118 спортсменів збірної України (основний склад, молодь, юніори) з веслування на байдарках і каное візьмуть участь в тренувальних зборах, які відбудуться у лютому.

Крім тренувального збору в Туреччині і Конча-Заспі, де працюють 39 провідних спортсменів збірної України, відбудеться ще три збори – в період 7-27 лютого, в Португалії і в України (всього 79 спортсменів).

portugal 02

ПОРТУГАЛІЯ

В португальському містечку Віла-Нова-де-Мілфонтеш, де в січні працювали провідні веслувальники збірної України, тренуватимуться 24 спортсмени збірної України - основний склад, а також молодь і юніори. Керують зборами тренери з резерву Микола ПЕРІГ (каное) і Андрій ФЕДИНА (байдарка).

Серед учасників зборів: бронзовий призер чемпіонату світу серед юніорів Олександр ЗАРУБІН, а також ряд спортсменів-медалістів міжнародних юнацьких змагань «Олімпійські надії», які відбулися у вересні 2020-го в Сегеді: Даніїл ЖИРОВ, Микита БРУХАНСЬКИЙ, Василина КАЛИТЮК, Христина ОСІПЧУК, Тетяна СМИЛОВЕНКО, Даніїл ПЛАТАШ, Ксенія РОМАНЧУК, Ірина ФЕДОРІВ і Даніл КУЦЕНКО.

portugal 02

ДОБРОТВОР

­Найбільш численний збір відбувається в Добротворі, де працюють 36 спортсменів. В тренерському штабі – тренери збірної України Ганна БАЛАБАНОВА, Борис ДАНИЛОВ, Юрій ЧИЧКАНА, Василь ЦЕХОВЛІС, а також місцевий спеціаліст Ігор МАКАР.

БУРШТИН

В Бурштині тренуються 19 веслувальників, серед яких призери молодіжного чемпіонату світу Андрій ШКАРНЕГА і Сергій НАГОРНИЙ, чемпіон Європи серед юніорів Павло БОРСУК, а також медалісти «Олімпійських надій-2020»: Тарас КУЗИК, Артем ЧЕТВЕРТАК, Михайло НАЗАРЕНКО, Тарас СЕМЕНЮК, Володимир КУРІННИЙ і Юрій ШУТЯК.

Спортсмени працюють перед керівництвом Дмитра САБЛІНА і Юлії МЕЛЬНИК.

ЗА РАХУНОК МІНМОЛОДЬСПОРТУ

Всі ці збори, як і збори провідних веслувальників збірної України (в Туреччині і Конча-Заспі), відбуваються за рахунок Мінмолодьспорту

Пресслужба ФКУНовини Україна

23 жовтня 2021

Андрій ХІМІЧ: «Олімпійські ігри ми виграли в одні ворота»

До вашої уваги матеріал про першого олімпійського чемпіона України Андрія ХІМІЧА. Джерелами стали статті, опубліковані…
22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…