Напередодні старту сезону Федерація каное України підготувала відеоролик «Як зробити онлайн-заявку». Нагадаємо, що з 9 по 12 квітня в Дніпрі відбудеться Кубок України пам’яті Юлії Рябчинської, який стане першим етапом відбору в олімпійську збірну.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Як ви знаєте, з минулого року заявка на всеукраїнські змагання здійснюється через Інтернет. Деякі роз'яснення за цією темою.

Для того, щоб заявитися на змагання, ви переходите за цим посиланням (воно також розміщене в нижній частині сайту). Вводите пароль, який у вас повинен бути (якщо ні, звертайтеся у ФКУ), та заявляєте спортсмена на те, чи інше змагання.

Важливий момент: спортсмен повинен бути в базі даних. Якщо його там немає, ви заносите його дані в базу даних, яка є в окремому пункті онлайн-заявки, а потім заявляєте на змагання.

ЛОГІН ТА ПАРОЛЬ

Щоб отримати логін та пароль для доступу до бази даних, необхідно на e-mail Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. відправити офіційний лист (скан-копія) від регіональної федерації за підписом керівника та мокрою печаткою з вказанням особи, яка буде відповідати за онлайн-заявку спортсменів.

Безпосередньо заявка здійснюється за відеоінструкцією, яка приведена нижче

ОНЛАЙН-ЗАЯВКА. ВІДЕОІНСТРУКЦІЯНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…
05 травня 2024

Юрій ЛИСЯНИЙ: «В боротьбі за олімпійську ліцензію хлопці мають відпрацювати на 110%»

Старший тренер збірної України Юрій ЛИСЯНИЙ відповів на питання «Веслування України» за підсумками Кубку України,…

Міжнародні новини

12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…
24 травня 2024

Українські веслувальники візьмуть участь в етапі Кубку світу

Українські веслувальники візьмуть участь в етапі Кубку світу, який стартує сьогодні в Познані.
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Сергій БЕЗУГЛИЙ: «Завоювати олімпійські ліцензії завадили тренерські прорахунки»

Першим проаналізував результати олімпійського відбору в чоловічому каное досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ. Зараз слово майстру…