Южненська байдарочниця Анастасія ТОДОРОВА прокоментувала відбір в олімпійську збірну. Нагадаємо, що Ігри в Токіо стануть для неї другими в кар’єрі.

- Відчуття відмінні, - відзначила Анастасія на початку бесіди. – Такий спокій на душі, ви не уявляєте. Моєю задачею було потрапляння в олімпійську збірну. Я це зробила, і дуже задоволена цим.

- Наскільки хвилюючим був другий день відбору, коли відбувся спринт?

- Другий день був більш спокійним, ніж перший. Перший день був стартом нового сезону, стартом Кубком України, котрий, як відомо, був головним відбором в олімпійську збірну. До того ж дистанція 500 м мені дається складніше, ніж спринт, тому перший день для мене був дуже хвилюючим. Щоб ви зрозуміли, наскільки важким він став, скажу так: на фініші я була дуже рада, що цей змагальний день завершився. І завершився успішно для мене.

Другий день відбору був спокійнішім. Було важливо підійти до старту спокійно і просто зробити свою роботу, тобто стартувати і доїхати до фінішу.

- Кому б хотіли подякувати за свою другу Олімпіади?

- На цей результат працювали велика команда. Це і южненський ФСК «Хімік», який очолює Сергій Чернишов - за цей клуб я виступаю з 2008-го року, Одеська обласна організація ФСТ «Динамо» в особі Ольги Черкасової, звісно, мої рідні та близькі люди. Безумовно, тренерський штаб збірної: тренери, масажисти, медичний персонал – всі вони зробили внесок в наш сьогоднішній результат, зокрема, в мій.

- Відбір в олімпійську збірну відбувся. Які цілі на Олімпійські ігри, другі для вас?

- Головна ціль для мене – відібратися в четвірку. В цей гарний, класний екіпаж. І, звісно, завоювати медаль на Іграх в Токіо.

Пресслужба ФКУНовини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…