Байдарочниця Марія КІЧАСОВА-СКОРИК розповіла про підготовку до своєї першої Олімпіади. Нагадаємо, що зараз на тренувальній базі в Обухові триває збір до Токіо-2020.

- На зборі класна робоча атмосфера, працюємо з гарним настроєм, - розповіла на початку бесіди Марія. – Йде робота і над четвіркою, і над одиночкою. Робота під час збору корегується, намагаємося вийти на максимальну форму до Токіо. Ніяких нервів, пов’язаних з наближенням Ігор, поки що немає.

- Про Олімпійські ігри вже замислюєтеся?

- Так, думки є, але якогось хвилювання – поки що ні. Ми максимально зосередилися, щоб всі компоненти були відпрацьовані ідеально, чи близько до цього рівня.

Kichasova 04

- Чи можете зараз оцінити вашу нинішню готовність в спринті?

- Ми знаходимося на стадії роботи над функціональними якостями. Що стосується мене особисто, то зазвичай в серпні, виходжу на максимальні швидкості, а саме в серпні, і відбудуться змагання з веслування на Олімпіаді-2020. Відчуваю, що потроху набираю оберти.

Зараз на зборі відчуваю, що ми єдина команда, що ми одержимі ціллю достойно виступити на Олімпійських іграх. Хочеться, щоб після фінішу фінальних гонок було відчуття, що ми зробили все, що могли.

Розгорнуте інтерв’ю з Марією КІЧАСОВОЮ-СКОРИК – в серії матеріалів про спортсменів олімпійської збірної України, які будуть опубліковані в липні на сайті ФКУ.

Kichasova 04

Олімпійська підготовка. Байдарка-четвірка. 500 м.

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…