За підсумками спільного засідання Комісії атлетів НОК України та Комісії «Антураж атлета» представлено цікаву та корисну добірку безкоштовних онлайн курсів на платформі технологічної компанії Coursera.

Підтримка тонусу інтелектуальних м’язів для спортсменів є частиною щоденних тренувань. Впроваджуючи політику, спрямовану на заохочення спортсменів, тренерів та інших суб’єктів олімпійського руху до постійного розвитку та самовдосконалення, НОК України продовжує ділитися необхідними доступними для кожного інструментами.

Як відзначила член комісії «Антураж атлета» Ольга Данько, яка безпосередньо проводила аналіз ресурсу, спортсмени та тренери зможуть відчути себе студентами відомих вишів Європи та Америки не виходячи з дому. Зауважимо, багато лекторіїв мають українські субтитри.

Так у вільному доступі можна отримати знання від викладачів Автономного університету Барселони щодо спонсорства у спорті, а фахівці Каліфорнійського Університету відкриють секрети планування робочого часу для підвищення особистої і професійної продуктивності, а викладачі Західного резервного університет Кейза розкажуть, як стати спортивним агентом.

Ознайомитись із добіркою запропонованих онлайн курсів можна за посиланням http://noc-ukr.org/upload/tinymce/olympic_history/___Coursera.pdf .

Рекомендації за посиланням подані виключно в інформаційних цілях, вони не мають на меті відтворювати, передавати, продавати, перепродавати або іншим чином використовувати будь-який вміст з сервісів Coursera.

Доступ до сервісів Coursera надається відповідно до чинних Умов користування сервісами Coursera https://www.coursera.org/about/terms.

Пресслужба ФКУ за матеріалами офіційного сайту НОК УкраїниНовини Україна

24 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр МАКСИМЧУК: «Зрозуміло, що без помилок в підготовці не обійшлося»

Завершуємо серію матеріалів на тему «Каноїсти без Олімпіади». Ситуацію вже проаналізували досвідчений тренер-олімпієць Олександр КОЛИБЕЛЬНИКОВ,…
23 травня 2024

Каноїсти вперше без Олімпіади. Олександр КОЛИБЕЛЬНІКОВ: «Тренерам необхідно планувати роботу з урахуванням результатів світових лідерів»

Вперше за пострадянський період українські каноїсти не виступатимуть на Олімпійських іграх. Проект «Веслування України» спробував…

Міжнародні новини

03 липня 2024

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи

Веслувальники збірної України завоювали 11 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів і молоді, який проходив…
18 червня 2024

Українські веслувальники завоювали 2 медалі на чемпіонаті Європи. Це не найгірший результат в історії

Українські веслувальники завоювали 2 медалі (1 золоту, 1 срібну) на чемпіонаті Європи з каноеспринту, який…
12 червня 2024

Став відомий склад збірної України з веслування на чемпіонаті Європи

22 українських веслувальники візьмуть участь в чемпіонаті Європи, який триває в Сегеді. Змагання з каноеспринту…