Веслувальники і тренери, які увійдуть в олімпійську збірну України на Ігри-2020, будуть вакцинуватися. Про це пресслужбі ФКУ повідомив головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН.

ВЕСЛУВАЛЬНИКИ

«Ця процедура буде обов’язковою для веслувальників-олімпійців і тренерів олімпійської збірної. Якщо представник збірної безпосередньо перед Іграми захворіє коронавірусною інфекцією, він підведе свою команду, а на результат, як ви знаєте, працює чимала команда тренерів, медиків та й держава вкладає в олімпійську підготовку чималі кошти», - відзначив наставник, для якого, нагадаємо, це буде перша Олімпіада в цій якості.

ВАКЦИНА ДЛЯ ОЛІМПІЙЦІВ

Як повідомив «Укрінформ», Міжнародний олімпійський комітет надав Україні 1,5 тис. доз китайської вакцини CoronaVac для спортсменів, які представлятимуть нашу державу на Олімпійських та Паралімпійських іграх у Токіо.

Про це заявив перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань молоді та спорту, член збірної України з греко-римської боротьби Жан Беленюк, який нагадаємо завоював олімпійську ліцензії на чемпіонаті світу-2019

Водночас депутат розповів, що у деяких спортсменів виникають сумніви щодо вакцинації, тому наразі триває роз’яснювальна робота з тренерами, керівниками профільних шкіл щодо потреби вакцинації.

«Що раніше спортсмен вакцинується, то більше в нього буде часу, щоб простежити за своїм станом, тренуваннями. Також можна встигнути отримати дві дози вакцини», – акцентував Беленюк.

При цьому він зауважив: якщо спортсмен відмовиться вакцинуватися препаратом CoronaVac, то зможе отримати вакцину Pfizer – за умови, що в Міністерства охорони здоров’я буде така можливість,

Як повідомлялось, літні Олімпійські ігри в Токіо мають пройти з 23 липня по 8 серпня 2021 року. Ігри мали відбутися 2020 року, але їх перенесли на рік через пандемію коронавірусу.

Пресслужба ФКУ за матеріалами «Укрінформ»Новини Україна

12 вересня 2022

В Умані завершився чемпіонат України з веслування. Повні результати

В Умані завершився чемпіонат України з веслування, який проходив з 9 по 12 вересня.
11 вересня 2022

На чемпіонаті України відбувся флешмоб «Пам’яті Вячеслава Сорокіна»

В третій день чемпіонату України, який відбувається в Умані, веслувальники взяли участь у своєрідному флешмобі…
10 вересня 2022

В Умані пройшла найяскравіша гонка чемпіонату України з веслування

В другий день чемпіонату України, який відбувається в Умані, учасники визначили переможців на дистанції 500…

Міжнародні новини

29 вересня 2022

Став відомий розклад заїздів збірної України на чемпіонаті світу з марафону

Українські веслувальники стартують в 11-ти видах на чемпіонаті світу з марафону, який відбудеться в португальському…
28 вересня 2022

Напередодні чемпіонат світу в Португалії. Історія веслувального марафону

В четвер, в португальському містечку Понте-де-Ліма стартує чемпіонат світу з марафону за участю збірної України.…
27 вересня 2022

Став відомий склад збірної України на чемпіонаті світу з марафону

9 українських веслувальників візьмуть участь в чемпіонаті світу з марафону, який відбудеться в португальському Понте-де-Ліма…