Дніпропетровська веслувальна громада відреагувала на лист «ініціативної групи», яка вимагає проведення позачергової конференції ФКУ.

В листі голови Дніпропетровської обласної федерації з веслування на байдарках і каное, віцепрезиденту ФКУ Миколи БАРАНОВА, який звертається від імені веслувальної громади Дніпропетровщини йдеться: «На думку членів обласної федерації з веслування на байдарках і каное, з якими я як голова організації поспілкувався в телефонному режимі, виявлені численні фінансові порушення – це голослівні припущення, які не мають під собою ніяких підстав (що було відображено в листі віцепрезиденту ФКУ Віктора Вінтоняка)».

Baranov 1

Микола Миколайович відзначив, що «незрозумілі заклики та публікації в соцмережі Фейсбук направлені на розкол в рядах членів федерації, дезорганізують роботу та дискредитують нашу організацію в очах спільноти», і впевнений, що всі питання роботи ФКУ мають вирішуватися цивілізованим шляхом.

Дніпропетровська обласна «Федерація з веслування на байдарках і каное» не планує брати участь у позачерговій конференції, яка збирається «ініціативною групою» у м.Тернопіль», - йдеться в заключній частині листа.

ЛИСТ МИКОЛИ БАРАНОВА ЩОДО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…