Веслувальники і тренери, які увійдуть в олімпійську збірну України на Ігри-2020, будуть вакцинуватися. Про це пресслужбі ФКУ повідомив головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН.

ВЕСЛУВАЛЬНИКИ

«Ця процедура буде обов’язковою для веслувальників-олімпійців і тренерів олімпійської збірної. Якщо представник збірної безпосередньо перед Іграми захворіє коронавірусною інфекцією, він підведе свою команду, а на результат, як ви знаєте, працює чимала команда тренерів, медиків та й держава вкладає в олімпійську підготовку чималі кошти», - відзначив наставник, для якого, нагадаємо, це буде перша Олімпіада в цій якості.

ВАКЦИНА ДЛЯ ОЛІМПІЙЦІВ

Як повідомив «Укрінформ», Міжнародний олімпійський комітет надав Україні 1,5 тис. доз китайської вакцини CoronaVac для спортсменів, які представлятимуть нашу державу на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту, член збірної України з греко-римської боротьби Жан Беленюк, який нагадаємо завоював олімпійську ліцензії на чемпіонаті світу-2019

Водночас депутат розповів, що у деяких спортсменів виникають сумніви щодо вакцинації, тому наразі триває роз’яснювальна робота з тренерами, керівниками профільних шкіл щодо потреби вакцинації.

«Що раніше спортсмен вакцинується, то більше в нього буде часу, щоб простежити за своїм станом, тренуваннями. Також можна встигнути отримати дві дози вакцини», – акцентував Беленюк.

При цьому він зауважив: якщо спортсмен відмовиться вакцинуватися препаратом CoronaVac, то зможе отримати вакцину Pfizer – за умови, що в Міністерства охорони здоров’я буде така можливість,

Як повідомлялось, літні Олімпійські ігри в Токіо мають пройти з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Ігри мали відбутися 2020 року, але їх перенесли на рік через пандемію коронавірусу.

Пресслужба ФКУ за матеріалами «Укрінформ»Новини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…