Представники веслувальної спільноти (всього 71 особа) звернулися з листом до Міністерства молоді і спорту України в підтримку Едема МУРАДАСІЛОВА на посту старшого тренера збірної України з резерву.

ДОСЯГНЕННЯ 2022-ГО

В 2022-му в активі збірної України 11 медалей (3 золоті, 2 срібні, 6 бронзових) на чемпіонатах світу і Європи серед молоді і юніорів. Безпосередньо при участі Едема МУРАДАСІЛОВА (він займався підготовкою каноїстів обох вікових груп) збірна України завоювала 6 медалей (3 золоті, 1 срібна і 2 бронзові): 5 – в чоловічих категоріях, 1 – в змішаній (золото - Ярослав ВЕРБЛЮД/ Ірина ФЕДОРІВ).

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

До Вас звертаються, тренери, спортсмени, працівники сфери спорту, які глибоко стурбовані напругою, що наростає у веслувальній громаді та збірній команді України. Завершується нелегкий спортивний 2022 рік, вся спортивна спільнота дивиться у світле майбутнє українського спорту. Веслування України витримало всі виклики цього сезону та з вірою в загальну перемогу працює на користь авторитету держави, та в тому числі на спортивному фронті.

Попереду традиційне підбиття підсумків сезону 2022 року у нашому виді спорту. Ініціативна група тренерів та спортсменів збірної команди України з веслування на байдарках та каное висловлює беззаперечну довіру старшому тренеру з резерву збірної команди України Мурадасілову Едему Яг'яйовичу. Хочемо зазначити, що Едем Яг'яйович очолив групу каноїстів збірної команди вікової групи U18 та U23 перед початком військової агресії з боку рф у нашій країні. Разом ми пройшли нелегкі часи початку війни та подальшої адаптації життя у воєнному стані. Кожна отримана медаль на чемпіонаті Європи та світу серед юніорів та молоді - це щоденна, кропітка робота великої кількості діячів нашого спорту, але насамперед, тренера Мурадасілова Едема, який зарекомендував себе як безпристрасний професіонал своєї справи та зміг за короткий проміжок часу створити конкурентоспроможну команду!

Зважаючи на все вище вказане, просимо врахувати думку веслувальної спільноти при заслуховуванні звітів старших тренерів збірної команди та розгляду кандидатур на посади старших тренерів збірної команди України з веслування на байдарках та каное на наступний 2023 рік. Просимо продовжити контракт зі старшим тренером з резерву Мурадасіловим Едемом Яг'яйовичем на 2023 рік як тренера провідної групи каноїстів U18 та U23. Таблиця осіб з підписами, які підтримали звернення додається.

Щиро сподіваємося на вашу підтримку та розуміння.

Свої підписи під листом зокрема залишили: чемпіони Європи, срібні призери чемпіонату світу серед молоді 2022 року Павло БОРСУК, Артем ЧЕТВЕРТАК, чемпіони світу серед юніорів 2022 року Ярослав ВЕРБЛЮД, Віталій ПРИСТАЙ, Олександр РУДЕНКО, Микита ТЕССА, призерка чемпіонату Європи серед юніорів Іванна ДЯЧЕНКО, заслужений майстер спорту України Олександр МАКСИМЧУК, заслужений майстер спорту СРСР Микола БАРАНОВ, експрезидент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ і багато інших

Сканкопія листа з підписами додається

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»Новини Україна

02 січня 2023

Срібний призер Олімпійських ігор херсонець Сергій КІРСАНОВ відзначив 60-річний ювілей!

Сьогодні своє 60-річчя відзначає срібний призер Олімпійських, триразовий чемпіон світу Сергій КІРСАНОВ, який з 2008-го…
30 грудня 2022

Дворазова чемпіонка світу-2022 Людмила ЛУЗАН увійшла в трійку кращих спортсменів України

Каноїстка з Полтавщини Людмила ЛУЗАН увійшла в трійку кращих спортсменів країни в 2022-му році за…
15 грудня 2022

Дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН виручив 110 тисяч доларів за олімпійські медалі (відео)

109452 долари виручив знаменитий український веслувальник Юрій ЧЕБАН за свої олімпійські медалі за підсумками онлайн-аукціону…

Міжнародні новини

09 грудня 2022

МОК затвердив олімпійську кваліфікацію з веслувального слалому на Ігри-2024. Коли стартують українці?

Міжнародний олімпійський комітет схвалив фінальний шлях кваліфікації з веслувального слалому на Ігри в Парижі-2024, де…
05 грудня 2022

Українські байдарочники і Людмила ЛУЗАН знову визнані найкращими у світі

Українські байдарочники Олег КУХАРИК, Дмитро ДАНИЛЕНКО, Ігор ТРУНОВ і Іван СЕМИКІН, а також каноїстка Людмила…
20 листопада 2022

Неймовірно! За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників – третина від…

За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників. Як ми днями повідомляли,…