Представники веслувальної спільноти (всього 71 особа) звернулися з листом до Міністерства молоді і спорту України в підтримку Едема МУРАДАСІЛОВА на посту старшого тренера збірної України з резерву.

ДОСЯГНЕННЯ 2022-ГО

В 2022-му в активі збірної України 11 медалей (3 золоті, 2 срібні, 6 бронзових) на чемпіонатах світу і Європи серед молоді і юніорів. Безпосередньо при участі Едема МУРАДАСІЛОВА (він займався підготовкою каноїстів обох вікових груп) збірна України завоювала 6 медалей (3 золоті, 1 срібна і 2 бронзові): 5 – в чоловічих категоріях, 1 – в змішаній (золото - Ярослав ВЕРБЛЮД/ Ірина ФЕДОРІВ).

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

До Вас звертаються, тренери, спортсмени, працівники сфери спорту, які глибоко стурбовані напругою, що наростає у веслувальній громаді та збірній команді України. Завершується нелегкий спортивний 2022 рік, вся спортивна спільнота дивиться у світле майбутнє українського спорту. Веслування України витримало всі виклики цього сезону та з вірою в загальну перемогу працює на користь авторитету держави, та в тому числі на спортивному фронті.

Попереду традиційне підбиття підсумків сезону 2022 року у нашому виді спорту. Ініціативна група тренерів та спортсменів збірної команди України з веслування на байдарках та каное висловлює беззаперечну довіру старшому тренеру з резерву збірної команди України Мурадасілову Едему Яг'яйовичу. Хочемо зазначити, що Едем Яг'яйович очолив групу каноїстів збірної команди вікової групи U18 та U23 перед початком військової агресії з боку рф у нашій країні. Разом ми пройшли нелегкі часи початку війни та подальшої адаптації життя у воєнному стані. Кожна отримана медаль на чемпіонаті Європи та світу серед юніорів та молоді - це щоденна, кропітка робота великої кількості діячів нашого спорту, але насамперед, тренера Мурадасілова Едема, який зарекомендував себе як безпристрасний професіонал своєї справи та зміг за короткий проміжок часу створити конкурентоспроможну команду!

Зважаючи на все вище вказане, просимо врахувати думку веслувальної спільноти при заслуховуванні звітів старших тренерів збірної команди та розгляду кандидатур на посади старших тренерів збірної команди України з веслування на байдарках та каное на наступний 2023 рік. Просимо продовжити контракт зі старшим тренером з резерву Мурадасіловим Едемом Яг'яйовичем на 2023 рік як тренера провідної групи каноїстів U18 та U23. Таблиця осіб з підписами, які підтримали звернення додається.

Щиро сподіваємося на вашу підтримку та розуміння.

Свої підписи під листом зокрема залишили: чемпіони Європи, срібні призери чемпіонату світу серед молоді 2022 року Павло БОРСУК, Артем ЧЕТВЕРТАК, чемпіони світу серед юніорів 2022 року Ярослав ВЕРБЛЮД, Віталій ПРИСТАЙ, Олександр РУДЕНКО, Микита ТЕССА, призерка чемпіонату Європи серед юніорів Іванна ДЯЧЕНКО, заслужений майстер спорту України Олександр МАКСИМЧУК, заслужений майстер спорту СРСР Микола БАРАНОВ, експрезидент ФКУ Сергій ЧЕРНИШОВ і багато інших

Сканкопія листа з підписами додається

КОЛЕКТИВНИЙ ЛИСТ

Влад ЄФІМОВ, проєкт «Веслування України»Новини Україна

03 грудня 2022

Юрій ЧЕБАН передав всі свої олімпійські медалі на благодійний аукціон. Сюжет ТК "1+1" (відео)

Як відомо, дворазовий олімпійський чемпіон Юрій ЧЕБАН виставив на благодійний аукціон всі свої олімпійські медалі.…
01 грудня 2022

Дворазовий олімпійський чемпіон з України виставив свої золоті медалі на благодійний аукціон

Дворазовий олімпійський чемпіон з веслування Юрій ЧЕБАН виставив всі свої три олімпійські медалі (золото Лондона-2012…
24 листопада 2022

Українська веслувальна спільнота звернулася з листом до Міністерства в підтримку тренера, який завоював 6 медалей…

Представники веслувальної спільноти (всього 71 особа) звернулися з листом до Міністерства молоді і спорту України…

Міжнародні новини

20 листопада 2022

Неймовірно! За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників – третина від…

За останні два роки заслуженими майстрами спорту України стали 10 веслувальників. Як ми днями повідомляли,…
08 листопада 2022

Міжнародна федерація каное оприлюднила календар змагань 2023 року

Міжнародна федерація каное оприлюднила календар змагань 2023 року. Головними стартами, як відомо, стануть ліцензійні чемпіонати…
06 листопада 2022

Міжнародне антідопінгове агентство опублікувало список заборонених препаратів на 2023-й рік

Міжнародне антідопінгове агентство опублікувало список заборонених препаратів на 2023-й рік. Також опублікований список основних змін…