Сьогодні своє 75-річчя відзначає олімпійський чемпіон Юрій СТЕЦЕНКО!

Перші свої нагороди світового рівня Юрій СТЕЦЕНКО завоював на чемпіонаті світу-1966 у Берліні, де став першим в байдарці-двійці на дистанції 1000 м з Олександром ШАПАРЕНКОМ та завоював бронзову медаль в «четвірці-1000 м», де, крім двох чемпіонів в «двійці», також виступали Володимир МОРОЗОВ та Георгій КАРЮХІН.

На своїх перших Олімпійських іграх – в Мехіко-1968 – сьогоднішній ювіляр виступав в четвірці на дистанції 1000 м, але у фінал тоді наш квартет не потрапив.

А ось в Мюнхені радянська четвірка, де компанію Юрію СТЕЦЕНКУ склали Володимир МОРОЗОВ, Юрій ФІЛАТОВ та Валерій ДІДЕНКО з результатом 3.14,02 стала чемпіоном, на секунду випередивши румунський екіпаж.

Всього в активі ювіляра три золоті та одна бронзова медалі чемпіонатів світу, дві золоті чемпіонату Європи, та 11 вищих титулів чемпіонату СРСР в період 1964-1972.

Федерація каное України вітає Юрія Миколайовича з ювілеєм та бажає міцного здоров’я та довгих років життя!Новини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…