Головною героїнею Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, безумовно, стала 22-річна байдарочниця із Київської області Юлія ЮРІЙЧУК. Не маючи в активі міжнародних нагород, готовлячись тільки в України, вона відібралася в збірну України на Олімпіаду в Токіо-2020, витримавши конкуренцію збоку більш досвідчених спортсменок.

- Я дуже здивована, - відзначила Юлія на початку інтерв’ю пресслужбі ФКУ. – Так, я очікувала на гарний результат, але він перевершив мої сподівання. Також здивовані і мій тренер Юрій Чичкан, з я ким я проводила підготовку, і мої близькі. Так, я планувала потрапити в першу п’ятірку, але вийшло навіть краще.

- Напевно такому результату сприяла гарна робота на зборах?

- Так я дуже вдячна Юрію Олександровичу за підготовку, яку ми пройшли в Україні, а працювали ми в Обухові, Тисовці, Вінниці і Добротворі. Взагалі, більшу частину своєї підготовки упродовж своєї кар’єри проводила саме в Україні, і це, на мій погляд, стало запорукою успішного виступу, і саме зараз я, так би мовити, дозріла до потрапляння в олімпійську збірну.

- Кілька слів про себе, адже широкому загалу майже нічого невідомо про вас…

- Почала займатися веслуванням у далекому 2010-му році в Умані, звідки я родом, у свого батька Володимира Іщенка. Тренувалася, тренувалася і ось я вже у складі олімпійської збірної. Дуже вдячна свої матусі за ії підтримку упродовж всього часу, що я займаюся веслуванням – без неї я б наврядчи досягла б цієї мети

- Так, ви у складі команди на Токіо-2020, але напевно мрієте про олімпійську медаль…

- Так, дійсно. Це, мабуть, мрія багатьох спортсменів. Вище вже нікуди. Тож працюватимемо і намагатимемося потрапити на олімпійський п’єдестал.

Кубок України-2021. Головна героїня - Юлія ЮРІЙЧУК

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…