Українські байдарочники Олег КУХАРИК, Дмитро ДАНИЛЕНКО, Ігор ТРУНОВ і Іван СЕМИКІН, а також каноїстка Людмила ЛУЗАН посіли перші місця в світовому рейтингу 2022 року. Рейтинги в окремих видах опублікував сайт Міжнародної федерації каное.

ПЕРШІ В СВІТОВОМУ РЕЙТИНГУ

Українські байдарочники вчотирьох окупували першу сходинку світового рейтингу в категорії «байдарка-четвірка, 500 м», набравши за підсумком етапі Кубку світу в Рачіце і Познані, а також чемпіонату світу 272 очки, Людмила стала першою в рейтингу в «С1-1000» (200).

Нагадаємо, що Олег КУХАРИК (Полтавська, СК «Гірник», тренер – Олександр СІМОНОВ), Дмитро ДАНИЛЕНКО (Вінницька, тренери – Світлана СЕРГУН, Володимир ДЖИГА), Ігор ТРУНОВ (Полтавська, тренери – Володимир БОЙКО, Григорій КОЛОМОЄЦЬ) і Іван СЕМИКІН (Київська, тренер – Олексій СЕМИКІН) в цьому році завоювали повний комплект медалей, ставши бронзовими призерами чемпіонату світу, вигравши етап Кубку світу в Познані і завоювавши срібло на етапі Кубку світу в Познані (старший тренер збірної - Олександр СІМОНОВ). А Людмила ЛУЗАН (Полтавська, СК «Гірник», тренер – Микола МАЦАПУРА) на дистанції 1000 м перемогла в двох фіналах, які проводилися в цьому році – в Рачіце і Галіфаксі. Нагадаємо, що вона завоювала більше всіх медалей серед українських веслувальників - 8 (5-3-0), ставши дворазовою чемпіонкою світу, чемпіонкою Європи, а також завоювала 2 золоті медалі на етапі Кубку світу в Рачіце.

K4 500 Racice 02

K4 500 Racice 02

ПРИЗЕРИ

Також на своєрідний п’єдестал в світових рейтингах потрапили: на 2-му місці - байдарочниці Людмила КУКЛІНОВСЬКА і Анастасія ГОРЛОВА в «двійці, 200 м», які завоювали срібло в Познані і стали 6-ми на чемпіонаті світу (150 очок), на 3-му – каноїсти Юрій ВАНДЮК, Андрій РИБАЧОК, Віталій ВЕРГЕЛЕС в «четвірці, 500 м», Людмила ЛУЗАН («одиночка, 500 м»).

K4 500 Racice 02

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТОП-10

В топ-10 в олімпійських видах увійшли: каноїсти Павло АЛТУХОВ в С1-1000 (4-е місце, 170 очок), Віталій ВЕРГЕЛЕС і Андрій РИБАЧОК в «С2-500» (7-е місце, 183), а також Олег КУХАРИК з Ігорем ТРУНОВИМ в «К2-500» (9-е місце, 160).

Canoe of Ukraine youtube2jpg

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»



Новини Україна

26 травня 2023

Збірна України з веслування виступить на етапі Кубку світу в Познані

Збірна України виступить на етапі Кубку світу в Познані, який відбудеться з 26 по 28…
18 лютого 2023

Без Михалича... П’ять років тому не стало легендарного українського тренера

Рівно п’ять років тому пішов з життя заслужений тренер СРСР, Молдови і України з веслування,…
02 січня 2023

Срібний призер Олімпійських ігор херсонець Сергій КІРСАНОВ відзначив 60-річний ювілей!

Сьогодні своє 60-річчя відзначає срібний призер Олімпійських, триразовий чемпіон світу Сергій КІРСАНОВ, який з 2008-го…

Міжнародні новини

29 травня 2023

Визначився склад збірної України з веслування на Європейських іграх

Збірна України завоювала 11 медалей (3 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) на етапі Кубку світу…
28 травня 2023

Збірна України з веслування завоювала дві золоті медалі на Кубку світу в Польщі

Збірна України завоювала дві золоті медалі в перший день фіналів на етапі Кубку світу, який…
27 травня 2023

Перемоги і поразки збірної України в перший день Кубку світу в Познані (ВІДЕО)

Збірна України розпочала виступ своєму першому міжнародному старті року - етапі Кубку світу, який проходить…