Дніпропетровська веслувальна громада відреагувала на лист «ініціативної групи», яка вимагає проведення позачергової конференції ФКУ.

В листі голови Дніпропетровської обласної федерації з веслування на байдарках і каное, віцепрезиденту ФКУ Миколи БАРАНОВА, який звертається від імені веслувальної громади Дніпропетровщини йдеться: «На думку членів обласної федерації з веслування на байдарках і каное, з якими я як голова організації поспілкувався в телефонному режимі, виявлені численні фінансові порушення – це голослівні припущення, які не мають під собою ніяких підстав (що було відображено в листі віцепрезиденту ФКУ Віктора Вінтоняка)».

Baranov 1

Микола Миколайович відзначив, що «незрозумілі заклики та публікації в соцмережі Фейсбук направлені на розкол в рядах членів федерації, дезорганізують роботу та дискредитують нашу організацію в очах спільноти», і впевнений, що всі питання роботи ФКУ мають вирішуватися цивілізованим шляхом.

Дніпропетровська обласна «Федерація з веслування на байдарках і каное» не планує брати участь у позачерговій конференції, яка збирається «ініціативною групою» у м.Тернопіль», - йдеться в заключній частині листа.

ЛИСТ МИКОЛИ БАРАНОВА ЩОДО СКЛИКАННЯ ПОЗАЧЕРГОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ

Пресслужба ФКУНовини Україна

27 лютого 2021

З 1 квітня буде змінений порядок комплектування збірних України

З 1 квітня, згідно відповідного наказу Мінмолодьспорту, буде змінений порядок комплектування збірної України з веслування…
22 лютого 2021

Уряд підтримав проєкт Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті».

Кабінет міністрів України підтримав проєкт Закону України «Про антидопінгову діяльність у спорті».
17 лютого 2021

Олександр ШАПАРЕНКО: «Найдорожча медаль – за перемогу на Олімпійських іграх в Мюнхені»

Як повідомляли, 16 січня 75-річний ювілей відзначив дворазовий олімпійський чемпіон Олександр ШАПАРЕНКО. До вашої уваги…

Міжнародні новини

12 січня 2021

Головним стартом сезону стане для ветеранів чемпіонат світу в Тернополі

Став відомий календар змагань з веслування на байдарках і каное серед ветеранів на 2021-й рік.
21 грудня 2020

Веслування на байдарках і каное включене до програми ІІІ Європейських ігор

Веслування стало одним з трьох видів спорту, які першими включені до програми ІІІ Європейських ігор,…