109 українських веслувальників (від юнаків до «молоді») взяли участь в тренувальних зборах, які відбулися в листопаді в п’яти містах України.

 

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

На зборах тренувалися і відомі вже відомі спортсмени груп «юніори» та «молодь», і юні веслувальники, які відзначилися на міжнародних змаганнях «Олімпійські надії», які відбулися в Сегеді у вересні. Нагадаємо, українці завоювали тоді в Угорщині 32 медалі (11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових), що принесло збірній друге місце в медальному заліку і 3-е місце в Кубку націй.

ВІД ЮЖНОГО ДО ДОБРОТВОРУ

Два збори відбулися в Южному, де на спортивних об’єктах працювали: під керівництвом Дмитра САБЛІНА – каноїсти групи «молодь» (16 спортсменів), під керівництвом Юлії МЕЛЬНИК – каноїсти-юніори (14).

Також два збори одночасно пройшли в Добротворі Львівської області (ДЮСШ «Добротвір»): зборами байдарочників молодіжної групи керував Борис ДАНИЛОВ (13 спортсменів), а з байдарочниками-юніорами працював Андрій ФЕДИНА (15).

Два збори загальної тривалістю два тижні відбулися у Вільшанці Кіровоградської області, де тренувалися 17 спортсменів (тренери – Сергій СНЕЖКО, Сергій БУТЕНКО і Максим ПРОКОПЕНКО).

В Обухові – традиційній тренувальній локації збірної України – також пройшли два збори. На одному з них, під орудою Миколи ПЕРІГА і Василя ЦЕХОВЛІСА, працювали перспективні каноїстки у складі 12-ти спортсменок, на іншому – байдарочниці (7), які дихають в спину основній збірній, під керівництвом Юрія ЧИЧКАНА.

У Вінниці (МДЮСШ №2) під пильним наглядом Романа ПОВХА і Ганни БАЛАБАНОВОЇ тренувалися байдарочниці-юніорки (14 спортсменок).

Збори відбулися за рахунок Мінмолодьспорту України.

Пресслужба ФКУНовини Україна

22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…
13 жовтня 2021

Вітаємо з днем народження!

Сьогодні свій день народження відзначає президент Федерація каное України Сергій ЧЕРНИШОВ.

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…