Авангардівський селищний голова Сергій ХРУСТОВСЬКИЙ заявив про відродження веслувального каналу на 14 км Овідіопольської дороги, який знаходиться на території цієї ОТГ.

Hrustovski- Стан веслувальної бази мене особисто турбує як голову селищної ради, адже з 1 січня 2020 року Нова Долина увійшла у склад Авангардівської ОТГ. Тому нам важливо підняти статус веслувальної бази, а зараз ця територія перебуває в занедбаному стані.

Ми проведемо ряд юридичних та організаційних заході для відродження знаменитої веслувальної бази на 14 кілометрів Овідіопольскої дороги. Впевнений, що спільними зусиллями Авангардівської ОТГ та держави ми зможемо відбудувати базу, і наші чемпіони гремітимуть у всьому світі.

Найближчим часом ми плануємо з головою відділення НОК України в Одеській області Миколою Мільчевим зустрітися з головою Мінмолодьспорта Вадимом Гутцайтом та президентом НОК України Сергієм Бубкою. Я впевнений, що ця зустріч має стати поштовхом для того, щоб упродовж двох-трьох років відновити років відновити ту славу, яку мав веслувальний канал.

БАЗА ОЛІМПІЙСЬКОЇ ПІДГОТОВКИ

Головний тренер збірної України, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН з 2016-го року бореться за відродження водно-веслувальної бази ОФСК «Локомотив» на 14-му км Овідіопольської дороги, яка не функціонує з 2005 року. Він бачить цю базу як одну з локацій розвитку веслування та водних видів спорту в Одеській області.

«Також базу можна використовувати для проведення чемпіонатів України, інших спортивно-масових заходів, проведення навчально-тренувальних зборів олімпійських збірних команд», - відзначив керманич збірної.

Також активну позицію в цьому питанні займає Федерація каное України (президент – Сергій ЧЕРНИШОВ)

Odessa course 02

26 червня. Авангард. Інтерв’ю Сергія ХРУСТОВСЬКОГО

Пресслужба ФКУНовини Україна

20 листопада 2020

Як веслувальники збірної України готуються до олімпійського сезону. Такого ви ще не бачили (відео)

В Туреччині набирає оберти другий збір національної збірної України. Яскравий кліп із закордонного збору –…
19 листопада 2020

Національна збірна України з веслування розпочала другий тренувальний збір в Туреччині

Національна збірна України з веслування розпочала свій другий тренувальний збір в Туреччині в рамках підготовки…

Міжнародні новини

08 листопада 2020

Українка Вікторія УС вдруге піднялася на п’єдестал Кубку світу у Франції

Українська майстриня веслувального слалому Вікторія УС завоювала срібну медаль в каное-одиночці на етапі Кубку світу,…