Став відомий розклад гонок українських спортсменів у змаганнях з веслування на байдарці і каное на Олімпійських іграх-2020. Нагадаємо, що 10 спортсменів збірної України стартують у 8-ми видах програми, які відбудуться з 2-го по 7-е серпня.

СИСТЕМА ЗМАГАНЬ

Система олімпійських змагань в Токіо-2020 на відміну від звичної для великих міжнародних змагань – двох-, чи триступеневої (попередній заїзд, півфінал/ фінал) – буде чотирьохступенева, тобто в кожному з видів програми учасникам в більшості своїй належить чотири рази пройти свою дистанцію (перший день – попередній заїзд і чвертьфінал, другий – півфінал і фінал). Втім, із попереднього заїзду є прямий вихід у півфінал (для цього треба стати першим, чи другим в своєму зїзді), а вже із цієї стадії у фінал. Півфінали і фінали у всіх видах відбудуться з різницею 2-2,5 години.

УЧАСНИКИ

Якщо раніше кількість учасників в кожному з видів була обмежена кількістю отриманих ліцензій в кожному з видів (по одній для кожної країни, яку ії завоювала), то тепер таке обмеження є тільки у змаганнях байдарок-четвірок і каное-двійок, в інших видах країни МОЖУТЬ виставити по два учасники/ екіпажі.

Тому кількість учасників в одиночних категоріях зашкалює за тридцять, а у змаганнях байдарочниць на дистанції 500 м, де виступають бронзова призерка Євро-2021 в цьому виді Марія ПОВХ і дебютантка Ігор Юлія ЮРІЙЧУК, навіть перевищило позначку «40» згідно даним офіційному сайту ХХХІІ Олімпійських ігор https://olympics.com/ - організатором навіть прийшлось ввести систему «J» (35-48 учасників).

sea forest waterway tokyo 2020 2

Токіо. «Sea forest waterway» - канал, де відбудуться змагання з веслування на байдарках і каное, а також академічного веслування

Олімпійські ігри-2020.

Розклад заїздів за участю веслувальників збірної України

2 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

3.30/3.37/3.44/3.51/3.58. Байдарка-одиночка (34 учасники). 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (Полтавська), Юлія ЮРІЙЧУК (Київська).1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.05/4.13. Каное-двійка. 1000 м (14 екіпажів). Павло АЛТУХОВ (Полтавська)/ Дмитро ЯНЧУК (Полтавська). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

5.08/5.15/5.22/5.29. Байдарка-двійка. 500 м (20 екіпажів). Людмила КУКЛІНОВСЬКА (Полтавська)/ Анастасія ТОДОРОВА (Одеська). 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.00/6.07/6.14. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-2 – півфінал.

6.21/6.29. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

7.08/7.15. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – півфінал.

3 СЕРПНЯ

Півфінали

3.30/3.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.44/3.52. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

4.23/4.30. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК, Юлія ЮРІЙЧУК.

5.45/5.53. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.

6.39/6.46. Байдарка-двійка. 500 м. Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА.

4 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

4.05/4.12/4.19/4.26/4.33. Каное-одиночка. 200 м (32 учасники).Людмила ЛУЗАНАнастасія ЧЕТВЕРІКОВА.1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.40/4.47/4.54/5.01/5.08/5.15. Байдарка-одиночка (42 учасники). 500 м. Марія ПОВХ (Волинська), Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінали*

6.29/6.36/6.43. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – півфінал.

6.50/6.57/7.04/7.11. Байдарка-одиночка (34 учасники). 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК. 1-3 – півфінал.

5 СЕРПНЯ

Півфінали

3.44/3.51. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

3.58/4.05/4.12/4.19. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ (Волинська), Юлія ЮРІЙЧУК. 1-4 – фінал А, 5-8 – фінал В.

Фінал А і В

5.50/5.57. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН, Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

6.22/6.29. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ, Юлія ЮРІЙЧУК.

6 СЕРПНЯ

Попередні заїзди

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м (14 екіпажів) Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

3.44/3.52/4.00/4.08/4.16. Каное-одиночка. 1000 м (33 учасники). Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

4.30/4.37. Байдарка-четвірка. 500 м (12 екіпажів). Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-2 – півфінал, решта – чвертьфінал.

Чвертьфінал*

5.21/ 5.28. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-3 – півфінал, 4-5 – фінал В.

5.35/5.43/5.51. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК (Волинська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська). 1-2 – півфінал.

6.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-6 – півфінал, 7-8 – фінал В.

7 СЕРПНЯ

Півфінал

3.30/ 3.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА. 1-4 – фінал А, 5-7 – фінал В.

3.44/ 3.52. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК (Волинська), Павло АЛТУХОВ (Полтавська).1-4 – фінал А, 5-8 –фінал В.

4.07/4.14 . Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ. 1-4 – фінал А, 5 – фінал В.

Фінали А і В

5.30/5.37. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА.

5.45/5.53. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК, Павло АЛТУХОВ.

6.12/6.19. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

Примітки: * - в разі необхідності.

Про систему та розклад змагань у веслувальному слаломі, де виступатиме Вікторія УС (байдарка і каное) - в окремому матеріалі

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

21 вересня 2021

Срібному призеру Олімпійських ігор потрібна допомога

Срібному призеру Олімпійських ігор з веслування Сергію КІРСАНОВУ потрібна допомога.
13 вересня 2021

Став відомий порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ

Президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ повідомив порядок денний тренерської ради та виконкому ФКУ, які відбудуться в…
12 вересня 2021

Знамениті веслувальники взяли участь у святкуванні 30-річчя НОК України (фото)

Знамениті веслувальники взяли участь в святкуванні 30-річчя НОК України, яке відбулося в суботу в Києві.…

Міжнародні новини

18 вересня 2021

Українські веслувальники завоювали три золоті медалі в третій день чемпіонату світу

Веслувальники збірної України завоювали 4 медалі, з яких 3 золоті, в третій день чемпіонаті світу,…