В перший день особистого чемпіонату України памяті Вячеслава Сорокіна визначилися переможці змагань в 11-ти видах програми, зокрема в 5-ти олімпійських видах.

В найбільш очікуваному заїзді першого дня – фіналі змагань каноїстів-одиночників на дистанції 1000 м – перемогу з резул'ьтатом міжнародного рівня (3.49,21) здобув Юрій ВАНДЮК із Ковеля. Другим фінішував Павло АЛТУХОВ, який представляє Полтавську область – 3.51,91. Серед байдарочників прогнозовану та, досить впевнену перемогу, здобув Олег КУХАРИК (Полтавська), також з високим результатом – 3.30,96. Учасники змагалися при невеличкому попутному вітрі – 1 м/с.

champions 31 07 01

В суперництві двох жіночих четвірок збірної України перемогу з перевагою майже 1,3 секунди здобула четвірка у складі Марії ПОВХ (Волинська), Наталії ДОКІЄНКО (Київська), Анастасії ТОДОРОВОЇ (Одеська) та Інни ГРИЩУН (Полтавська) – 1.32,84.

champions 31 07 01

В іншому жіночому олімпійському виді - в «каное-двійці, 500 м» - чемпіонами стали - Юлія КОЛЕСНИК (Одеська) та Анастасія ЧЕТВЕРІКОВА (Житомирська) – 1.55,79. Фінали в цих олімпійських видах проходили з попутним вітром 2 м/с.

champions 31 07 01

У змаганнях чоловічих четвірок першим став екіпаж збірної України у складі Дмитра ДАНИЛЕНКА, Дениса ЛАХМАНОВА (обидва – Вінницька), Івана СЕМИКІНА (Київська) та Кирила ЧЕРНОМОРОВА (Житомирська) з результатом 1.20,25

K-1000 м чоловіки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Кухарик Олег

Полтавська

3.30.96

2

Цуркан Віталій

Волинська

3.33.88

3

Сиромятников Олександр

Херсонська

3.37.21

4

Баштовий Сергій

Полтавська

3.38.07

5

Чехмістренко Олександр

Запорізька

3.38.26

6

Біденко Микола

Житомирська

3.39.40

7

Теленков Максим

Житомирська

3.41.52

8

Рябов Валерій

Кіровоградська

3.51.76

9

Зарубін Олександр

Херсонська

3.55.56

С-1000 м чоловіки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Вандюк Юрій

Волинська

3.49.21

2

Алтухов Павло

Полтавська

3.51.91

3

Свиридюк Віктор

Волинська

3.54.87

4

Давидов Денис

Запорізька

3.56.73

5

Харечко Данило

Одеська

3.57.30

6

Борсук Павло

Волинська

3.58.15

7

Шеметило Едуард

Полтавська

4.11.13

8

Троцюк Володимир

Волинська

4.24.82

9

Яцюк Олександр

Волинська

4.39.53

К-1 1000 м жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Мунтян Вікторія

Полтавська

4.12,18

2

Скворцова Олена

Херсонська

4.19,72

3

Чиж Аліна

Полтавська

4.25,89

4

Воскресенська Аліна

Київ

4.34,91

5

Квашук Вікторія

Житомирська

4.41,91

6

Біла Анна

Херсонська

4.44,83

7

Юрченко Дар'я

Миколаївська

4.58,68

С-1 1000 м жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Бабак Людмила

Запорізька

4.40.43

2

Грабовець Ілона

Волинська

4.49.03

3

Гончарова Марія

Харківська

4.52.36

4

Жилюк Наталія

Херсонська

4.59.54

5

Патретна Юлія

Дніпропетровська

5.53.82

 

