Виконком ФКУ на засіданні, яке відбулося в режимі онлайн, прийняв рішення щодо проведення позачергової конференції.

Виконком прийняв рішення, що проведення позачергової конференції ФКУ 30 січня, як вимагала ініціативна група, недоцільне через карантин. Було вирішено, що цей захід відбудеться в Дніпрі, під час Кубку України, який запланований 9-12 квітня. Дата конференції буде визначена пізніше.

У заході взяли участь члени виконкому: президент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ, генеральний секретар ФКУ Олександр МОСТОВЕНКО, перший віцепрезидент ФКУ Валерій МОРГУН, віцепрезиденти – Микола БАРАНОВ, Віктор ВІНТОНЯК, Володимир МИЛЯН, голова суддівської колегії ФКУ Богдан БАЛАБАН і головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН.

Також в засіданні взяв участь провідний тренер штатної національної збірної команди України з веслування на байдарках і каное Павло МАЗУРЕНКО.

Щодо другого пункту порядку денного «Про розподіл функціональних обов‘язків між членами виконкому відповідно до Статуту», було прийняте рішення доопрацювати це питання.

Пресслужба ФКУНовини Україна

14 травня 2021

Українські веслувальники вийшли у фінал Кубка світу в трьох видах програми

За підсумками 1-го дня етапу Кубку світу, який триває в Сегеді, веслувальники збірної України вийшли…
13 травня 2021

Токіо-2020. Павло АЛТУХОВ: «Не передати словами, як важко далася мені ця перемога» (відео)

Каноїст збірної України Павло АЛТУХОВ відразу після переможного фінішу на дистанції 1000 м в олімпійської…

Міжнародні новини

13 травня 2021

Десята олімпійська ліцензія збірної України з веслування, чи Гонка життя Павла АЛТУХОВА

Вихованець хмельницького веслування  каноїст Павло АЛТУХОВ, який представляє зараз Полтавщину, виграв у фіналі кваліфікації на…