Чемпіонат Європи з каное на байдарках і параканое в Дуйсбурзі, який був запланований на 3-6 червня. Про це повідомив сайт Європейської асоціації каное (ЄАК).

«Це рішення було прийняте у зв’язку із ситуацією з пандемією коронавірусу в Німеччині, зокрема в Дуйсбурзі», - йдеться в повідомленні сайту.

«Спільно з місцевими організаторами ми зробили все можливе, щоб організувати чемпіонат Європи з каное-спринту та параканое-2021. Ми інвестували час і гроші, щоб зустріти наших друзів, але коронавірус зруйнував всі ці плани і унеможливив проведення чемпіонату. Федерація каное Німеччини та місцеві організатори просять вашого розуміння для цього складного, але необхідного рішення на даний момент», - сказав президент Німецької федерації каное Томас Конєцко»

Місто Дуйсбург повідомило, що не може надати дозвіл на організацію заходу такого масштабу, враховуючи поточну ситуацію зі здоров'ям та правила, як у місті Дуйсбург, так і в Німеччині.

Європейська каное-асоціація висловлює подяку організаторам за зусилля, спрямовані на організацію чемпіонатів за суворими протоколами, щоб допомогти забезпечити безпеку всіх учасників та їх переговори з місцевою владою до останнього моменту, а також просить поставитися до цього складного рішення з розумінням.

Пресслужба ФКУ за матеріалами сайту ЄАКНовини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…