Четверікова Анастасія

Житомирська

4.37.09 знята

К-2 1000 м жінки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Грищун Інна

Полтавська

3.40.71

Повх Марія

Волинська

2

Бураго Ольга

Херсонська

3.45.03

Пінчук Діана

Житомирська

3

Гришакова Ельвіра

Дніпропетровська

3.45.79

Демчина Ольга

Волинська

4

Ісаєва Віра

Київ

3.56.60

Ісаєва Надія

Київ

5

Клюєва Ірина

Одеська

4.04.12

Михальська Зоряна

Львівська

6

Жеплінська Марта

Львівська

4.12.71

Степаненкова Тетяна

Львівська

7

Алєксєєнко Христина

Волинська

4.13.70

Чиж Аліна

Полтавська

8

Магріані Єлизавета

Хмельницька

4.19.78

Кушнір Ірина

Хмельницька

9

Новікова Світлана

Миколаївська

4.23.62

Сисоєва Валентина

Миколаївська

К-4 500 м жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Грищун Інна

Полтавська

1.32.84

Докієнко Наталія

Київська

Повх Марія

Волинська

Тодорова Анастасія

Одеська

2

Горлова Анастасія

Львівська

1.34.11

Кічасова-Скорик Марія

Полтавська

Кукліновська Людмила

Полтавська

Танько Діана

Полтавська

3

Андрухів Іванна

Львівська

1.40.06

Кушнірук Ілона

Львівська

Пінчук Діана

Житомирська

Юрійчук Юлія

Київська

4

Ісаєва Віра

 

1.46.59

Ісаєва Надія

 

Камерилова Світлана

Полтавська

Косицька Влада

Полтавська

5

Жеплінська Марта

Львівська

1.49.81

Михальська Зоряна

Львівська

Рибак Діана

Миколаївська

Степаненкова Тетяна

Львівська

6

Зварич Дарія

 

1.50.65

Магріані Єлизавета

Хмельницька

Кушнір Ірина

Хмельницька

Павлова Анастасія

 

7

Новікова Світлана

Миколаївська

1.54.71

Сисоєва Валентина

Миколаївська

Шепель Владислава

Миколаївська

Юрченко Дар'я

Миколаївська

8

Деньгуб Юлія

Дніпропетровська

2.05.12 знята

Ільїна Яна

Дніпропетровська

Мунтян Ірина

Дніпропетровська

Мусієнко Антоніна

Дніпропетровська

К-4 500 м чоловіки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Даниленко Дмитро

