Учасники Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, який відбудеться в Дніпрі 8-12 квітня (8-е – день приїзду), мають пройти експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19. Про це вказано в положенні проведення офіційних Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное у 2021 році.

Пунктами 5 та 6 Постанови Міністерства охорони здоров'я України від 19.11.2020 № 58 «Про затвердження протиепідемічних заходів під час проведення спортивних змагань на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» визначено, що обов'язковою умовою для участі учасника у змаганнях (спортсмени, тренери, представники команд, технічні працівники команд та інші) є подання на офіційному бланку, завіреному печаткою, результату експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19.

Експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19 має бути зроблений не пізніше ніж за 1 день до дня проведення змагань.

Тобто експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19 має бути зроблений не раніше 7 квітня.

Результати експрес-тестування на визначення антигену до вірусу COVID-19 зробленого 6 квітня, або раніше, мандатною комісією Кубка України прийматися не будуть, відповідно такі спортсмени до участі у змаганнях допущені не будуть.

ІНФОРМАЦІЯ ФКУ ЩОДО ТЕСТУВАННЯ ПЕРЕД КУБКОМ УКРАЇНИ. СКАЧАТИ

 

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…