28 веслувальників збірної України візьмуть участь в 28-ми видах програми чемпіонату Європи, який стартує в Познані в четвер. До вашої уваги детальний розклад змагань на озері Мальта.

ПЕРЕД СТАРТОМ

Як повідомив сайт Європейської асоціації каное, понад 600 спортсменів з 35-ти європейських країн стартують на останньому великому міжнародному змаганні з каноеспринту та параканое до Олімпійських та Паралімпійських ігор відповідно.

Відзначається, що своїми найсильнішими складами представлені господарі змагань – збірна Польщі, а також команди Франції, Німеччини, Білорусі, Росії, Угорщина і України...

«Іспанія залишила своїх олімпійців вдома, але в їхньому складі є спортсмени, які претендують на медалі», - йдеться в статті.

Нагадаємо, що збірна України має 49 медалей на чемпіонатах Європи. Тож наступна стане ювілейною – 50-ю.

Euro day0 84

Чемпіонат Європи-2021.

Заїзди за участю веслувальників збірної України

ДЕНЬ ПЕРШИЙ. 3 ЧЕРВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Поперередні заїзди

10.57. Байдарка-одиночка. 1000 м. Діана ТАНЬКО (6). 1-3 – фінал А, 4-7+1 ВТ– півфінал.

11.04. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК (2). 1-3 – фінал А, 4-7+1 ВТ– півфінал.

10.18. Байдарка-одиночка. 1000 м. Віталій ЦУРКАН (2). 1 – фінал, 2-7 – півфінал.

12.57. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК (5). 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – півфінал.

13.11. Байдарка-двійка. 1000 м. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ (5). 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – півфінал.

ДЕННА СЕСІЯ. LIVE

Попередні заїзди

16.10. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ (3). 1 – фінал А, 2-7 – півфінал.

16.30. Каное-одиночка. 500 м. Юрій ВАНДЮК (6). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

17.30. Байдарка-двійка. 500 м. Діана ТАНЬКО/ Інна ГРИЩУН (6). 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – півфінал.

17.45. Каное-двійка. 500 м. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (4). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

17.55. Байдарка-двійка. 500 м. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК (2). 1 – фінал, 2-7 – півфінал.

ДЕНЬ ДРУГИЙ. 4 ЧЕРВНЯ

Ранкова сесія

Попередні заїзди

10.05. Байдарка-четвірка. 500 м. Кирило ЧЕРНОМОРОВ Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК/ Іван СЕМИКІН (2). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

10.15. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (7). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

Півфінал*

10.55. Каное-двійка. 500 м. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК. 1-3 – фінал.

11.20. Каное-одиночка. 1000 м. Юрій ВАНДЮК. 1-3 – фінал.

11.27. Байдарка-одиночка. 1000 м. Діана ТАНЬКО. 1-3 – фінал.

11.34/ 11.41. Байдарка-одиночка. 1000 м. Віталій ЦУРКАН. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

Попередні заїзди

12.00. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК (4). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

12.20. Каное-одиночка. 200 м. Тарас МІЩУК (3). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

12.25. Байдарка-одиночка. 200 м. Олег КУХАРИК (6). 1 – фінал А, 2-7 – півфінал.

12.40. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН (4). 1-3 – фінал, 4-7 – півфінал.

Півфінал*

13.00. Каное-двійка. 1000 м. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК 1-3 – фінал.

13.07. Байдарка-двійка. 1000 м. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ. 1-3 – фінал.

Попередні заїзди

13.25. Байдарка-двійка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ (5). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

13.25. Байдарка-двійка. 200 м. Василь СМІЛКА/ Олександр ЗАЙЦЕВ (3). 1-3 – фінал, 4-7+1ВТ – півфінал.

Півфінал*

13.55. Каное-одиночка. 500 м. Юрій ВАНДЮК (6). 1-3 – фінал.

14.00. Байдарка-двійка. 500 м. Діана ТАНЬКО/ Інна ГРИЩУН. 1-3 – фінал.

ДЕННА СЕСІЯ

Фінал

15.06. Байдарка-двійка. 1000 м. Діана ТАНЬКО/ Інна ГРИЩУН (7).

15.17. Байдарка-четвірка. 1000 м. Віталій ЦУРКАН/ Олександр СИРОМЯТНИКОВ/ Олександр ЗАРУБІН/ Денис ЛАХМАНОВ (1)

15.32. Каное-одиночка. 500 м. Людмила ЛУЗАН (6).

15.47. Каное-двійка. 500 м**. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК.

