Чемпіонат Європи з каное на байдарках і параканое в Дуйсбурзі, який був запланований на 3-6 червня. Про це повідомив сайт Європейської асоціації каное (ЄАК).

«Це рішення було прийняте у зв’язку із ситуацією з пандемією коронавірусу в Німеччині, зокрема в Дуйсбурзі», - йдеться в повідомленні сайту.

«Спільно з місцевими організаторами ми зробили все можливе, щоб організувати чемпіонат Європи з каное-спринту та параканое-2021. Ми інвестували час і гроші, щоб зустріти наших друзів, але коронавірус зруйнував всі ці плани і унеможливив проведення чемпіонату. Федерація каное Німеччини та місцеві організатори просять вашого розуміння для цього складного, але необхідного рішення на даний момент», - сказав президент Німецької федерації каное Томас Конєцко»

Місто Дуйсбург повідомило, що не може надати дозвіл на організацію заходу такого масштабу, враховуючи поточну ситуацію зі здоров'ям та правила, як у місті Дуйсбург, так і в Німеччині.

Європейська каное-асоціація висловлює подяку організаторам за зусилля, спрямовані на організацію чемпіонатів за суворими протоколами, щоб допомогти забезпечити безпеку всіх учасників та їх переговори з місцевою владою до останнього моменту, а також просить поставитися до цього складного рішення з розумінням.

Пресслужба ФКУ за матеріалами сайту ЄАКНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…