіпажам. Звісно, працювали і в одиночках, пам’ятаючи про Кубок України.

Bezugly 03

2. Наскільки плідно ми попрацювали, покаже вода, а саме Кубок України. А що стосується самовіддачі, то не всі спортсмени, як на мене, віддавалися на 100%. Намагаюся зі свого боку змінити таку психологію, щоб веслувальники виходили на тренування максимально мотивованими і ставили собі високі задачі. Для деяких, судячи з всього, вже саме потрапляння в основну збірну України великий успіх і більшого їм не треба. Бачу, що деякі хлопці не використовують по максимуму свій резерв. Мене особисто такий підхід не влаштовує.

3. Очікую перемог в двійках та одиночках на дистанціях 500 і 1000 м.Новини Україна

23 жовтня 2021

Андрій ХІМІЧ: «Олімпійські ігри ми виграли в одні ворота»

До вашої уваги матеріал про першого олімпійського чемпіона України Андрія ХІМІЧА. Джерелами стали статті, опубліковані…
22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…