У четвер, 11 березня, за ініціативи НОК України спільно з Мінмолодьспортом і олімпійським інститутом НУФВСУ відбудеться черговий освітній вебінар.

Тема зустрічі: «Метаболічні засоби супроводу процесу підготовки юних спортсменів», лектором якої виступить доктор біологічних наук, головний спеціаліст Національного антидопінгового центру України Лариса ГУНІНА.

Відзначимо, в рамках циклу вебінарів для спортсменів, тренерів та фахівців з організації та управління спортом у 2021 році заплановано 20 онлайн-заходів.

Нагадаємо, у минулому році НОК спільно з Мінмолодьспортом України, олімпійським інститутом НУФВСУ провели 10 наукових вебінарів, під час яких учасники отримали важливі та корисні знання про олімпійську підготовку, основи раціонального харчування, психологічний супровід, олімпійську освіту й історію та багато іншого.

На запрошення НОК України до онлайн-зустрічей долучилося близько 5-ти тисяч спортсменів, тренерів та фахівців спорту з 11-ти країн: крім України, це представники Азербайджану, Білорусії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Латвії, Литви, Молдови, Узбекистану та Естонії.

Реєстрація на онлайн-семінар за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcbaRa9XsQwEFTgpT8nrcbjWQYqu-Qbx0jOg2T5X-PsEbn0g/viewform

Попередня реєстрація триває до 13:00 10 березня 2021 року.

Інструкцію для підключення та код доступу для участі у відео-зустрічі отримаєте на особистий е-mail 10 березня 2020 року (середа).

Пресслужба ФКУ за матеріалами сайту НОК УкраїниНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…
05 травня 2024

Юрій ЛИСЯНИЙ: «В боротьбі за олімпійську ліцензію хлопці мають відпрацювати на 110%»

Старший тренер збірної України Юрій ЛИСЯНИЙ відповів на питання «Веслування України» за підсумками Кубку України,…

Міжнародні новини

12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…
24 травня 2024

Українські веслувальники візьмуть участь в етапі Кубку світу

Українські веслувальники візьмуть участь в етапі Кубку світу, який стартує сьогодні в Познані.
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Сергій БЕЗУГЛИЙ: «Завоювати олімпійські ліцензії завадили тренерські прорахунки»

Першим проаналізував результати олімпійського відбору в чоловічому каное досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ. Зараз слово майстру…