Суддівська колегія чемпіонату України серед молоді і юніорів (головний суддя – Владислав ГРЯЗНОВ, головний секретар – Зоя ВЕНГЕР) повідомила про зміни в програмі змагань. Вони відбудуться в Дніпрі 21-24 травня (20-е – день приїзду).

Тепер фінали одиночок на дистанції 1000 м, які раніше були заплановані у другий день, відбудуться у перший день змагань.

Федерація каное України також нагадує про обов’язкове тестування на COVID-19 учасників чемпіонатів України серед юніорів та молоді, а також особистого чемпіонату України пам'яті Вячеслава Сорокіна (26-29 травня).

Чемпіонат України серед молоді та юніорів. Попередня програма (зі змінами)

Пресслужба ФКУ



Новини Україна

30 квітня 2025

Юрій ЧЕБАН: «На Олімпійських іграх-2028 маємо отримати сильну та збалансовану збірну України»

Головний тренер збірної України Юрій ЧЕБАН дав інтерв’ю виданню «SportBusiness Media», в якому розповів про…
27 квітня 2025

Визначився склад збірної України для підготовки на міжнародні змагання

За підсумками Кубку України пам’яті Юлії РЯБЧИНСЬКОЇ була проведена тренерська нарада, де визначився склад збірної…
24 квітня 2025

Майже всі найсильніші веслувальники візьмуть участь в Кубку України

З 24 по 28 квітня в Умані відбудеться Кубок України і всеукраїнських змагань серед юніорів…

Міжнародні новини

10 квітня 2025

Опублікована веслувальна програма Олімпійських ігор-2028

Міжнародний олімпійський комітет (МОК) затвердив програму Ігор-2028, зокрема і змагання з веслування - в каноеспринті…
26 грудня 2024

Міжнародна федерація каное оголосила про зміни в правилах змагань

Міжнародна федерація каное оголосила про зміни в правилах змагань у різних видах веслування, які вступають…
23 серпня 2024

Чемпіонат світу-2024. Чи зможе Олег КУХАРИК кинути виклик олімпійському чемпіону Парижа Йозефу Досталю?

18 веслувальників збірної України візьмуть участь в чемпіонаті світу в неолімпійських видах програми, який вперше…