Южненська байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА прокоментувала відбір в олімпійську збірну. Нагадаємо, що Ігри в Токіо стануть для неї другими в кар’єрі.

- Відчуття відмінні, - відзначила Анастасія на початку бесіди. – Такий спокій на душі, ви не уявляєте. Моєю задачею було потрапляння в олімпійську збірну. Я це зробила, і дуже задоволена цим.

- Наскільки хвилюючим був другий день відбору, коли відбувся спринт?

- Другий день був більш спокійним, ніж перший. Перший день був стартом нового сезону, стартом Кубком України, котрий, як відомо, був головним відбором в олімпійську збірну. До того ж дистанція 500 м мені дається складніше, ніж спринт, тому перший день для мене був дуже хвилюючим. Щоб ви зрозуміли, наскільки важким він став, скажу так: на фініші я була дуже рада, що цей змагальний день завершився. І завершився успішно для мене.

Другий день відбору був спокійнішім. Було важливо підійти до старту спокійно і просто зробити свою роботу, тобто стартувати і доїхати до фінішу.

- Кому б хотіли подякувати за свою другу Олімпіади?

- На цей результат працювали велика команда. Це і южненський ФСК «Хімік», який очолює Сергій Чернишов - за цей клуб я виступаю з 2008-го року, Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» в особі Ольги Черкасової, звісно, мої рідні та близькі люди. Безумовно, тренерський штаб збірної: тренери, масажисти, медичний персонал – всі вони зробили внесок в наш сьогоднішній результат, зокрема, в мій.

- Відбір в олімпійську збірну відбувся. Які цілі на Олімпійські ігри, другі для вас?

- Головна ціль для мене – відібратися в четвірку. В цей гарний, класний екіпаж. І, звісно, завоювати медаль на Іграх в Токіо.

Пресслужба ФКУНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…