Представники веслувальної спільноти (всього 71 особа) звернулися з листом до Міністерства молоді і спорту України в підтримку Едема МУРАДАСІЛОВА на посту старшого тренера збірної України з резерву.

ДОСЯГНЕННЯ 2022-ГО

В 2022-му в активі збірної України 11 медалей (3 золоті, 2 срібні, 6 бронзових) на чемпіонатах світу і Європи серед молоді і юніорів. Безпосередньо при участі Едема МУРАДАСІЛОВА (він займався підготовкою каноїстів обох вікових груп) збірна України завоювала 6 медалей (3 золоті, 1 срібна і 2 бронзові): 5 – в чоловічих категоріях, 1 – в змішаній (золото - Ярослав ВЕРБЛЮД/ Ірина ФЕДОРІВ).

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

До Вас звертаються, тренери, спортсмени, працівники сфери спорту, які глибоко стурбовані напругою, що наростає у веслувальній громаді та збірній команді України. Завершується нелегкий спортивний 2022 рік, вся спортивна спільнота дивиться у світле майбутнє українського спорту. Веслування України витримало всі виклики цього сезону та з вірою в загальну перемогу працює на користь авторитету держави, та в тому числі на спортивному фронті.

Попереду традиційне підбиття підсумків сезону 2022 року у нашому виді спорту. Ініціативна група тренерів та спортсменів збірної команди України з веслування на байдарках та каное висловлює беззаперечну довіру старшому тренеру з резерву збірної команди України Мурадасілову Едему Яг'яйовичу. Хочемо зазначити, що Едем Яг'яйович очолив групу каноїстів збірної команди вікової групи U18 та U23 перед початком військової агресії з боку рф у нашій країні. Разом ми пройшли нелегкі часи початку війни та подальшої адаптації життя у воєнному стані. Кожна отримана медаль на чемпіонаті Європи та світу серед юніорів та молоді - це щоденна, кропітка робота великої кількості діячів нашого спорту, але насамперед, тренера Мурадасілова Едема, який зарекомендував себе як безпристрасний професіонал своєї справи та зміг за короткий проміжок часу створити конкурентоспроможну команду!

Зважаючи на все вище вказане, просимо врахувати думку веслувальної спільноти при заслуховуванні звітів старших тренерів збірної команди та розгляду кандидатур на посади старших тренерів збірної команди України з веслування на байдарках та каное на наступний 2023 рік. Просимо продовжити контракт зі старшим тренером з резерву Мурадасіловим Едемом Яг'яйовичем на 2023 рік як тренера провідної групи каноїстів U18 та U23. Таблиця осіб з підписами, які підтримали звернення додається.

Щиро сподіваємося на вашу підтримку та розуміння.

Свої підписи під листом зокрема залишили: чемпіони Європи, срібні призери чемпіонату світу серед молоді 2022 року Павло БОРСУК, Артем ЧЕТВЕРТАК, чемпіони світу серед юніорів 2022 року Ярослав ВЕРБЛЮД, Віталій ПРИСТАЙ, Олександр РУДЕНКО, Микита ТЕССА, призерка чемпіонату Європи серед юніорів Іванна ДЯЧЕНКО, заслужений майстер спорту України Олександр МАКСИМЧУК, заслужений майстер спорту СРСР Микола БАРАНОВ, експрезидент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ і багато інших

Сканкопія листа з підписами додається

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»Новини Україна

26 травня 2023

Збірна України з веслування виступить на етапі Кубку світу в Познані

Збірна України виступить на етапі Кубку світу в Познані, який відбудеться з 26 по 28…
18 лютого 2023

Без Михалича... П’ять років тому не стало легендарного українського тренера

Рівно п’ять років тому пішов з життя заслужений тренер СРСР, Молдови і України з веслування,…
02 січня 2023

Срібний призер Олімпійських ігор херсонець Сергій КІРСАНОВ відзначив 60-річний ювілей!

Сьогодні своє 60-річчя відзначає срібний призер Олімпійських, триразовий чемпіон світу Сергій КІРСАНОВ, який з 2008-го…

Міжнародні новини

29 травня 2023

Визначився склад збірної України з веслування на Європейських іграх

Збірна України завоювала 11 медалей (3 золоті, 3 срібні, 5 бронзових) на етапі Кубку світу…
28 травня 2023

Збірна України з веслування завоювала дві золоті медалі на Кубку світу в Польщі

Збірна України завоювала дві золоті медалі в перший день фіналів на етапі Кубку світу, який…
27 травня 2023

Перемоги і поразки збірної України в перший день Кубку світу в Познані (ВІДЕО)

Збірна України розпочала виступ своєму першому міжнародному старті року - етапі Кубку світу, який проходить…