ВЕЧІРНЯ СЕСІЯ

Півфінал*

18.30/ 18.35. Байдарка-одиночка. 500 м. Марія ПОВХ. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

18.40/ 18.45. Байдарка-двійка. 500 м. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

ДЕНЬ ТРЕТІЙ. 5 ЧЕРВНЯ

Ранкова сесія

Півфінал*

10.00. Байдарка-двійка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ. 1-3 – фінал

10.05. Байдарка-двійка. 200 м. Василь СМІЛКА/ Олександр ЗАЙЦЕВ. 1-3 – фінал.

10.20. Байдарка-четвірка. 500 м. Кирило ЧЕРНОМОРОВ Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК/ Іван СЕМИКІН (2). 1-3 – фінал.

10.25. Байдарка-четвірка. 500 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ (7). 1-3 – фінал.

10.40/ 10.45. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

10.50. Каное-одиночка. 200 м. Тарас МІЩУК (3). 1-3 – фінал.

10.55/ 11.00. Байдарка-одиночка. 200 м. Олег КУХАРИК. 1-3 – фінал А, 4-7+1ВТ – фінал В.

11.05. Каное-одиночка. 200 м. Людмила ЛУЗАН. 1-3 – фінал.

Фінал

11.20. Байдарка-одиночка**. 1000 м. Діана ТАНЬКО.

12.06. Каное-одиночка. 1000 м**. Юрій ВАНДЮК.

12.16. Байдарка-одиночка. 1000 м**. Віталій ЦУРКАН.

12.32. Байдарка-двійка. 500 м**. Діана ТАНЬКО/ Інна ГРИЩУН.

12.47. Каное-двійка. 500 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (7).

13.02. Байдарка-четвірка. 500 м**. Кирило ЧЕРНОМОРОВ Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК/ Іван СЕМИКІН.

13.17. Байдарка-одиночка. 200 м. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК.

14.06. Каное-одиночка. 200 м. Тарас МІЩУК.

14.13. Байдарка-двійка. 200 м. Василь СМІЛКА/ Олександр ЗАЙЦЕВ.

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ. 6 ЧЕРВНЯ

РАНКОВА СЕСІЯ

Фінал

10.06. Каное-одиночка. 500 м**. Юрій ВАНДЮК.

10.13. Байдарка-двійка. 500 м**. Дмитро ДАНИЛЕНКО/ Олег КУХАРИК.

10.27. Каное-двійка. 200 м. Людмила ЛУЗАН/ Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (2).

10.41. Каное-двійка. 200 м**. Віталій ВЕРГЕЛЕС/ Андрій РИБАЧОК (8).

10.55. Байдарка-двійка. 200 м**. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Марія ПОВХ.

12.06. Каное-двійка. 1000 м**. Павло АЛТУХОВ/ Дмитро ЯНЧУК.

12.16. Байдарка-двійка. 1000 м**. Дмитро БЕСПАЛЬКО/ Віталій БРЕЗІЦЬКИЙ.

12.32. Байдарка-одиночка. 500 м**. Марія ПОВХ.

12.46. Каное-одиночка. 200 м **. Людмила ЛУЗАН.

13.00. Байдарка-одиночка. 200 м**. Олег КУХАРИК.

13.15. Байдарка-четвірка. 500 м**. Марія КІЧАСОВА-СКОРИК/ Людмила КУКЛІНОВСЬКА/ Анастасія ТОДОРОВА/ Марія ПОВХ.

ДЕННА СЕСІЯ

Фінал

15.08. Байдарка-одиночка. 5000 м. Олександр ЗАРУБІН (17).

15.41. Байдарка-одиночка. 5000 м. Інна ГРИЩУН (1).

16.23. Каное-одиночка. 5000 м. Андрій ЗАХАРОВ (2).

17.03. Каное-одиночка. 5000 м. Людмила БАБАК (8)

Примітки: * - в разі необхідності, ** - в разі виходу.

ПРЯМІ ТРАНСЛЯЦІЇ

Змагання будуть показані в прямому ефірі, розпочинаючи з 16.00 першого дня (посилання, за офіційною інформацією, з'являться ближче до цього часу). 

Онлайн-результати – на сайті https://timetable.europecanoeevents.com

Пресслужба ФКУ із Познані



Новини Україна

23 жовтня 2021

Андрій ХІМІЧ: «Олімпійські ігри ми виграли в одні ворота»

До вашої уваги матеріал про першого олімпійського чемпіона України Андрій ХІМІЧ. Джерелами стали статті, опубліковані…
22 жовтня 2021

Сьогодні - золотий день в історії українського веслування

22 жовтня 1964 року в Токіо українські веслувальники завоювали перші золоті медалі Олімпійських ігор. В…

Міжнародні новини

30 вересня 2021

Українка Людмила БАБАК вп’яте поспіль стала чемпіонкою світу з марафону

Збірна України завоювала 2 медалі в перший день чемпіонату світу з марафону, який розпочався в…