Вінницька

1.20.25

Лахманов Денис

Вінницька

Семикін Іван

Київська

Черноморов Кирило

Житомирська

2

Галкін Юрій

Одеська

1.20.71

Зайцев Олександр

Херсонська

Зарубін Олександр

Херсонська

Очкур Микола

Одеська

3

Беспалов Святослав

Вінницька

1.22.41

Бойчук Вадим

Одеська

Булавський Роман

Рівненська

Жовтюк Антон

Вінницька

4

Беспалько Дмитро

Миколаївська

1.22.71

Бистревський Віталій

Дніпропетровська

Брезіцький Віталій

Львівська

Смілка Василь

Львівська

5

Гарап Валерій

Дніпропетровська

1.24.25

Іванов Іван

Дніпропетровська

Пархоменко Валентин

Дніпропетровська

Сопронюк Вадим

Дніпропетровська

6

Браташ Віталій

Львівська

1.26.94

Дереза Антон

Дніпропетровська

Ногач Андрій

Львівська

Ткачук Вадим

Черкаська

7

Кривошия Назар

Хмельницька

1.29.65

Мельник Микола

Хмельницька

Флорчук Костянтин

Хмельницька

Шевцов Руслан

Хмельницька

8

Гончар Олександр

Миколаївська

1.30.42

Мручковський Микола

Львівська

Тарасюк Владислав

Рівненська

Хома Ярослав

Тернопільська

9

Калініченко Анатолій

Черкаська

1.32.75

Пісаревський Олексій

Черкаська

Пісаревський Ростислав

Черкаська

Семенченко Ілля

Черкаська

10

Беседін Максим

Сумська

1.37.64

Жоха Ярослав

Сумська

Мостовий Артем

Сумська

Ніконов Олександр

Сумська

К-4 1000 м чоловіки швидкість вітру +1,0 м/с

1

Галкін Юрій

Одеська

2.56.60

Очкур Микола

Одеська

Петров Олег

Вінницька

Цуркан Віталій

Волинська

2

Баштовий Сергій

Полтавська

2.58.71

Копистинський Роман

Вінницька

Костишин Дмитро

Вінницька

Кравчук Сергій

Вінницька

3

Гончар Олександр

Миколаївська

3.04.74

Тарасюк Владислав

Рівненська

Хома Ярослав

Тернопільська

Чедрик Василь

Львівська

4

Глушко Андрій

Львівська

3.08.63

Матюшенко Євген

Херсонська

Мручковський Микола

Львівська

Муратов Олександр

Волинська

5

Калініченко Анатолій

Черкаська

3.10.24

Пісаревський Олексій

Черкаська

Пісаревський Ростислав

Черкаська

Семенченко Ілля

Черкаська

6

Беседін Максим

Сумська

3.14.93

Жоха Ярослав

Сумська

Коваленко Сергій

Сумська

Ніконов Олександр

Сумська

7

Головчук Дмитро

Миколаївська

3.18.43

Медведєв Артем

Миколаївська

Шпилька Віталій

Миколаївська-2

Шпилька Олег

Миколаївська-2

8

Білозор Олексій

Хмельницька

3.26.40

Бровчук Вадим

Хмельницька

Данюк Олександр

Хмельницька

Лозінський Назар

Хмельницька

С-2 500 м жінки швидкість вітру +2,0 м/с

1

Колесник Юлія

Одеська

1.55.79

Четверікова Анастасія

Житомирська

2

Лузан Людмила

Полтавська

1.56.35

Чабанюк Катерина

Полтавська

3

Крикун Ольга

Івано-Франківська

1.58.12

Терета Валерія

Львівська

4

Путніна Юліана

Житомирська

1.58.81

Циганкова Олена

Рівненська

5

Гончарова Марія

Харківська

2.05.09

Шарова Валерія

Черкаська

6

Грабовець Ілона

Волинська

2.09.65

Ібадова Севілія

Полтавська

7

Шаманська Марія

Черкаська

2.12.06

Шляховська Ольга

Кіровоградська

8

Пошибайло Катерина

Полтавська

2.13.42

Трощак Дар`я

Полтавська

9

Ємельянова Анастасія

Волинська

2.18.73

Жилюк Наталія

Херсонська

10

Кардаш Крістіна

Херсонська

2.26.50

Комлєва Тетяна

Херсонська

Пресслужба ФКУ із Дніпра



Новини Україна

16 вересня 2020

В Полтаві стартує командний чемпіонат України

До вашої уваги стартові протоколи та програма 1-го дня командного чемпіонату України, який відбудеться в…
13 вересня 2020

Завершився чемпіонат України з марафону

У Вінниці з 9 по 10 вересня проходив чемпіонат України з марафону.
08 вересня 2020

Cтали відомі стартові протоколи чемпіонату України з марафону

Суддівська колегія чемпіонату України з марафону (головний суддя – Сергій ОСИПЕНКО, головний секретар – Тамара…

Міжнародні новини

20 вересня 2020

Збірна України завоювала 32 медалі і посіла 3-е місце в Кубку націй на великих міжнародних…

Українські веслувальники завоювали 32 медалі (11 золотих, 10 срібних та 11 бронзових) юнацьких змаганнях «Olympic…
20 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Україна завоювала 24 медалі за два дні змагань

Юні українські веслувальники завоювали 24 медалі (6 золотих, 8 срібних та 10 бронзових) за другий…
17 вересня 2020

Юнацькі змагання «Olympic Hopes». Є перша українська медаль в Сегеді!

Каноїстки Тетяна СМИЛОВЕНКО та Христина ОСИПЧУК відкрили рахунок медалям збірної України на міжнародних юнацьких змаганнях…