Сім українських спортсменів візьмуть участь у змаганнях з веслувального слалому на Європейських іграх, які відбудуться в Кракові. Про це проєкту «Веслування України» повідомив президент федерації веслового слалому України Дмитро ПРОКОПЕНКО (на фото: Лідерка українського слалому Вікторія УС)

ЗБІРНА УКРАЇНИ

За підсумком відбіркових змагань, які відбулися упродовж квітня-місяця, у склад команд увійшли: Вікторія УС, Вікторія ДОБРОТВОРСЬКА, Анна ЛИЧКО, Олександр ФЕДОРЕНКО, Сергій СОВКО, Артм ІВЧЕНКО і Артем КОРНІЙЧУК.

ЄВРОПЕЙСЬКІ ІГРИ-2023

В рамках Європейських ігор відбудеться чемпіонат Європи з веслувального слалому. Також відзначимо, що в кожному з видів змагань одиночників у слаломі (байдарка і каное) серед чоловіків і серед жінок на кону стоятиме олімпійська ліцензія.

Змагання відбудуться на відомому веслувальному каналі «Kolna sports centre», в Кракові, наприкінці програми Європейських ігор, з 29 червня по 2 липня.

ВИДИ ПРОГРАМИ

Крім змагань в одиночці в каное і байдарці, відбудуться командні перегони в обох класах, а також в каяк кросі. Всього – 10 видів (по 5 серед жінок і чоловіків).

В усіх видах програми візьмуть участь Олександр ФЕДОРЕНКО і Сергій СОВКО, обидві Вікторії стартують в в 4-х видах з 5-ти (крім командних перегонів в каное).

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»Новини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…