Головною героїнею Кубку України пам’яті Юлії Рябчинської, безумовно, стала 22-річна байдарочниця із Київської області Юлія ЮРІЙЧУК. Не маючи в активі міжнародних нагород, готовлячись тільки в України, вона відібралася в збірну України на Олімпіаду в Токіо-2020, витримавши конкуренцію збоку більш досвідчених спортсменок.

- Я дуже здивована, - відзначила Юлія на початку інтерв’ю пресслужбі ФКУ. – Так, я очікувала на гарний результат, але він перевершив мої сподівання. Також здивовані і мій тренер Юрій Чичкан, з я ким я проводила підготовку, і мої близькі. Так, я планувала потрапити в першу п’ятірку, але вийшло навіть краще.

- Напевно такому результату сприяла гарна робота на зборах?

- Так я дуже вдячна Юрію Олександровичу за підготовку, яку ми пройшли в Україні, а працювали ми в Обухові, Тисовці, Вінниці і Добротворі. Взагалі, більшу частину своєї підготовки упродовж своєї кар’єри проводила саме в Україні, і це, на мій погляд, стало запорукою успішного виступу, і саме зараз я, так би мовити, дозріла до потрапляння в олімпійську збірну.

- Кілька слів про себе, адже широкому загалу майже нічого невідомо про вас…

- Почала займатися веслуванням у далекому 2010-му році в Умані, звідки я родом, у свого батька Володимира Іщенка. Тренувалася, тренувалася і ось я вже у складі олімпійської збірної. Дуже вдячна свої матусі за ії підтримку упродовж всього часу, що я займаюся веслуванням – без неї я б наврядчи досягла б цієї мети

- Так, ви у складі команди на Токіо-2020, але напевно мрієте про олімпійську медаль…

- Так, дійсно. Це, мабуть, мрія багатьох спортсменів. Вище вже нікуди. Тож працюватимемо і намагатимемося потрапити на олімпійський п’єдестал.

Кубок України-2021. Головна героїня - Юлія ЮРІЙЧУК

Пресслужба ФКУНовини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…